PACO POWER Multi-Vitamin

Karta Dużej Rodziny

Lubelska Karta Seniora

LUBIKA

Bokserzy KS PACO bardzo udanie startowali w ogólnopolskim turnieju im. Kazimierza Paździora (złotego medalisty igrzysk olimpijskich 1960 roku w Rzymie), który odbył się w Radomiu.

Zawodnicy Paco triumfowali w dwóch kategoriach wagowych zawodów. Łukasz Maciec zwyciężył w kat. 64 kilogramów. W finale lublinianin pokonał reprezentanta gospodarzy Roberta Plewińskiego. Ta walka została uznana za najlepszą walkę turnieju – obaj zawodnicy otrzymali pamiątkowe puchary. Drugim zawodnikiem Paco, który stanął na najwyższym podium jest Mateusz Gątnicki. Nasz zawodnik wygrał w kat. 75 kg, której nie był faworytem.
Słowa uznania należą się też Damianowi Szewczykowi (kat. powyżej 81 kg), który w Radomiu stoczył dopiero drugą swoją walkę w życiu. Jego rywal miał ich na koncie o 28 więcej. Szewczyk stawiał jednak twardy opór bardziej doświadczonemu rywalowi. Lublinianin przegrał, ale jego nazwisko zapamiętało wielu obserwatorów radomskiej imprezy.

ARTYKUŁ POCHODZI Z KURIERA LUBELSKIEGO Z DN. 7 LISTOPADA 2006 ROKU .