W miesiącu:167882
Ogólnie:5903680

4

piątek, 26, kwiecień 2024 11:37

Wydział Sportowy Polskiego Związku Bokserskiego opublikował klasyfikację drużynową oraz okręgową trzecich tegorocznych zawodów Grand Prix PZB, które w niedzielę zakończyły się w Ząbkowicach Śląskich. Dzięki zwycięstwu w kategorii +91 kg Krzysztofa Koseli oraz  drugiej lokacie w kat. 81 kg Mateusza Gątnickiego nasz klub został sklasyfikowany na siódmym miejscu, czyli o jedną pozycję wyżej niż przed dwoma tygodniami w Gdańsku. Podobnie o jedno miejsce, z ósmego na siódme  w klasyfikacji okręgów awansował LOZB.
Klasyfikacja klubów Grand Prix PZB w Ząbkowicach Śl. : 1. Hetman Białystok 48, 2. PKB Poznań 24, 3-4. Gwardia Wrocław, Róża Karlino 23, 5-6. Skorpion Szczecin, Broń Radom 22, 7. PACO Lublin 17, .... 16. Olimp Lublin 12,  19-26. Gwarek Łęczna 10.

12. OZB Podkarpacki 18
Przypominamy, że w pierwszym turnieju, przed miesiącem w Ostródzie LOZB został sklasyfikowany z 20 punktami na dziewiątym miejscu, a KS Paco wśród 50. sklasyfikowanych klubów z dorobkiem trzech punktów zdobytych przez Krzysztofa Koselę zajęło z pięcioma innymi ex-aequo miejscach 38-44.
Dwa tygodnie temu w Gdańsku KS Paco i LOZB uplasowały się na ósmym miejscu.

Odwiedza nas 692 gości oraz 0 użytkowników.