Logowanie

Kurs Trenera

Paco Power

Licznik Odwiedzin

Dzisiaj:158
Wczoraj:806
W tygodniu:964
W miesiącu:20857
Ogólnie:4665233

Kto jest online

1
Online

wtorek, 28, czerwiec 2022 06:15

Produkty na Allegro

Nasz kanał filmowy

KS PACO

GH Twierdza Zamość

PACO Warszawa

Taniesuple.org

PACOPOWER

Promowane produkty

PACO POWER Multi-Vitamin

PACO POWER Multi-Vitamin

Karta Dużej Rodziny

Lubelska Karta Seniora

LUBIKA

Bernadeta Marcjan, 25-letnia fitnesska występująca w barwach Paco Lublin przygotowuje się do Mistrzostw Świata, które już w najbliższy weekend odbędą się w Białymstoku.

Na co dzień pracuje w firmie, która produkuje i robi ręcznie zaproszenia ślubne i dodatki. Skończyła studium fryzjerskie i posiada uprawnienia instruktora sportu. Sama wychowuje swoją 6-letnią córeczkę – Kornelię, ale często pomaga jej babcia, dzięki której Bernadeta może realizować swoje pasje jaką są zawody w fitness sylwetkowym i bikini, a rok 2012 dał ku temu początek. - Ćwiczę już od pięciu lat. Pamiętam, że mój już były chłopak, Patryk Górecki zabrał mnie na zawody, gdzie startowała Natalia Legicka i wtedy powiedziałam sobie, że też kiedyś stanę na scenie i rzeczywiście tak się stało – mówi młoda zawodniczka Paco.

 

Swój debiut miała w marcu podczas X Debiutów PZKFiTS w Kulturystyce, Kulturystyce Klasycznej i Fitness w Ostrowi Mazowieckiej. Tam, w kategorii fitness sylwetkowe uplasowała się na drugim miejscu. Przegrała jedynie z Agnieszką Iwańską z Warszawy. - Miałam naprawdę bardzo dobrą formę, być może byłam za bardzo wysuszona stąd drugie miejsce, jednak już na mistrzostwach Polski w kulturystyce i fitness w Katowicach to ja byłam przed Agnieszką i zdobyłam pierwsze miejsce w swojej kategorii. Kolejne zawody, na których również stałam na najwyższym stopniu podium były w Kłocku podczas trzecich mistrzostw Polski szkół ponadpodstawowych w kulturystyce i fitness – opowiada Bernadeta.

Z kolei w kwietniowych mistrzostwach Śląska w kulturystyce i fitness w Bytomiu, Bernadecie nie udało się przejść eliminacji. Kolejny występ zawodniczki Paco w ostatnich zawodach w Strzegomiu, „Kamienna Rzeźba” tez nie był dla niej udany. - Na trzynaście dziewczyn w fitness sylwetkowym wszechkategorii byłam dopiero dziesiąta. Niestety nie przeszłam dalej. Konkurencja była nad wyraz silna. Nic dziwnego, bo na scenie pokazała się między innymi Katarzyna Kozakiewicz, Anna Szczotka czy Natalia Gacka. Pomimo tego udało mi się zakwalifikować na mistrzostwa Świata w Białymstoku – cieszy się podopieczna Patrycji Kozyry.

Na prestiżową imprezę w najbliższy weekend Bernadeta jedzie na swój koszt, ponieważ zakwalifikowała się do grupy C. Będzie miała do pokonania blisko 600km. Nie wystartuje jednak w fitness sylwetkowym, a w kategorii bikini. - Cieszę się, że mogę wystartować na mistrzostwach Świata. Być może to jedyna moja okazja, dlatego po konsultacji z Kubą Potockim i Patrycją Kozyrą zdecydowałam się na zmianę kategorii. To zwiększa moje szanse na wygraną. Moja forma jest bardzo dobra. Widziałam się z Patrycją i mam do poprawy jedynie kosmetyczne rzeczy. Poza tym plusem bikini jest to, że nie muszę być tak wysuszona i wychudzona, przez co też nie będę wycieńczona. Chcę dalej mieć kobiece ciało bez rozrastania się. Ta kategoria jest lżejsza, dziewczyny są szczupłe, mają zachowane proporcje ciała – opowiada nasza zawodniczka - Jedynym minusem jest to, że nie mam sztucznych piersi, ale to jest plan na przyszły rok. Nie ma w tym nic dziwnego, dlatego, że przez to sylwetka automatycznie się zmienia – podsumowuje Bernadeta.

Komentarze   

#6 Sztanga666 2012-10-06 10:53
Dzisiaj już zawody :) Jestem ciekawa, czy nasza reprezentantka dostanie się do niedzielnych finałów. Mam nadzieję, że tak. Byłoby super
#5 Majka 2012-10-05 10:03
tylko pogratulować samozaparcia ;-)
#4 Kati 2012-10-04 11:34
bedzie wiecej fotek bikini po zawodach sobotnich i niedzielnych finałach pewnie ;)
#3 escobar 2012-10-03 15:34
miejmy nadzieję że w Białymstoku nas nie zawiedzie 8)
#2 tona_żelastwa_na _klate 2012-10-03 15:33
dozbierasz dyszke i cycki będą git :D
#1 małolat 2012-10-03 15:30
mam nadzieję że rzucicie wiecej jej fotek w tym bikini???

Zaloguj się, by móc komentować

Nasz Sklep on-line 

Partnerzy

Zadanie w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej realizowane jest przy pomocy finansowej Miasta Lublin

 


OFERTA WYNAJMU

Gościmy

Odwiedza nas 539 gości oraz 0 użytkowników.

Dawne Kino

Paco Zana 72

Spot PACO

Spot sklepu PACO

Kluby Sportowe PACO