W miesiącu:188205
Ogólnie:5924003

10

poniedziałek, 29, kwiecień 2024 15:35

W niedzielę, 6 marca odbył się XII Puchar Ziemi Puckiej w Kulturystyce. Na scenie zobaczyliśmy też zawodników reprezentujących nasz klub: Justyna Cichecka - startowała w bikini fitness kobiet - open, gdzie zajęła drugie miejsce! Z kolei startująca w tej samej kategorii Martyna Roeske uplasowała się na 5. miejscu.

W kulturystyce juniorów (16-23 lata) - wszechwag wystąpił nasz Budyń. Bartek Budzyński zdobył drugie miejsce w tej kategorii. Swoich sił próbował też w kategorii - kulturystyka mężczyzn powyżej 90kg. Niestety tam uplasował się dopiero na 5. miejscu. W tej samej kategorii - kulturystyka mężczyzn powyżej 90kg wystartował też Łukasz Marcinkowski, który wygrał tę kategorię deklasując swoich rywali, natomiast Tomasz Lenart zajął w tej kategorii 8. miejsce.

Mariusz Przybyła świetnie zaprezentował się w kulturystyce mężczyzn do 90kg i open - zajął pierwsze (do 90kg) i trzecie miejsce (open).  Kategorię open wygrał nasz zawodnik, Łukasz Marcinkowski. Wszystkim naszym zawodnikom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!