W miesiącu:29347
Ogólnie:5962509

2

niedziela, 05, maj 2024 02:52

W miniony weekend w ramach targów Fiwe, odbyły się zawody Grand Prix Warszawy w Fitness. Z naszego klubu wystartowało 6 zawodników - wszyscy w fitness plażowym. Jako debiutant w kategorii fitness plażowe - debiutanci, open Bartłomiej Kuczer zajął 10. miejsce. W fitness plażowym juniorów open Justin Witkowski podopieczny naszej mistrzyni, Patrycji Kozyry zajął 5. miejsce. W kategorii fitness plażowe mężczyzn do 178cm zaprezentowało się aż trzech naszych zawodników. Bartosz Świdziński uplasował się na 5. miejscu, Bartłomiej Kuczer na 7., natomiast Mateusz Dziekan zajął 1. miejsce!

Kacper Duc i Damian Kokowicz wystąpili na scenie w fitness plażowym mężczyzn do 178cm. Kacper zajął 3. miejsce, natomiast Damian 8. pozycję.

Podczas superfinału tej kategorii, Mateusz Dziekan zajął 4. miejsce, a Kacper Duc uplasował się na 5. pozycji.

Wszystkim zawodnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!