Logowanie

Kurs Trenera

Paco Power

Licznik Odwiedzin

Dzisiaj:264
Wczoraj:661
W tygodniu:264
W miesiącu:9835
Ogólnie:4699366

Kto jest online

3
Online

poniedziałek, 15, sierpień 2022 08:22

Produkty na Allegro

Nasz kanał filmowy

KS PACO

GH Twierdza Zamość

PACO Warszawa

Taniesuple.org

PACOPOWER

Promowane produkty

PACO POWER Multi-Vitamin

PACO POWER Multi-Vitamin

Karta Dużej Rodziny

Lubelska Karta Seniora

LUBIKA

Znakomicie w Gdańsku, w drugim turnieju Grand Prix PZB, będącym kolejną eliminacją do Mistrzostw Polski Seniorów spisuje się Mateusz Gątnicki z Klubu Sportowego Paco. Podopieczny trenera Władysława Maciejewskiego po zwycięstwach z Michałem Nowakiem z Bombardiera Gdynia, Pawłem Gerekiem z Palestry Warszawa i Błażejem Surowcem z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski awansował do finału. W niedzielę o zwycięstwo w turnieju nasz ubiegłoroczny brązowy medalista Młodzieżowych Mistrzostw Polski boksował będzie z Piotrem Gretke z Hetmana Białystok.
- Pewnie, że jestem zadowolony. Nie startowałem w pierwszym turnieju Grand Prix PZB w Ostródzie i by zachować szansę na wywalczenie przepustki na mistrzostwa kraju seniorów musiałem co najmniej awansować do finału. Taki był plan i udało mi się go już zrealizować. Teraz nie pozostaje mi nic innego, jak powalczyć o zwycięstwo w całym turnieju - mówi Mateusz Gątnicki.
W walce o finał popularny "Gąbka" bez problemów pokonał Błażeja Surowca z KSZO Ostrowiec Św. (rywal otrzymał w starciu m.in. dwa ostrzeżenia).

- Nie jestem zadowolony z tej walki. To był brzydki pojedynek. Rywal wpadał we mnie, faulował przez co nie mogłem złapać właściwego rytmu. Nie czułem dystansu - wyznaje Mateusz Gątnicki - W niedzielnym finale z Piotrem Gretke z Hetmana Białystok powinno być o wiele lepiej. Czy się obawiam, że rywal jest mańkutem? - Skądże, zupełnie mi to nie przeszkadza - kończy nasz zawodnik.
Początek niedzielnych finałów o godzinie 17. Relację na żywo przeprowadzi bokser.org

Komentarze   

#1 BORAT 2013-02-18 09:57
Walcz chłopie :)

Zaloguj się, by móc komentować

Nasz Sklep on-line 

Partnerzy

Zadanie w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej realizowane jest przy pomocy finansowej Miasta Lublin

 


OFERTA WYNAJMU

Gościmy

Odwiedza nas 528 gości oraz 0 użytkowników.

Dawne Kino

Paco Zana 72

Spot PACO

Spot sklepu PACO

Kluby Sportowe PACO