W miesiącu:165224
Ogólnie:5717860

5

piątek, 29, marzec 2024 05:17

Adrian Michalak z Klubu Sportowego Paco Lublin wygrał rywalizację w kategorii do 80 kg podczas rozegranych w sobotę XVII Ogólnopolskich Zawodów o Puchar Wójta Gminy Kunice Herkules 2014.
W kategorii open nasz reprezentant zajął trzecie miejsce, za Emilem Kaleńskim z Warszawskiego Centrum Atletycznego, wicemistrzem XXXVIII Mistrzostw Polski w Kulturystyce i Fitness, które przed dwoma tygodniami odbywały się w Kielcach oraz Piotrem Boreckim z Olimpu Zabrze, złotym medalistą MP w kat. do 85 kg.
Przed rokiem zawody w Kunicach zarówno w kategorii powyżej 90 kg jak i open wygrał Łukasz Kaźmierczak, nasz znakomity kulturysta, trener Adriana!