Logowanie

Kurs Trenera

Paco Power

Licznik Odwiedzin

Dzisiaj:4850
Wczoraj:3491
W tygodniu:8341
W miesiącu:65238
Ogólnie:6205013

Kto jest online

10
Online

wtorek, 18, czerwiec 2024 22:30

Produkty na Allegro

Nasz kanał filmowy

KS PACO

GH Twierdza Zamość

PACO Warszawa

Taniesuple.org

PACOPOWER

Promowane produkty

PACO POWER Multi-Vitamin

PACO POWER Multi-Vitamin

Karta Dużej Rodziny

Lubelska Karta Seniora

LUBIKA

Na zawody wybrało się 3 chłopaków: Bartek Bielecki (OPEN junior-prawa ręka), Daniel Cichowlas (70 kg mężczyzn-prawa ręka) oraz Grzegorz Woroch (85 kg mężczyzn-prawa ręka). Z powodu drobnych kontuzji odniesionych w kategorii juniorskiej Bartek nie wystartował w kategorii OPEN mężczyzn. Podobnie Grzesiek nie wziął później udziału w tej kategorii.

Pierwszą rozgrywaną kategorią była OPEN junior, w której startowało 8 zawodników, w tym dwóch 18-latków-aktualnych mistrzów Polski do 80 kg oraz +80 kg! Liczyliśmy wobec tego, że Bartek powalczy przynajmniej o miejsce 3. Jednak na drodze do podium pojawił się nieoczekiwanie nieznany nam potężny 18-latek (najcięższy wśród startujących), dzięki któremu nasz zawodnik zajął ostatecznie czwartą pozycję.

Kolejna kategoria była 70 kg mężczyzn, (w której startowało 11 zawodników) i tu dostarczył nam najwięcej emocji nasz brązowy medalista MP-Daniel Cichowlas, zajmując po wygranych bez problemów 4 pojedynkach bez problemów I miejsce! za zwycięstwo otrzymał nagrodę pieniężna, odżywkę węglowodanową oraz puchar i medal :)

W kategorii 85 kg mężczyzn (19 zawodników) zadebiutował na zawodach takiej rangi 19-letni Grzesiek Woroch, który od 2 miesięcy systematycznie trenuje w naszej sekcji. Warto nadmienić, że Grzesiek zajął I miejsce na organizowanym 1.07 przez PACO turnieju w Gardzienicach, gdzie po raz pierwszy miał styczność z profesjonalnym siłowaniem na ręce. Od tego momentu dojeżdża za swojej miejscowości (Gorzków) na treningi, pokonując za każdym razem 50 km w jedna stronę! Na turnieju w Dąbrowie Zielonej Grzesiek, po długiej walce pokonał utytułowanego zawodnika Grzegorza Pałaszewskiego, który niejednokrotnie zdobywał medale na rożnych imprezach armwrestlingowych. Niestety, zmęczona ręka nie pozwoliła mu później nawiązać podobnej walki z kolejnymi przeciwnikami. Druga walkę przegrał ze złotym medalistą tej kategorii, a trzecią ze zwycięzcą Debiutów Armwrestlingowych w 2010 r. Miejmy nadzieję, że na tegoroczne Debiuty Grzesiek będzie jeszcze mocniejszy niż obecnie.

 

Komentarze   

#3 małolat 2012-08-28 15:22
muszę się chyba tam zapisać!! :-)
Tez chciałbym dostać jakiś medal!!! :P
#2 Kati 2012-08-27 20:47
brawo brawo !! Daniel jest super ! wiedzialam ze w koncu bedzie mial zloto ! :) Gratulacje dla wszystkich :)) spisaliscie sie :)
#1 Majka 2012-08-27 19:35
brawo dla Daniela ;-)

Zaloguj się, by móc komentować

Nasz Sklep on-line 

Partnerzy

Zadanie w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej realizowane jest przy pomocy finansowej Miasta Lublin

 


OFERTA WYNAJMU

Gościmy

Odwiedza nas 1204 gości oraz 0 użytkowników.

Dawne Kino

Paco Zana 72

Spot PACO

Spot sklepu PACO

Kluby Sportowe PACO