Mateusz Gątnicki w kategorii do 81 kg i Krzysztof Kosela w wadze superciężkiej (+91 kg) będą reprezentowali Klub Sportowy Paco w 83. Mistrzostwach Polski Seniorów w Boksie, które od 4 do 8 marca rozgrywane będą w poznańskiej Arenie.W każdej z kategorii wystartuje po szesnastu zawodników.
Obaj nasi pięściarze jeszcze przed zawodami Grand Prix PZB, które odbyły się w minionym tygodniu w Wałczu, będącymi czwartą i ostatnią eliminacją do MP nie byli pewni startu w Poznaniu. Ostatecznie dzięki udanemu występowi - Gątnicki wygrał rywalizację w swojej grupie i zdobył aż 9 punktów, a Kosela przegrał finał z Marcinem Śnitko i do trzech punktów, które miał na swoim koncie dorzucił siedem - zdołali znaleźć się w czołowej 12. rankingu GP PZB w swoich kategoriach wagowych.

Gątnicki z 19 pkt. zajął trzecią pozycję. W kat. 81 najlepszy okazał się Mariusz Tryc z Feniksa Warszawa (27 pkt.), drugi był Paweł Stępień z Olimpu Szczecin (24 pkt.).
Krzysztof Kosela w klasyfikacji kat. +91 kg z 10 pkt. został sklasyfikowany na dwunastym miejscu.

Odwiedza nas 841 gości oraz 0 użytkowników.