Logowanie

Kurs Trenera

Paco Power

Licznik Odwiedzin

Dzisiaj:267
Wczoraj:817
W tygodniu:4231
W miesiącu:15787
Ogólnie:4636224

Kto jest online

4
Online

sobota, 21, maj 2022 09:48

Produkty na Allegro

Nasz kanał filmowy

KS PACO

GH Twierdza Zamość

PACO Warszawa

Taniesuple.org

PACOPOWER

Promowane produkty

PACO POWER Multi-Vitamin

PACO POWER Multi-Vitamin

Karta Dużej Rodziny

Lubelska Karta Seniora

LUBIKA

Prezydium Polskiego Związku Kulturysyki Fitness i Trójboju Siłowego zatwierdziło skład reprezentacji Polski na Mistrzostwa Świata Mężczyzn oraz Puchar IFBB, które 19 i 20 listopada rozegrane zostaną w Talinie. Skład kadry został ustalony na podstawie rundy kwalifikacyjnej, która odbyła się przed tygodniem podczas Pucharu Polski w Zabrzu.

W Mistrzostwach Świata w Kulturystyce Klasycznej wystąpią (Kadra A): Damian Witkowski (171 cm), Mariusz Bałaziński i Przemysław Żokowski (175 cm) oraz Jerzy Pisulski i Mateusz Kołkowski (+180 cm). W Kadrze B znalazł się także Jarosław Makowiecki (180 cm). Pucharze Świata w Fitness Polskę będą mogły reprezentować: Magdalena Krajkowska, Alicja Klarkowska (163 cm) oraz Patrycja Kozyra (+163 cm). Zawodniczki, w odróżnieniu od kulturystów (za wyjątkiem Jarosława Makowieckiego) za udział w imprezie będą musiały jednak zapłacić.

- Znalazłyśmy się w drużynie B, która może pojechać na zawody, ale na koszt własny lub sponsorów. Same startowe to 150 euro, do tego bilet lotniczy 850 zł i koszty pobytu. W sumie na pewno taki wyjazd będzie kosztował grubo ponad dwa tysiące złotych. Nie wiem jak Magda i Alicja, ale ja raczej zrezygnuję z tego startu. Ostateczną odpowiedź muszę dać do końca tygodnia - mówi serwisowi paco.pl Patrycja Kozyra, zawodniczka Klubu Sportowego Paco, która z dwóch poprzednich edycji Pucharu Świata IFBB z Madryrtu i Kaliningradu przywoziła brązowe medale.

BAS

Zaloguj się, by móc komentować

Nasz Sklep on-line 

Partnerzy

Zadanie w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej realizowane jest przy pomocy finansowej Miasta Lublin

 


OFERTA WYNAJMU

Gościmy

Odwiedza nas 609 gości oraz 0 użytkowników.

Dawne Kino

Paco Zana 72

Spot PACO

Spot sklepu PACO

Kluby Sportowe PACO