Logowanie

Kurs Trenera

Paco Power

Licznik Odwiedzin

Dzisiaj:354
Wczoraj:673
W tygodniu:354
W miesiącu:21568
Ogólnie:4922751

Kto jest online

4
Online

poniedziałek, 27, marzec 2023 15:10

Produkty na Allegro

Nasz kanał filmowy

KS PACO

GH Twierdza Zamość

PACO Warszawa

Taniesuple.org

PACOPOWER

Promowane produkty

PACO POWER Multi-Vitamin

PACO POWER Multi-Vitamin

Karta Dużej Rodziny

Lubelska Karta Seniora

LUBIKA

 Dopiero jutro dowiemy się kto będzie reprezentował Polskę podczas październikowego festiwalu Arnold Classic Europe. Do Madrytu pojedzie pięciu naszych kulturystów i dwie fitnesski.

- Dwóch kulturystów klasycznych i trzech z czterech z ciężkich wag, którzy brali udział w sobotnich kwalifikacjach, a także dwie z czterech fitnessek - mówi o składzie polskiej reprezentacji na zawody w Hiszpanii, trener kadry narodowej Bogdan Szczotka, który kierował przebiegiem eliminacji. Selekcjoner nie zdardza jednak nazwisk. - To moja propozycja, którą musi zatwierdzić prezydium Zarządu PZKFiTS, a ono zbierze się w czwartek po powrocie prezesa z zagranicy - dodaje.

Dwaj kulturyści klasyczni, którzy zaprezentowali się podczas eliminacji w warszawskim Centrum Fitness „Fit & Fun” i pojadą do Madrytu to wicemistrz świata, zwycięzca Mistrzostw Arnolda w USA i pierwszej Olympii dla Amatorów, Mariusz Bałaziński oraz aktualny mistrz Europy Przemysław Żokowski (obaj na zdjęciu powyżej).

Oprócz nich w Arnold Classic wystąpi trzech z grona utytułownych naszych sław kulturystyki, byłych medalistów mistrzostw Europy, którzy brali udział w eliminacjach: Andrzej Kołodziejczyk, Marek Olejniczak, Tomasz Lech lub Tomasz Bobrowski, a także dwie z czterech fitnessek sylwetkowych: Alicja Klarkowska, Patrycja Kozyra, Magdalena Krajkowska lub Agnieszka Nawrocka.

Nasze panie, w tym, Patrycja Kozyra z Paco zaprezentowały się podczas eliminacji (kwalifikowały się przede wszystkim do Mistrzostw Świata) z jak najlepszej strony.

- Na Mistrzostwa Świata, które odbędą się w połowie października w Nowym Sadzie pojedzie cała czwórka. Na Arnold Classic możemy zabrać tylko dwie - kończy trener kadry.

BAS

Zaloguj się, by móc komentować

Nasz Sklep on-line 

Partnerzy

Zadanie w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej realizowane jest przy pomocy finansowej Miasta Lublin

 


OFERTA WYNAJMU

Gościmy

Odwiedza nas 391 gości oraz 0 użytkowników.

Dawne Kino

Paco Zana 72

Spot PACO

Spot sklepu PACO

Kluby Sportowe PACO