W miesiącu:162581
Ogólnie:5715217

6

czwartek, 28, marzec 2024 20:44

W sobotę i niedzielę (5 i 6 kwietnia), w hali OSiR przy ul. Pomologicznej odbyły się XIV Mistrzostwa Polski w Armwrestlingu. Gościem specjalnym był Robert Burneika. W zawodach wystąpiło 4 reprezentantów Klubu Sportowego Paco.

W Skierniewicach Dawid Capała wystąpił w kategorii junior do 70kg. Na lewą rękę pokonał swoich rywali i zdobył złoty medal. Na prawą rękę w tej samej kategorii stanął na drugim miejscu podium. Marek Monachowicz wywalczył w kategorii 90kg (junior starszy) złoto na prawą rękę. Kolejny reprezentant Paco, Michał Halczuk (mistrz w układaniu kostki Rubika na czas) spróbował swoich sił przy stole i wywalczył w kategorii junior starczy brązowy medal.

Edyta Modrzewska, młoda siłaczka wywalczyła w swojej kategorii (+70kg) junior srebrny medal na rękę lewą i prawą, natomiast w seniorkach na lewą rękę wywalczyła brąz.

Życzymy dalszych sukcesów młodych armwrestlerów. Filmiki z walk już niebawem.