Logowanie

Kurs Trenera

Patrycja Kozyra

Licznik Odwiedzin

Dzisiaj:12
Wczoraj:773
W tygodniu:3159
W miesiącu:14715
Ogólnie:4635152

Kto jest online

2
Online

piątek, 20, maj 2022 00:17

Produkty na Allegro

Nasz kanał filmowy

KS PACO

GH Twierdza Zamość

PACO Warszawa

Taniesuple.org

PACOPOWER

Lubelska Karta Seniora

Paulina Szurgocińska Z Klubami Sportowymi PAco związana od listopada 2008, gdzie zaczynała jako klientka. Licencjonowa instruktorka Zumba fitness od lipca 2013r. Studentka dietetyki na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie. Od lat uczestniczka różnego rodzaju treningów fitness. Uczestniczka wielu warsztatów choreograficznych, międzynarodowych konwencji fitness, oraz maratonów Zumba fitness oraz Spinning. Organizatorka maratonów Zumba fitness w KS PACO oraz współorganizatorka Zumba Summer Heat.

Co porywa ją w samej zumbie? - przede wszystkim radość i dobra zabawa. Na każdych zajęciach staram się stworzyć niepowtarzalną atmosferę taka aby klienci wracali po więcej

Instruktorka fitness z wieloletnim doświadczenie, magister wychowania fizycznego. W latach 2000-2002 instruktor NIKE. Na stałe związana ze szkołą "Inka Szymański Fitness School", gdzie od roku 2000 jest szkoleniowcem. Posiadaczka tytułu Master APF. Doskonały proces dydaktyczny i ciekawe choreografie przyciągają na jej zajęcia tłumy ćwiczących. Z PACO związana jest od początku istnienia klubu przy ul. Zana 72

Jest absolwentką pedagogiki na UMCS w Lublinie. Będąc instruktorką fitness chce wypromować prozdrowotny fitness w Polsce. osiągnąć ten cel pragnie poprzez ciągłe doskonalenie swych umiejętności i podnoszenie kwalifikacji instruktorskich. Prowadząc zajęcia zwraca szczególną uwagę na perfekcyjną technikę oraz dobrą metodykę nauczania. Absolwentka licznych szkoleń, m.in. Elite Dance, Elite Aerobox, Elite Instruktor, Elite Professional, Q Power Step Combinatione II w Elite Poland Fitness School. Jej ulubioną forma zajęć są zajęcia choreograficzne podczas których najlepiej widać jej kreatywność i charyzmę w pracy instruktorskiej.

Absolwentka wydziału prawa UMCS w Lublinie. Swoją sportową drogę zaczęła w Społecznym Ognisku Baletowym w Lublinie i kontynuowała ją przez 7 lat.W 2008 roku uzyskała tytuł Elite Instructor. Uczestniczka szkolenia Elite Professional Eglish Speaking Instructor, Professional Instructor, wielu warsztatów choreograficznych na terenie całej Polski, międzynarodowych konwencji oraz szkoleń: Dance Combination Elite, Q Power Step Combination, Step 4*4, Elite Basic Step, Body and Musle Elite, Każdą wolną chwilę poświęca treningom, jest osobą o niespożytej energii. Jej profesjonalizm, entuzjazm oraz wielka serdeczność sprawiają, że zajęcia przez nią prowadzone są ciekawym przeżyciem.

Absolwentka ochrony środowiska wydziału chemii UMCS w Lublinie. Fitness niemal od zawsze był obecny w jej życiu. Po ukończeniu kursu Elite Instructor w EPFS mogła wreszcie połączyć przyjemne z pożytecznym i zająć sie prowadzeniem zajęć fitness. Szczególną uwagę zwraca na precyzyjność podczas wykonywania każdego ćwiczenia, motywując uczestników zajęć do wysiłku. Ukończyła szereg szkoleń w Elite Poland Fitness School, m.in. Basic Step, QPower Step Combination, Dance Combination, Body &Muscle oraz Elite Weight Lifter.

Instruktorka fitness, specjalistka od prowadzenia zajęć z rowerów. Zajęcia te w Klubie PACO prowadzi od kliku lat. Posiada Certyfikat SHWINN CYCLING. Uczestniczka wielu maratonów rowerowych oraz konwencji i szkoleń fitness. Jej największym hobby są rowery. Pasjonatka sportu -pełna energii i charyzmy nieustannie szkoli się i doskonali swoje umiejętności. Zawsze uśmiechnięta i pełna życia wszystkich zaraża swoją pogodą ducha i zamiłowaniem do wysiłku fizycznego.

Nasz Sklep on-line 

Partnerzy

Zadanie w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej realizowane jest przy pomocy finansowej Miasta Lublin

 


OFERTA WYNAJMU

Gościmy

Odwiedza nas 547 gości oraz 0 użytkowników.

Dawne Kino

Paco Zana 72

Spot PACO

Spot sklepu PACO

Kluby Sportowe PACO