W miesiącu:166329
Ogólnie:5902127

2

piątek, 26, kwiecień 2024 06:33

Letnia Scena Koncertowa we Władysławowie zawrzała – w dniu 16.07.2017 odbyły się na niej organizowane przez Oddział Leśniewo Stowarzyszenia „Ziemia Pucka”, FitA&P Piotr Potrykus, a także PZKFiTS i Centrum Kultury, Promocji i Sportu we Władysławowie zawody kulturystyczne - "II Puchar Bałtyku w Kulturystyce i Fitness 2017".''

Dowiedz się więcej o startach naszych zawodników; )

W zawodach wystąpiło wielu zawodników, w tym także osoby reprezentujące Klub Sportowy PACO Lublin, którzy zdecydowanie mogą pochwalić się osiągnięciami !; )

-Paweł Młynarczyk, startujący w kategorii Fitness plażowe mężczyzn pow. 182 cm zajął 2 miejsce na 7 zawodników.

-5 miejsce na 9 zawodniczek w kategorii Bikini fitness kobiet do 163 cm zajęła reprezentantka KS PACO -Aneta Pytka.

-Tomasz Kuś startujacy w kategorii Kulturystyka klasyczna mężczyzn powyżej 180 cm zajął 3 miejsce na 8 zawodników

.-W kulturystyce mężczyzn wszechwaga wystartował Grzegorz Mysłek, zajmując 8 miejsce na 10 zawodników. Wystartował on także w kategorii Kulturystyka mężczyzn do 80 kg i zajął 7 miejsce.

Gratulujemy Wszystkim i liczymy na kolejne dobre wiadomości z zaplanowanych startów. Życzymy także powodzenia; )

Dokładne zestawienie wyników zobaczyć możecie tu.

Zobaczcie także relacje z tego wydarzenia w postaci filmów.