Logowanie

Kurs Trenera

Paco Power

Licznik Odwiedzin

Dzisiaj:342
Wczoraj:673
W tygodniu:342
W miesiącu:21556
Ogólnie:4922739

Kto jest online

3
Online

poniedziałek, 27, marzec 2023 14:28

Produkty na Allegro

Nasz kanał filmowy

KS PACO

GH Twierdza Zamość

PACO Warszawa

Taniesuple.org

PACOPOWER

Promowane produkty

PACO POWER Multi-Vitamin

PACO POWER Multi-Vitamin

Karta Dużej Rodziny

Lubelska Karta Seniora

LUBIKA

Skrzynecka dopingowała męża (skutecznie)

Już po raz czwarty w Sopocie odbyły się Zawody w Kulturystyce i Fitness Sylwetkowym. Tym razem w imprezie zorganizowanej na molo zabrakło najlepszych reprezentantów Klubu Sportowego Paco Lublin - Patrycji Kozyry i Jakuba Potockiego.

- Po tegorocznych zdrowotnych kłopotach postanowiłam, że starty rozpocznę dopiero jesienią, zresztą wróciłam dopiero z dwutygodnowych wakacji z Egiptu. Ten start nie miałby sensu - mówi Patrycja Kozyra, która przed rokiem wygrała zawody w Sopocie.

Jakub Potocki po niezwykle udanej pierwszej części sezonu, zdobyciu w Sofii wicemistrzostwa Europy seniorów w kategorii 90 kilogramów oraz wywalczeniu dwóch złotych medali w mistrzostwach Starego Kontynentu weteranów postanowił najzwyczajniej odpocząć.- Kilka wolnych tygodni od startów po prostu mi się należy, co nie znaczy że nic nie robię. Już przygotowuję się do jesiennych startów, przede mną mistrzostwa świata seniorów, a także weteranów - mówi 40-latek.

Pod nieobecność naszego mistrza zawody w kategorii open w kulturystyce, wygrał aktualny brązowy medalista mistrzostw świata w.... fitness, Marcin Łopucki, któremu dopingowała żona Katrzyna Skrzynecka.

Drugie miejsce zajął były mistrz Polski w kulturystyce i zwycięzca poprzednich trzech edycji zawodów, Jarosław Makowiecki z Torunia, a trzecie miejsce brązowy medalista mistrzostw Polski w kategorii superciężkiej, 47-letni Andrzej Rak,

Nową konkurencję – bikini fitness wygrała Paulina Koriat z Sopockiego Stowarzyszenia Kulturystyki i Rekreacji, a z pokazem wystąpiła aktualna mistrzyni Polski w fitness sylwetkowym, Dorota Galińska, która wielokrotnie gościła w Lublinie na zaproszenie Klubu Sportowego Paco.

Wśród juniorów najlepszy okazał się Paweł Kujawa z Poznania.

Fot. gdansk.naszemiasto.pl

Zaloguj się, by móc komentować

Nasz Sklep on-line 

Partnerzy

Zadanie w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej realizowane jest przy pomocy finansowej Miasta Lublin

 


OFERTA WYNAJMU

Gościmy

Odwiedza nas 443 gości oraz 0 użytkowników.

Dawne Kino

Paco Zana 72

Spot PACO

Spot sklepu PACO

Kluby Sportowe PACO