W miesiącu:116656
Ogólnie:5852454

2

piątek, 19, kwiecień 2024 01:08

Anna Bernady, reprezentantka Klubu Sportowego Paco to kobieta na medal! 8 marca zdobyła złoty krążek podczas Pucharu Ziemi Puckiej w Żelistrzewie w kategorii fitness sylwetkowe open. Podczas Mistrzostw Polski, które odbyły się w Kielcach 18 i 19 kwietnia, wywalczyła złoty krążek w fitness sylwetkowym kobiet do 163 cm. Kolejnym sukcesem był wyjazd do Hiszpanii na Mistrzostwa Europy w Kulturystyce i Fitness, dzięki Urzędowi Marszałkowskiemu Województwa Lubelskiego, który pośpieszył z pomocą finansową dla naszej zawodniczki. W Hiszpanii wystąpiła w dwóch kategoriach: fitness sylwetkowe weteranek i fitness sylwetkowe seniorek do 163cm. W tej drugiej kategorii reprezentantka Lubelszczyzny na 22 zawodniczki zajęła 7. miejsce! Zobaczcie jak Ania promuje w Hiszpanii nasze województwo!