Logowanie

Kurs Trenera

Paco Power

Licznik Odwiedzin

Dzisiaj:196
Wczoraj:806
W tygodniu:1002
W miesiącu:20895
Ogólnie:4665271

Kto jest online

1
Online

wtorek, 28, czerwiec 2022 07:20

Produkty na Allegro

Nasz kanał filmowy

KS PACO

GH Twierdza Zamość

PACO Warszawa

Taniesuple.org

PACOPOWER

Promowane produkty

PACO POWER Multi-Vitamin

PACO POWER Multi-Vitamin

Karta Dużej Rodziny

Lubelska Karta Seniora

LUBIKA

 Od wtorku trwają zmagania bokserskie w Radomiu w rozgrywkach Młodzieżowych Mistrzostw Polski. W ringu występuje 99 zawodników. To ci, którzy osiągnęli najwyższą punktację podczas czterek eliminacyjnych Turniejów "Grand Prix". 

 

 Wśród nich jest zawodnik klubu sportowego Paco, Mateusz Gątnicki, który obsadza kategorię 81 kg. Nasz reprezentant ma już za soba dwia wygrane pojedynki. Pierwszą walkę stoczył z Dawidem Cofałą (Kleofas Katowice), natomiast drugą z Mateuszem Kowalczykiem (Carbo Gliwice). - W tych walkach nie boksowało mi się dobrze, chociaż moi przeciwnicy nie byli najwyższych lotów.Pierwsze rundy z moimi przeciwnikami trochę przespałem, ale już pozostałe poszły dużo lepiej – mówi Mateusz Gątnicki.

 

W dzisiejszej, ósmej walce po południowej serii podopieczny trenera Władysława Maciejewskiego stanie w ringu z Igorem Jakubowskim (PKB Poznań). Mateusz miał już do czynienia z tym bardzo doświadczonym zawodnikiem, ubiegłorocznym mistrzem kraju kategorii do 75kg. W marcu, podczas 83. Mistrzostw Polski Seniorów w boksie nasz zawodnik przegrał z Igorem w pierwszej rundzie. Mimo tego Mateusz dzisiaj też wyjdzie z podniesionym czołem i stanie do walki ze swoim wymagającym rywalem. - Zdecydowanie dzisiaj musze dużo lepiej zaboksować i skupić się na walce. W walce na mistrzostwach Polski mój przeciwnik miał ze mną problem i liczę na to, że dzisiaj też będę dla niego niewygodnym zawodnikiem – podsumowuje Gątnicki.  

Komentarze   

#3 falco 2012-10-06 09:12
dokop mu :-)
#2 Majka 2012-10-05 19:45
brawo ,,Gąbka,,!!! ;-)
#1 Sztanga666 2012-10-05 17:05
Powodzenia Mateusz :)

Zaloguj się, by móc komentować

Nasz Sklep on-line 

Partnerzy

Zadanie w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej realizowane jest przy pomocy finansowej Miasta Lublin

 


OFERTA WYNAJMU

Gościmy

Odwiedza nas 561 gości oraz 0 użytkowników.

Dawne Kino

Paco Zana 72

Spot PACO

Spot sklepu PACO

Kluby Sportowe PACO