Karolina Michalczuk z Klubu Sportowego Paco po pewnym zwycięstwie (20:13) nad Francuzką Sarą Ourahmoune w ćwierćfinale XXIX Międzynarodowego Turnieju im. Feliksa Stamma, nie miała także żadnych problemów w półfinale, w którym we wtorek przed południem zmierzyła się z Norweżką Marielle Hansen. Podopieczna trenera Władysława Maciejewskiego pokonała rywalkę 22:13. Michalczuk wygrała trzy rundy: 7:3, 6:2 i 4:3, ostatnią, czwartą zremisowała 5:5.
Poszczególni sędziowie punktowali: 23:13, 27:15, 22:15, 26:13, 20:10.
W jutrzejszym finale kategorii do 51 kg nasza mistrzyni zmierzy się z Turczynką Sumeyrą Razic, która w drugim półfinale, po zaciętej walce pokonała Sandrę Drabik z Boksingu Kielce 10:9 (2:2, 2:2, 3:2, 3:3).

Bezpośrednią transmisję z wtorkowych finałów XXIX Międzynarodowego Turnieju im. Feliksa Stamma będzie można obejrzeć na TVP Sport. Początek relacji o 18.05