W miesiącu:96963
Ogólnie:5832761

4

wtorek, 16, kwiecień 2024 08:02

Wydział Sportowy Polskiego Związku Bokserskiego opublikował klasyfikację drużynową oraz okręgową drugich tegorocznych zawodów Grand Prix PZB, które w niedzielę zakończyły się w Gdańsku. Dzięki zwycięstwu w kategorii +91 kg Krzysztofa Koseli z Paco Lublin,  drugim miejscom jego klubowego kolegi Mateusza Gątnickiego (81 kg) oraz Michała Smerdla z Gwarka Łęczna (56 kg), a także występom w ćwierćfinałach Tomasza Smerdla z Gwarka (56 kg) i zawodników Olimpu Lublin: Karola Pawliny (69 kg) i Bartłomieja Krasuskiego (91 kg) okręg lubelski zgromadził  33 punkty i został sklasyfikowany na ósmym miejscu .
Ósme miejsce na 53 sklasyfikowane zespoły z 16 pkt. zajął w klasyfikacji drużynowej Klub Sportowy Paco, najlepszy z naszego okręgu!

14. OZB Łódzki  1

Klasyfikacja klubowa (sklasyfikowano 53)
27. Olimp Lublin 6
Przypominamy, że w pierwszym turnieju przed dwoma tygodniami w Ostródzie LOZB został sklasyfikowany z 20 punktami na dziewiątym miejscu, a KS Paco wśród 50 sklasyfikowanych klubów z dorobkiem trzech punktów zdobytych przez Krzysztofa Koselę zajęło z pięcioma innymi ex-aequo miejscach 38-44.