Logowanie

Kurs Trenera

Karolina Michalczuk

Łukasz Maciec

Licznik Odwiedzin

Dzisiaj:427
Wczoraj:473
W tygodniu:427
W miesiącu:3044
Ogólnie:4046746

Kto jest online

9
Online

poniedziałek, 06, lipiec 2020 18:33

Karta Dużej Rodziny

Lubelska Karta Seniora

Władysław Maciejewski

ur. 16 listopada 1953 roku w Stryjnie, w powiecie krasnostawskim. Z boksem związany od... zawsze. Był pięściarzem świdnickiej Avii. Po zakończeniu krótkiej, trwającej zaledwie cztery lata kariery zawodniczej został trenerem. Pracował w szkółce bokserskiej w Piaskach, pierwszoligowym Hetmanie Zamość, a także Motorze Lublin, klubie w którym wychował między innymi Jarosława Brzozowca, mistrza i wielokrotnego medalistę mistrzostw Polski.

W 1996 roku był jednym z założycieli łęczyńskiego Gwarka, z zawodnikami którego odnosił do 2002 roku wiele sukcesów w rozgrywkach ligowych, a także w mistrzostwach kraju.

W 2002 roku związał się z Klubem Sportowym Paco, walnie przyczyniając się do odbudowy boksu w Lublinie.

Pod jego opieką w Paco Karolina Michalczuk sięgnęła po cztery medale mistrzostw świata, w tym tytuł mistrzowski w 2008 roku w chińskim Ningbo oraz sześć krążków mistrzostw Europy, w tym dwa złote w 2005 roku w Tonsbergu i 2009 w Mikołajewie! Takim dorobkiem medalowym nie może pochwalić się żaden polski bokser!

Łukasz Maciec trenowany przez Władysława Maciejewskiego na zawodowym ringu stoczył już 21 walk, z których osiemnaście wygrał, zdobywając m.in. tytuły mistrza Krajów Nadbałtyckich i młodzieżowy TWBA. Władysław Maciejewski to także szkoleniowiec medalistów mistrzostw Polski w różnych kategoriach wiekowych: Kamila Latuska, Karola Judina, Wojtka Dworaka i Mateusza Gątnickiego.

Od ponad 30 lat ściśle współpracuje z trenerami kadry narodowej juniorów, seniorów i kobiet, wydatnie przyczyniając się do wielu sukcesów polskiego pięściarstwa. Pomagał m.in. w przygotowaniach kobiecej kadry narodowej trenerowi Leszkowi Piotrowskemu, a także Wiesławowi Rudkowskiemu, szkoleniowcowi kadry mężczyzn.

Nasz Sklep on-line 

Partnerzy

Zadanie w zakresie szkolenia sportowego realizowane jest przy pomocy finansowej Miasta Lublin OFERTA WYNAJMU

Dawne Kino

Paco Zana 72

Spot PACO

Spot sklepu PACO

Kluby Sportowe PACO