Logowanie

Kurs Trenera

Paco Power

Licznik Odwiedzin

Dzisiaj:357
Wczoraj:867
W tygodniu:2044
W miesiącu:24724
Ogólnie:4974888

Kto jest online

4
Online

środa, 31, maj 2023 16:22

Produkty na Allegro

Nasz kanał filmowy

KS PACO

GH Twierdza Zamość

PACO Warszawa

Taniesuple.org

PACOPOWER

Promowane produkty

PACO POWER Multi-Vitamin

PACO POWER Multi-Vitamin

Karta Dużej Rodziny

Lubelska Karta Seniora

LUBIKA

Dwie zawodniczki klubu Sportowego Paco - Ewa Sędkowska i Patrycja Kozyra, znalazły się w sześcioosobowej kadrze Polski na mistrzostwa świata w kulturystyce i fitness, które od 1 do 4 października odbędą się w Mexico City. Pierwsza z naszych reprezentantek wystąpi w kategorii +55 kg w kulturstyce, druga w fintess sylwetkowym w kategorii +163 cm. Zarówno Sędkowska, jak i Kozyra to zawodniczki, które w swoim dorobku mają już medale mistrzostw Europy, a także start w mistrzostwach świata. Aby zakwalifikować się do kadry na zawody w Mexico City, nasze mistrzynie Polski musiały jednak przejść jeszcze eliminacje, które na początku września odbyły się w warszawskim klubie Fit-Fun.

 

-To dobrze, że same nie decydowałyśmy, czy jesteśmy gotowe do udzialu w zawodach takiej rangi, że potwierdził to jeszcze dodatkowy egazmin - mowi Ewa Sędkowska, która po kilkuletniej przerwie powróciła do uprawiania kulturystyki, zaznaczając, że bardzo cieszy się z reprezentacyjnej nominacji.

 

-Mogę obiecać, że za oceanem dam z siebie wszystko - dodaje nasza mistrzyni.

 

O formę naszej kulturystki podobnie jak Patrcyji Kozyry, możemy być spokojni.

 

Kozyra ostatnio startowała w czeskim Vyskovie. Pewnie wygrała swoją kategorię, a w open nieznacznie przegrała ze słowacką gwiazdą, brązową medalistką mistrzostw świata Janą Kolbaską, która zwyciężyła w nizszej kategorii, do 164 cm.

 

Zawodniczka Klubu Sportowego Paco wzięłą także udział w konkursie na najładniejszy "zadeczek", jak nazwali to organizatorzy. Po ostrej rywalizacji zajęła w nim drugie miejsce za reprezentantką gospodarzy, Ivaną Molnarovą.

 

-Moje przygotowania do mistrzostw świata przebiegają zgodnie z planem. Oprócz startów w zawodach przez ostatnie dwa miesiące ćwiczyłam dużo intensywniej niż normalnie, czyli od 7 do 12 aerobów oraz sześć dni w tygodniu treningów siłowych - mówi Kozyra.

 

W reprezentacji Polski na mistrzostwa świata oprócz zawodniczek lubleskiego Paco znaleźli się także Marcin Łopucki, który wystartuje w kat. open fitness mężczyzn oraz fitneski Anna Szczotka, Anna Guzik i Katarzyna Kozakiewicz, która w Mexico City bronić będzie mistrzowskiego tytułu w kat. 168 cm w fitness sylwetkowym.

 

 

.

Zaloguj się, by móc komentować

Nasz Sklep on-line 

Partnerzy

Zadanie w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej realizowane jest przy pomocy finansowej Miasta Lublin

 


OFERTA WYNAJMU

Gościmy

Odwiedza nas 442 gości oraz 0 użytkowników.

Dawne Kino

Paco Zana 72

Spot PACO

Spot sklepu PACO

Kluby Sportowe PACO