Logowanie

Kurs Trenera

Paco Power

Licznik Odwiedzin

Dzisiaj:299
Wczoraj:817
W tygodniu:4263
W miesiącu:15819
Ogólnie:4636256

Kto jest online

5
Online

sobota, 21, maj 2022 10:54

Produkty na Allegro

Nasz kanał filmowy

KS PACO

GH Twierdza Zamość

PACO Warszawa

Taniesuple.org

PACOPOWER

Promowane produkty

PACO POWER Multi-Vitamin

PACO POWER Multi-Vitamin

Karta Dużej Rodziny

Lubelska Karta Seniora

LUBIKA

 I Konsultacje treningowo – żywieniowe dla Debiutantów 2013! Efekt Toruń – 21.06.2012

Sezon wiosenny w sportach sylwetkowych niemal za nami. Dla większości zaczyna się laba wakacyjna, ale dla niektórych to początek ciężkiej pracy. Rok temu swoje przygotowania rozpoczynali: Marcin Wesołowski – Wesoły; Łukasz Dudojć - Dudi i Arek Cybulski. Dla całej trójki pierwszy rok startowy okazał się bardzo udany – Dudi został najlepszym debiutantem w kulturystyce klasycznej, Wesoły sięgnął po brązowy medal w kulturystyce do 90kg, a Arek zajął wysokie finałowe miejsce w licznie obsadzonej kategorii w klasyku.

W deszczowy czerwcowy dzień w Efekcie na konsultacjach stawili się: Michał i Mariusz Trzeciak, obaj instruktorzy w kulturystyce - w ich przypadku kulturystyka stanie się elementem braterskiej rywalizacji; Mariusz Ziółkowski; który musiał przerwać ostatnie przygotowania z powodu wypadków losowych, Olaf Szefler, który niedawno skończył kurs instruktorski w kulturystyce, oraz Robert Proniewicz – pasjonat kulturystyki od zawsze marzący o spróbowaniu sił w tym sporcie.

Mimo, że to pierwsze konsultacje chłopaki dostali nieźle w kość. Trener Leszek Michalski nie odpuścił nikomu! Co niektórzy musieli w deszczu robić wykroki ze sztangielkami, albo ekstremalne przysiady na jednej nodze….Ale nikt nie mówił że będzie łatwo i lekko. Po ciężkim treningu rozpoczęliśmy lekcje pozowania, w których modelem wzorcowym był Marcin Wesołowski. Wesoły, który chyba zatęsknił za wirem przygotowań przedstartowych, przybył na konsultacje ze swoim synkiem Szymkiem i służył nieocenioną pomocą początkującym kolegom. Po dawce póz obowiązkowych przyszedł czas na podsumowanie, określenie sylwetek, wyznaczenie torów żywienia i treningu. Podział pracy jest prosty: Leszek Michalski zajmuje się treningiem a ja poradnictwem żywieniowym. Na razie będzie light, zawodnicy będą budować masę mięśniową, w szczególnych przypadkach będziemy ją katabolizować w miejscach gdzie jest jej za dużo.

Mam nadzieję, że w takim gronie dotrwamy do Debiutów 2013. Sezon przygotowań do sezonu wiosna 2013 uważam za otwarty!

Już za dwa tygodnia kolejny odcinek relacji z przygotowań Drużyny Sylwetki – będziemy bacznie obserwować przemiany naszych Debiutantów.

Ponieważ klub Efekt współpracuje z Paco Lublin, zapraszamy wszystkich chętnych na konsultacje podczas najbliższego szkolenia w Lublinie. tj. EXTREME MUSCLE IQ CAMP – PACO, 7-8 lipca 2012 r.

Zaloguj się, by móc komentować

Nasz Sklep on-line 

Partnerzy

Zadanie w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej realizowane jest przy pomocy finansowej Miasta Lublin

 


OFERTA WYNAJMU

Gościmy

Odwiedza nas 573 gości oraz 0 użytkowników.

Dawne Kino

Paco Zana 72

Spot PACO

Spot sklepu PACO

Kluby Sportowe PACO