Logowanie

Kurs Trenera

Paco Power

Licznik Odwiedzin

Dzisiaj:289
Wczoraj:3439
W tygodniu:6614
W miesiącu:87431
Ogólnie:5545990

Kto jest online

5
Online

środa, 28, luty 2024 01:37

Produkty na Allegro

Nasz kanał filmowy

KS PACO

GH Twierdza Zamość

PACO Warszawa

Taniesuple.org

PACOPOWER

Promowane produkty

PACO POWER Multi-Vitamin

PACO POWER Multi-Vitamin

Karta Dużej Rodziny

Lubelska Karta Seniora

LUBIKA

30 czerwca 2007 w miejscowości Jałta (na półwyspie Krymskim) odbyła się po raz kolejny „Gala Armwrestlingu Zawodowego” zawodowej organizacji Professional Armwrestling League z udziałem czołowych armwrestlerów świata.

W każdorazowo, sześciorundowych walkach, na przeciw siebie stanęli: Artur Głowiński z Polski vs Aleksej Brick z Rosji (jedyny pojedynek na lewą rękę), John Brzenk z USA vs Taras Ivakin z Ukrainy, oraz Aleksej Semerenko z Ukrainy vs Farid Uzmanov z Kazachstanu.

Artur Głowiński (Polska) vs Andrey Brik (Rosja)

Pierwszą walką tego wieczoru był sześciorundowy pojedynek na lewą rękę organizacji PAL, stoczony pomiędzy Arturem Głowińskim i Andreya Brik – mało znanym zawodnikiem z Rosji. Mało znanym, ale jak się okazała bardzo dobrze przygotowanym.

Starcie to zaczęło się błyskawicznym zwycięstwem Artura w pierwszej rundzie. W kolejnej – drugiej rundzie szczęście uśmiechnęło się jednak do Brika (wygrał na faule). Od tego momentu, Rosjanin jakby wyczuwając technikę walki przeciwnika zwyciężał rundę za rundą. Pomimo wielu prób, Polak nie był w stanie pokonać walczącego górą Andreya. W rezultacie walka zakończyła się wynikiem 5:1 dla Andreya Brick.

John Brzenk (USA) va Taras Ivakin (Ukraina)

Drugim pojedynkiem czerwcowej „Gali Armwrestlingu Zawodowego – Jałta 2007” był pojedynek Johna Brzenka z USA z gospodarzem - Tarasem Ivakinem. Dla ukraińskiego zawodnika był to swego rodzaju rewanż za wcześniejszą porażkę 4:2 (dwa lata wcześniej również na Jałcie). I od samego początku widać było że Taras jest świetnie przygotowany. Pomimo porażki w pierwszej, z sześciu rund nie poddawał się, bo w kolejnym starciu to właśnie on był panem sytuacji. Runda trzecia natomiast to zmiana taktyki walki przez Amerykanina (rozerwanie). W walce w paskach widać było ogromne doświadczenie Johna Brzenka. Co prawda John nie wygrał poprzez typowe dobicie przeciwnika do poduszki, lecz przez jego dwa faule (dwukrotne ześlizgnięcia łokcia z poduszki). W rundzie czwartej Taras znowu pokazał że jest świetnie przygotowany, bez problemu pokonując przeciwnika. Wynik 2:2. Emocje zaczęły sięgać zenitu. Niestety dwie ostatnie rundy, przy walkach w paskach należały do Amerykanina. W pojedynku tym John Brzenk raz jeszcze udowodnił, że zasługuje na miano jednego z najlepszych armwrestlerów na świecie. A Taras Ivakin? Taras musiał przyjąć gorycz porażki. Niestety nie udało mu się zrewanżować za ostatnią przegraną z Johnem. Musi jeszcze trochę popracować i znaleźć przysłowiowego „haka” na swojego przeciwnika.

Alexey Semerenko (Ukraina) vs Farid Uzmanov (Uzbekistan)

Ostatnim pojedynkiem czerwcowej Vendetty na Krymie było sześciorundowe starcie na rękę prawą organizacji PAL Alekseya Semeranko z Ukrainy z Faridem Uzmanovem z Uzbekistanu. I tutaj od razu można powiedzieć, że pojedynek ten zaczął się od rozerwania. W dwóch pierwszych rundach walki w paskach lepszy okazał się Aleksej Semerenko. Jednak kolejne starcia to tryumf Farida Uzmanova. Pomimo usilnych starań reprezentanta Ukrainy królował zawodnik z Uzbekistanu – wynik końcowy 4:2 dla Farada Uzmanova. Radość kibiców Farida była tak duża, że niektórym udało się wskoczyć na scenę i uściskać ich faworyta.

Więcej informacji: www.armpower.net
Jakub Sierpiński PAL.

Zaloguj się, by móc komentować

Nasz Sklep on-line 

Partnerzy

Zadanie w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej realizowane jest przy pomocy finansowej Miasta Lublin

 


OFERTA WYNAJMU

Gościmy

Odwiedza nas 223 gości oraz 0 użytkowników.

Dawne Kino

Paco Zana 72

Spot PACO

Spot sklepu PACO

Kluby Sportowe PACO