10 tytułów mistrzowskich oraz wicemistrzostwo to dorobek Karoliny Michalczuk z Klubu Sportowego Paco w mistrzostwach Polski kobiet w boksie. W środę w Grudziądzu podopieczna trenera Władysława Maciejewskiego przystąpi do walki o 11 złoty krążek!

W mistrzostwach Polski Karolina Michalczuk stoczyła dotychczas 17 walk, z których 16 wygrała, z czego aż 13 przed czasem!

Tylko jedna zawodniczka zdołała wygrać z naszą mistrzynią, ale tylko dlatego, że ta z powodu kontuzji musiała zrezygnować z walki. Takie zdarzenie miało miejsce 1 czerwca 2001 roku w Tarnowie, w finale kategorii 57 kg w I Mistrzostwach Polski Kobiet.

Z późniejszych 16 walk Karoliny Michalczuk w krajowym czempionacie tylko w trzech rywalki zdołały dotrwać do końcowego gongu.

W pólfinale IV Mistrzostw Polski w kat. 54 kg zawodniczka Paco pokonała 5:0 Agatę Karcz z Krak Sport Kraków. W 2009 roku w finale Sandra Drabik z Kielc uległa naszej mistrzyni 9:25, a przed rokiem Ewelina Pękalska z PKB Poznań 0:5

Na zdjęciu Karolina Michalczuk z tytułem Najlepszej Zawodniczki. Fot. Karol Otto (www.start.grudziadz.com)