Logowanie

Paco Power

Licznik Odwiedzin

Dzisiaj:987
Wczoraj:1060
W tygodniu:3103
W miesiącu:22747
Ogólnie:3675135

Kto jest online

6
Online

środa, 21, sierpień 2019 22:26

Produkty na Allegro

Nasz kanał filmowy

Lubelska Karta Seniora

Andrzej Gładyszewski -  ur.1966r, absolwent Technikum samochodowego w Puławach. Ukończył Kurs Instruktora Rekreacji Ruchowej - specjalność Kulturystyka w 2011r. Ćwiczy na siłowni od 17-go roku życia. Uprawiał również Taekwon-Do i Aikido. Z prawdziwą pasją i zaangażowaniem chętnie pomaga każdemu na siłowni. Współpracuje z Klubem Sportowym Paco zarówno przy ul. Kiepury 5b jak i Zana72. Posiada dużą wiedzę z zakresu treningu i suplementacji. Chętnie służy pomocą i radą. Pomaga w prawidłowym wykonywaniu ćwiczeń.

Robert Rydz – ur. 1984 r., absolwent Uniwersytetu Rzeszowskiego na Wydziale Wychowania Fizycznego w zakresie nauczania WF oraz gimnastyki korekcyjnej. W roku 2008 ukończył kursy na Instruktora Rekreacji Ruchowej o specjalności fitness oraz nowoczesne formy gimnastyki. W latach 2009 – 2010 był kierownikiem drużyny STAL WOLA w ekstraklasie koszykarzy oraz sędzią PZKOSZ. Pracę w klubie rozpoczął w czerwcu 2012 r. Jego miła aparycja i osobowość pozwala mu na łatwe i szybkie nawiązywanie kontaktów z klientami. Jako trener pomaga w układaniu zestawów ćwiczeń oraz instruuje prawidłowy przebieg treningów.

Każdy klient może wziąć też udział w indywidualnych treningach pod okiem Roberta Rydza.

Pracę w klubie Paco na ul. Kiepury 5b rozpoczęła w 2007 roku. Od 2009 rozpoczęła studia w Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie na kierunku dziennikarstwo i komunikacja społeczna. Kreuje dobry wizerunek klubu, zajmuje się rejestracją klientów, pracami biurowymi oraz odpowiednim doborem suplementów. Zawodniczka armwrestlingu Klubu Paco, zadebiutowała na "VIII Mistrzostwach Polski w Armwrestlingu - Kielce 2008" zdobywając w kat. do 50 kg drugie miejsce na lewą rękę oraz czwarte na prawą.

Absolwent politologii. Kulturystykę trenuje od ponad 10 lat, jako instruktor pracuje w Klubie Paco od 2006. Posiada licencję trenera międzynarodowego, którą uzyskał w szkole Instruktorów i Trenerów Pawła Filleborna, uznawaną przez Europejską Federację Kulturystyki i Fitness. Każdego dnia doradza klientom, jak dbać o sylwetkę i dobrą kondycję.

Każdy klient może wziąć też udział w indywidualnych treningach pod okiem Tomasza Mochnieja.

Nasz Sklep on-line 

OFERTA WYNAJMU

Dawne Kino

Paco Zana 72

Spot PACO

Spot sklepu PACO

Kluby Sportowe PACO