Logowanie

Kurs Trenera

Paco Power

Licznik Odwiedzin

Dzisiaj:648
Wczoraj:732
W tygodniu:648
W miesiącu:19365
Ogólnie:4470569

Kto jest online

8
Online

poniedziałek, 25, październik 2021 19:43

Produkty na Allegro

Nasz kanał filmowy

KS PACO

GH Twierdza Zamość

PACO Warszawa

Taniesuple.org

PACOPOWER

Promowane produkty

PACO POWER Multi-Vitamin

PACO POWER Multi-Vitamin

Karta Dużej Rodziny

Lubelska Karta Seniora

LUBIKAW dniu 14 października 2006 r. w Zabrzu odbyły się Mistrzostwa Polski Juniorów i Weteranów w Kulturystyce i Fitness. Bardzo dobrze zaprezentował się młody zawodnik Klubu Sportowego „PACO” Piotr Ściegienny, który zdobył I miejsce w kat.

Młodzików. Należą się też słowa uznania dla drugiego zawodnika Klubu „PACO” Grzegorza Jacaka. W kategorii Junior Młodszy uplasował się na IV miejscu. Przygotowanie zawodnika zajmuje się V-ce Mistrz Świata Juniorów z 2004 roku Dominik Hałas.
W Międzynarodowym Pucharze Polski w Kulturystyce i Fitness, organizowanym w Zabrzu 15 października 2006 roku największy sukces odniosła Patrycja Kozyra z K.S. „PACO” w Fitness Sylwetkowym, gdzie zdobyła srebrny medal. Jest ona aktualną V-ce Mistrzynią Europy oraz 5 zawodniczką Mistrzostw Świata. Druga reprezentantka Klubu „PACO” Aneta Kulasik wywalczyła brązowy medal w Kulturystyce Kobiet.
W bardzo silnej obsadzie w kategorii OPEN kulturystów (czołówka światowa) wysokie IV miejsce zdobył Jakub Potocki, aktualny Mistrz Polski zawodnik K.S. „PACO”, który za dwa tygodnie będzie reprezentował nasz kraj na Mistrzostwach Świata w Ostrawie (Czechy). W Pucharze Polski Klub Sportowy „PACO” w klasyfikacji drużynowej zajął wysokie II miejsce, natomiast w Mistrzostwach Polski Juniorów i Weteranów uzyskał III lokatę.
Na Mistrzostwach Polski Juniorów i Weteranów w kategorii Weteranów 40-49 lat dobrze wypadł Robert Winogrodzki z K.S. „PACO”, zajmując IV miejsce. Start zawodników Klubu Sportowego „PACO” w Kulturystyce i Fitness okazał się kolejnym sukcesem.
Oprócz zawodników Klubu Sportowego „PACO” udział brał również Mistrz Polski Juniorów Michał Woch z Klubu Sportowego MKS „KALINA” zajmując III miejsce wśród Juniorów..

Zaloguj się, by móc komentować

Nasz Sklep on-line 

Partnerzy

Zadanie w zakresie szkolenia sportowego realizowane jest przy pomocy finansowej Miasta Lublin 


OFERTA WYNAJMU

Gościmy

Odwiedza nas 645 gości oraz 0 użytkowników.

Dawne Kino

Paco Zana 72

Spot PACO

Spot sklepu PACO

Kluby Sportowe PACO