Środowa rywalka Karoliny Michalczuk w 1/4 finału kategorii 51 kg w 8. Mistrzostwach Europy Kobiet, to o wiele bardziej wymagająca niż ta, którą podopieczna trenera Władysława Maciejewskiego pokonała we wtorek przez RSC w 2. rundzie.

27-letnia Szwedka Shipra Engelke to aktualna wciąż wicemistrzyni Europy.W finale, przed dwoma laty w Mikołajewie przegrała 2:4 z Ukrainką Tatianą Kob. Występowała wówczas pod panieńskim nazwiskiem Nilsson.

Shipra Engelke ma także w dorobku jeszcze jeden srebrny medal ME, wywalczony przed czterema laty w duńskim Vejle - w kategorii do 52 kg przegrała 8:17 z Ukrainką Viktorią Rudenko.

Odwiedza nas 368 gości oraz 0 użytkowników.