Logowanie

Kurs Trenera

Paco Power

Licznik Odwiedzin

Dzisiaj:380
Wczoraj:760
W tygodniu:380
W miesiącu:17420
Ogólnie:4637857

Kto jest online

10
Online

poniedziałek, 23, maj 2022 12:17

Produkty na Allegro

Nasz kanał filmowy

KS PACO

GH Twierdza Zamość

PACO Warszawa

Taniesuple.org

PACOPOWER

Promowane produkty

PACO POWER Multi-Vitamin

PACO POWER Multi-Vitamin

Karta Dużej Rodziny

Lubelska Karta Seniora

LUBIKA

Festiwal Sportów Arnolda po raz pierwszy w historii odbędzie się poza Ameryką. 8-9 października najlepsi kulturyści rywalizować będą w Madrycie. Jest spora szansa, że do stolicy Hiszpanii na Arnold Classic uda się liczna reprezentacja Polski, a w niej Jakub Potocki z Klubu Sportowego Paco!

Polski Związek Kulturystki, Fitness i Trójboju Siłowego zwrócił się do Ministerstwa Sportu o wsparcie finansowe wyjazdu na Arnold Classic. PZKFiTS chciałby wysłać na zawody aż dziesięciu naszych reprezentanów.

- Znając życie, aż na start tylu zawodników nie dostaniemy środków, ale kilku powinno się zaprezentować w Madrycie - mówi Bogdan Szczotka, trener kadry narodowej w kulturystyce.

Kto miałby pojechać do Hiszpanii? - Spora grupa zawodników zgłosiła chęć udziału w imprezie. Wśród nich są Jakub Potocki, Marek Olejniczak, Mariusz Bałaziński, Andrzej Kołodzejczyk oraz Magda Krajkowska. Dla tej ostatniej start w Arnold Classic byłby występem tuż przed czekającymi ją w Nowym Sadzie mistrzostwami świata - dodaje szkoleniowiec.

Chętnych na wyjazd do Madrytu czekać będą kwalifikacje, które odbędą się w Warszawie 17 września. Tego samego dnia w stolicy, w klubie Fit Fun o przepustki na Mistrzostwa Świata Kobiet w kulturystyce i fitness, które od 14 do 16 października będą odbywały się w Nowym Sadzie w Serbii powalczą także nasze zawodniczki, w tym Patrycja Kozyra z Klubu Sportowego Paco.

Pierwszy europejski Festiwal Arnolda odbędzie się 8-9 października. Gwoździem imprezy w Madrycie będzie Arnold Classic Europe oraz towarzyszący mu turniej zawodowych fitnessek - Arnold Fitness Europe.

Udział w zawodach potwierdzili już Toney Freeman, Michael Kefalianos, Flex Lewis, Victor Martinez, Ronny Rockel i Dennis Wolf.

BAS

Zaloguj się, by móc komentować

Nasz Sklep on-line 

Partnerzy

Zadanie w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej realizowane jest przy pomocy finansowej Miasta Lublin

 


OFERTA WYNAJMU

Gościmy

Odwiedza nas 731 gości oraz 0 użytkowników.

Dawne Kino

Paco Zana 72

Spot PACO

Spot sklepu PACO

Kluby Sportowe PACO