Logowanie

Paco Power

Licznik Odwiedzin

Dzisiaj:996
Wczoraj:1060
W tygodniu:3112
W miesiącu:22756
Ogólnie:3675144

Kto jest online

5
Online

środa, 21, sierpień 2019 22:35

Produkty na Allegro

Nasz kanał filmowy

Lubelska Karta Seniora

Marzena_Stelmaszek.jpg

Marzena Stelmaszek - Współpracownica Klubu Paco Zana 72 od kwietnia 2016r.Osoba komunikatywna, kompetentna i otwarta dbająca o dobry wizerunek firmy. W naszym klubie zajmuje się rejestracją klientów jak również służy pomocą w zakresie doboru odpowiedniej suplementacji. Na swoim koncie ma również osiągnięcia sportowe  w latach 1998-2005 cwiczyła czworbój lekkoatletyczny z dużymi sukcesami jeśli chodzi o woj lubelskie.

Klaudia Stachyra - Współpracownica klubu Paco na ul. Zana 72 od lipca 2015 roku. Kreuje dobry wizerunek firmy poprzez odpowiednie podejście do klienta, zajmuje się zapisami nowych uczestników do bazy komputerowej klubu oraz sprzedażą i doborem odpowiednich suplementów.

Kierownik Klubu Sportowego PACO Związany z firmą PACO od momentu jej powstania. Specjalista od sprzedaży hurtowej i detalicznej sprzętu sportowego oraz odżywek oferowanych w naszych punktach. Człowiek, który dzięki swojemu zaangażowaniu i kompetencji przyczynił się do rozwoju klubów i sklepów sportowych PACO. Współorganizator imprez i gal bokserskich. Dzięki swojemu uczestnictwu w wielu szkoleniach oraz seminariach jest osobą o dużej wiedzy w dziedzinie suplementacji i zawsze służy chętnie pomocą naszym klientom.

Absolwent Uniwersytetu Przyrodniczego, magister Zarządzania. Ukończył kurs instruktora w szkole Instruktorów i Trenerów Pawła Filleborna. Od lat pasjonuje się i zajmuje sportami siłowymi i fitness. Pracuje w Klubie Sportowym PACO dwa lata, służąc profesjonalną poradą ćwiczącym. Proponuje programy treningowe pozwalające pozbywać się nadwagi, kształtujące sylwetkę i takie które zwiększają masę mięśniową. Fachowiec w dziedzinie treningów i suplementacji.

Każdy klient może wziąć też udział w indywidualnych treningach pod okiem Krzysztofa Badio.

Pracownik klubu "PACO" od początku jego istnienia na ul. Zana. Jest magistrem wychowania fizycznego i nauczycielem w Gimnazjum nr 10 w Lublinie. Posiada uprawnienia trenera II klasy kulturystyki i podnoszenia ciężarów. Ponadto posiada uprawnienia ratownika wodnego WOPR oraz patent sternika motorowego i jachtowego.

Każdy klient może wziąć też udział w indywidualnych treningach pod okiemWojtka Grabowskiego. 

Nasz Sklep on-line 

OFERTA WYNAJMU

Dawne Kino

Paco Zana 72

Spot PACO

Spot sklepu PACO

Kluby Sportowe PACO