Logowanie

Kurs Trenera

Paco Power

Licznik Odwiedzin

Dzisiaj:174
Wczoraj:732
W tygodniu:174
W miesiącu:18891
Ogólnie:4470095

Kto jest online

3
Online

poniedziałek, 25, październik 2021 04:50

Produkty na Allegro

Nasz kanał filmowy

KS PACO

GH Twierdza Zamość

PACO Warszawa

Taniesuple.org

PACOPOWER

Promowane produkty

PACO POWER Multi-Vitamin

PACO POWER Multi-Vitamin

Karta Dużej Rodziny

Lubelska Karta Seniora

LUBIKAHiszpania znowu będzie szczęśliwa?

Wiemy już kiedy i gdzie odbędą się tegoroczne Mistrzostwa Świata weteranów. Impreza zostanie rozegrana pod koniec listopada w Santa Susanna w Hiszpanii. To bardzo dobra wiadomość dla Jakuba Potockiego, naszego najlepszego kulturysty, podwójnego mistrza Europy.

Pierwotnie impreza miała odbyć się w Meksyku. Ostatecznie przeniesiono ją do Europy. To nie bez znaczenia, zwłaszcza dla naszych zawodników - weteranów, którzy sami muszą pokrywać koszty startu w zawodach. Wyjazd na Półwysep Iberyjski jest dwu, a nawet trzykrotnie tańszy niż start za oceanem!

Dodatkowo Jakub Potocki, nasz najlepszy kulturysta ma miłe wspomnienia z Hiszpanii. Pod koniec czerwca w Alcala de Henares został podwójnym mistrzem Europy weteranów w kategorii do 90 kilogramów oraz open!

Aby pojechać na Mistrzostwa Świata zawodnik Paco będzie musiał jednak zakwalifkować się do tych zawodów podczas Mistrzostw Polski Juniorów i Weteranów w Kulturystyce i Fitness, które 22 i 23 października odbędą się w Zabrzu. O to jednak możemy być spokojni.

Kuba na pewno będzie w formie, bowiem 8 i 9 października zamierza wystartować w prestiżowym Arnold Weekend, który po raz pierwszy w ponad dwudziestoletniej historii odbędzie się poza Stanami Zjednoczonymi. Imprezę zaplanowano w Madrycie, stolicy Hiszpanii.

BAS

Zaloguj się, by móc komentować

Nasz Sklep on-line 

Partnerzy

Zadanie w zakresie szkolenia sportowego realizowane jest przy pomocy finansowej Miasta Lublin 


OFERTA WYNAJMU

Gościmy

Odwiedza nas 374 gości oraz 0 użytkowników.

Dawne Kino

Paco Zana 72

Spot PACO

Spot sklepu PACO

Kluby Sportowe PACO