Logowanie

Paco Power

Licznik Odwiedzin

Dzisiaj:949
Wczoraj:1060
W tygodniu:3065
W miesiącu:22709
Ogólnie:3675097

Kto jest online

10
Online

środa, 21, sierpień 2019 21:48

Produkty na Allegro

Nasz kanał filmowy

Lubelska Karta Seniora

Trener personalny w Klubie Sportowym Paco przy ul. Kiepury 5 b. Jest absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie, ukończył kurs na instruktora sportu o specjalności Kulturystyka w szkole Pawła Filleborna "Filon", uzyskując tym samym certyfikat EFBB (Europejskiej Federacji Kulturystyki i Fitness), masażysta I stopnia. Jego zainteresownia to fizjologia wysiłku, różne formy treningu siłowego i wydolnościowego, trening gibkościowy, odżywianie, suplementacja sportowa. Dawid zajmuje się prowadzeniem zajęć, których celem jest skuteczne i bezpieczne kształotwanie sylwtki pod kątem indywidualnych potrzeb trenującego. Proponowane treningi to połączenie ćwiczeń oporowych (siłowych) z wydolnościowymi (cardio). Zajęcia te obejmują budowanie beztłuszczowej masy mięśniowej, spalanie tkanki tłuszczowej, kształtowanie kondycji, modelowanie sylwetki, trening sensomotoryczny, ogólnorozwojowy (holistyczny) oraz ćwiczenia na świeżym powietrzu.

Karolina Bolek ukończyła Technikum Budowlano-Geodezyjne na kierunku: architektura krajobrazu. Pracę w Klubie Sportowym Paco przy ul. Zana72 rozpoczęła w listopadzie 2012r. Zajmuje się rejestracją klientów oraz komputerową bazą danych jak również doradztwem przy wyborze suplementów. W wolnych chwilkach chętnie uczęszcza na treningi do Klubu Paco przy ul. Kiepury 5b.

Od 3 sierpnia 2015 roku współpracuje z Klubem Sportowym Paco przy ul. Kiepury 5B. 

Absolwent Lubelskiej Szkoły Wyższej o kierunku ekonomia. Od 2004 roku ćwiczy w Klubie Sportowym Paco. Sporty siłowe trenuje od ponad 6 lat natomiast od 3 lat interesuje się kulturystyką. W 2007 r otrzymał uprawnienia trenera i został wyróżniony Międzynarodowym Certyfikatem Europejskiej Federacji Kulturystyki i Fitness. Zawsze chętnie służy pomocą oraz fachową poradą. Współpracując z klientami stosuje najskuteczniejsze metody w celu redukcji lub przyrostu masy mięśniowej oraz poprawy wyglądu i samopoczucia klienta.

Kierownik klubu Paco przy ul. Kiepury 5b. Pracę w klubie rozpoczęła od 2002 roku. Współpracownica klubu zajmująca się obsługą klientów, pracami biurowymi, udzielaniem porad dotyczących suplementacji oraz zajmująca się ogólną promocją klubu.

Magdalena Włosek

Piotr Nikiel

Absolwent Uniwersytetu Marii Curie - Skłodowskiej w Lublinie o kierunku Administracja. Sporty siłowe trenuje od 2002 roku. Swoje pierwsze doświadczenia zdobywał w 2007 pracując w lubelskim klubie sportowym KM Magnum. Z KS Paco związany jest od 2008, kiedy to rozpoczął ćwiczenia pod czujnym okiem Sebastiana Nogala (były instruktor i zawodnik kulturystyki KS PACO). Przy jego osobie rozwijał dalsze tajniki wiedzy o ćwiczeniach, suplementacji, diecie. Pracę jako trener w klubie Paco rozpoczął w październiku 2011 roku.

Na co dzień zajmuje się także muzyką. Jest gitarzystą, wokalistą i liderem własnego zespołu muzycznego Gap_Year. Uczestniczy w wielu projektach muzycznych.

W swojej pracy jako trener pomaga w układaniu odpowiednich planów treningowych, diety oraz suplementacji pod indywidualne potrzeby klienta. Jego osobowość pozwala mu szybko i łatwo nawiązać kontakt z ćwiczącymi.

Nasz Sklep on-line 

OFERTA WYNAJMU

Dawne Kino

Paco Zana 72

Spot PACO

Spot sklepu PACO

Kluby Sportowe PACO