Logowanie

Kurs Trenera

Patrycja Kozyra

Licznik Odwiedzin

Dzisiaj:415
Wczoraj:760
W tygodniu:415
W miesiącu:17455
Ogólnie:4637892

Kto jest online

3
Online

poniedziałek, 23, maj 2022 13:33

Produkty na Allegro

Nasz kanał filmowy

KS PACO

GH Twierdza Zamość

PACO Warszawa

Taniesuple.org

PACOPOWER

Lubelska Karta Seniora

Krzysztof Mrożek - QKris - MASTER WPT

Redaktor działu fitness portalu TO-MASS

Manager fitness w Squash Fitness Club Alstar

Założyciel ELITE POLAND FITNESS SCHOOL

PREZENTER NEW BALANCE

Ogólnopolski prezenter fitness, choreograf i nauczyciel. Jego charyzma i kontakt z klientami pozwalają stworzyć perfekcyjne lekcje, łączące przyjemne z pożytecznym. Jest przykładem kreatywności, nowatorstwa i profesjonalizmu. Były tancerz:), co znajduje teraz odzwierciedlenie na zajęciach tanecznych. Rewelacyjny metodyk zajęć na stepie w różnych kombinacjach zwanych Qstep, co pozwala wszystkim uczestnikom zajęć połączyć świetną zabawę z perfekcyjną techniką. Dzięki szkoleniom zdobył wiele prestiżowych tytułów. Fitness jest jego pasją od 10 lat. W okresie tym był zapraszany i brał udział w pokazach fitnesu nowoczesnego i prozdrowotnego na największych polskich scenach. Jest szanowany za doświadczenie i skromność przez najlepszych prezenterów polskich i zagranicznych. Wiedzę, jaką posiada, zawsze przekazuje w sposób jasny i czytelny dla każdego, będąc świadomym, że nie ma ludzi identycznych. Każdy uczestnik zajęć i szkoleń jest inny, więc każdego traktuje indywidualnie i w szczególny sposób. Pogodny i zawsze uśmiechnięty absolwent krakowskiego AWF-u oraz wrocławskiej PWST. Swoje umiejętności w zakresie fitnesu osiąga dzięki silnej woli i zawziętości. Charakteryzuje go odwaga i silna osobowość, jest szczery i prostolinijny, otwarty na wyzwania życia codziennego. Wie, jak wszystko połączyć tak, by było proste i zrozumiałe. Jest świetnym pedagogiem, potrafiącym pogodzić pracę w szkole z pasją, jaką jest dla niego fitness.

Zaczynała karierę sportową w Społecznym Ognisku Baletowym w Lublinie. Pragnienie bycia najlepszą i znakomitą tancerką spowodowało decyzję o rozpoczęciu nauki w Lubelskim Teatrze Tańca gdzie doskonaliła się w każdej wolnej chwili. Uczestniczyła w licznych warsztatach tanecznych oraz w wielu krajowych i międzynarodowych konkursach jak i przeglądach. Stawiała sobie najwyższą poprzeczkę! Jej wielki talent taneczny podziwiali najlepsi (choreografowie i artyści) na największych festiwalach w tej dziedzinie. Przygoda z fitnessem zaczęła się kilka lat temu i trwa do dziś:) W czerwcu 2005 roku uzyskała tytuł Elite Instrukctor a rok poźniej Elite Professional Instructor. Brała udział w wielu warsztatch, szkoleniach i konwencjach, zarówno jako uczestniczka jak i prezenter. Jest absolwentką filologii angielskiej. Wielka osobowość, profesja i talent!

Studentka fizjoterapii w Wyższej Szkole Społeczno-Przyrodniczej w Lublinie. Jest wykwalifikowaną osobą, ukończyła szereg szkoleń m.in: Elite Instructor, Elite Professional Instructor,Elite Dance Combination, Elite Basic Step, QPower Step Combination I,II, Body&Muscle. Uczestniczka wielu warsztatów choreograficzych na terenie całej Polski.Jej główne zainteresowania to fitness i taniec.Bierze udział w warsztatach tanecznych organizowanych przez Equrrola Dance Studio w Warszawie. Stale podnosi swoje kwalifikacje.

Absolwent AWF-u, magister wychowania fizycznego o profilu nauczycielski. Posiada uprawnienia trenera drugiej klasy podnoszenia ciężarów i kulturystyki. Ukończył również szkolenia z fitnessu o specjalizacji: Magic Bar oraz Schiwnn Cycling.

Urodziła się 08.05.1978. Swój udział w zawodach rozpoczęła podczas debiutów Polskiego Związku Kulturystyki, Fitnessu i Trójboju Siłowego (PZKFiTS) w Ostrowii Mazowieckiej w 2003 roku, gdzie wystartowała jako zawodniczka kulturystyki zajmując IV pozycję wśród kobiet. W następnych mistrzostwach występowała już w fitness sylwetkowym pow. 164 cm. Na Pucharze Pomorza i Kujaw w 2003 roku zajęłą III miejsce, a na mistrzostwach w Słupsku w kat. open upalsowala się na II pozycji. Przez 2 kolejne lata (2004,2005) na Otwartych Mistrzostwach Śląska w Kulturystyce i Fitness organizowanych w Gliwicach zdobywała złoto. W 2005 roku podczas kolejnych debiutów organizowanych przez (PZKFiTS) w Ostrowii Mazowieckiej zajęła I miejsce w fitness sylwetkowym we wszechkategorii. Na Mistrzostwach Polski kobiet, które odbyły się w Mińsku Mazowieckim w 2005 roku w swojej kategorii wywalczyła IV pozycję.

Patrycja w 2006 swój rok startowy rozpoczęła Mistrzostwami woj. Pomorskiego w Kulturystyce Kobiet, które odbyły się 19 marca 2006 roku w Bytowie. Tam zdobyła w kategorii OPEN I miejsce. Kolejne zawody to XX Ogólnopolskie Mistrzostwa śląska w Kulturystyce i Fitness w Słupsku. 8 kwietnia 2006 roku w kategorii fitness sylwetkowym wszechkobiet wywalczyła złoty medal. Również 30 kwietnia 2006 roku w Gliwicach na Ogólnopolskich Mistrzostwach śląska w Kulturystyce i Fitness uplasowała się na I pozycji. Kolejny sukces to II miejsce w fitness sylwetkowym w kategorii pow. 163 cm na Mistrzostwach Polski Kobiet w Kulturystyce i Fitness oraz Mężczyzn w Fitness, które miały miejsce w dniach 20-21 maja 2006 roku w Mińsku Mazowieckim. To pozwoliło jej zakwalifikować się do Mistrzostw Europy. Zawody rozegrały się w dniach 26-29 maja 200 roku i tam w kategorii fitness sylwetkowym pow. 168 cm wywalczyła srebro. Na GRAND PRIX w Opavie w Czechach w 2006 r. Patrycja zajęła 11 miejsce.

Rok 2007 okazał się dla Patrycji również bardzo korzystny. Zajęła pierwsze miejsca na Mistrzostwach Polski, na Pucharze Polski, Mistrzostwach Pomorza, Mistrzostwach Województwa Zachodnio Pomorskiego, Mistrzostwach Śląska. Na arenie międzynarodowej zajęła III miejsce podczas Grand Prix Pepa w Czechach, IV miejsce Grand Prix Nutrend w Czechach, III miejsce w GP na Słowacji. Na Mistrzostwach Europy oraz Świata uplasowała się na XII pozycji.

W 2008 roku w czasie XXXII Mistrzostw Polski Kobiet w Kulturystyce i Fitness oraz Mężczyzn w Fitness w Płońsku Patrycja zajęła III miejsce w kat. fitness sylwetkowym kobiet +168 cm, a w Międzynarodowym Pucharze Polski w Kulturystyce i Fitness w Zabrzu uplasowała się na 4 pozycji w fitness sylwetkowym kobiet wszechkategorii.

W czasie Mistrzostw Śląka w Kulturystyce i Fitness w Katowicach 2009 oraz MP Kobiet i Mężczyzn w Fitness oraz Kobiet w Kulturystyce w kategorii Fitness sylwetkowe +163 cm Patrycja zdobyła 3 miejsca. W pierwszych zawodach 2010 roku w Zawierciu, na Otwartych Mistrzostwach Śląska zdobyła srebro, natomiast na Mistrzostwach Polski Kobiet i Mężczyzn w Fitness w Golub Dobrzynie uplasowała się ostatecznie na 3 pozycji w kat. Fitness sylwetkowe +163 cm. Patrycja została także brązową medalistką Mistrzostw Europy Kobiet w Fitness, które odbyły się w maju w Serbii. Ma Mistrzostwach Świata w Meksyku ostatecznie zajęła 7 lokatę. W kolejnych zawodach na Międzynarodowym Pucharze Polski w Zabrzu uplasowała się na 2 pozycji. Na zawodach rozgrywanych Czechach w ramach Grand Prix PEPA wywalczyła 6 miejsce.

Niestety rok 2011 nie obfitował w znaczące sukcesy dla Patrycji. Zakwalifikowała się do europejskich zawodów Arnold Classic, które odbyły się w Madrycie (Hiszpania) w dniach 7-9 października 2011. Tam w swojej kategorii zajęła 7 miejsce. Parę dni później (14-17.10.2011) w Serbii, na Mistrzostwach Świata Kobiet w Kulturystyce i Fitness oraz Mężczyzn w Fitness w kat. Fitness sylwetkowe pow. 168 cm uplasowała się jedynie na 19 pozycji. Kolejne zawody odbyły się pod koniec października w Czechach w ramach imprezy PEPA Grand Prix, gdzie wywalczyła 13 lokatę. Największy sukces w 2011 roku to srebrny krążek zdobyty podczas Międzynarodowego Pucharu Polski w Zabrzu w kat. Fitness Sylwetkowe Kobiet.

zobacz galerię

Z wykształcenia jestem muzykiem i przyrodnikiem. W 2008 roku uzyskałam tytuł Elite Instructor EPFS a w 2010, uprawnienia państwowe Instruktora Dyscypliny Sportu, fitness. Swoje umiejętności, regularnie doskonalę uczestnicząc w licznych konwencjach, maratonach, warsztatach choreograficznych i szkoleniach takich jak: Elite Body Ball, Dance combination, Q Power Step Combination, Step 4x4, Elite Step and Muscle Workshop, Basic Joga Power and Hatha i wiele innych, organizowanych na terenie całej Polski głównie przez EPFS, IFAA, Reebok University. W 2009 r. uzyskałam tytuł instruktora I.C.E Tomahawk Basic. Praca instruktora jest nie tylko częścią mojego życia ale i pasją, którą chcę zarażać inne osoby z mojego otoczenia. Staram się dawać dobry przykład i być wzorem dla innych w osiąganiu ich celu. Posiadam tytuł: Official Zumba Instruktor, oraz należę do stowarzyszenia Instruktorów Zumby (ZIN)

Nasz Sklep on-line 

Partnerzy

Zadanie w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej realizowane jest przy pomocy finansowej Miasta Lublin

 


OFERTA WYNAJMU

Gościmy

Odwiedza nas 639 gości oraz 0 użytkowników.

Dawne Kino

Paco Zana 72

Spot PACO

Spot sklepu PACO

Kluby Sportowe PACO