Logowanie

Kurs Trenera

Paco Power

Licznik Odwiedzin

Dzisiaj:483
Wczoraj:3439
W tygodniu:6808
W miesiącu:87625
Ogólnie:5546184

Kto jest online

4
Online

środa, 28, luty 2024 02:51

Produkty na Allegro

Nasz kanał filmowy

KS PACO

GH Twierdza Zamość

PACO Warszawa

Taniesuple.org

PACOPOWER

Promowane produkty

PACO POWER Multi-Vitamin

PACO POWER Multi-Vitamin

Karta Dużej Rodziny

Lubelska Karta Seniora

LUBIKA

Już jesteśmy po VI Mistrzostwach Polski w siłowaniu na ręce. W tym roku organizację na „swoje barki” przyjął Mariusz Grochowski z klubu Tytan Jaworzno. Pomocną dłoń podało mu Miejskie Centrum Kultury i Sportu z Mirosławem Ciołczykiem na czele.

29 kwietnia 2006 roku rywalizacja na lewa rękę. 30 kwietnia na rękę prawą. Do startu stanęło prawie 200 zawodników z ponad 30 miast Polski. Podobnie jak w zeszłorocznych mistrzostwach w Choszcznie - organizacja doskonała a rywalizacja w poszczególnych kategoriach, jak na mistrzostwa Polski przystało zacięta. Z jednym małym wyjątkiem: poziom prawie wszystkich zawodników „o niebo” wyższy niż zeszłoroczny. I tu chylę głowę przed wszystkimi (bez wyjątku) zawodnikami. Brawo dla wszystkich za podciągnięcie swoich umiejętności i za ciężką, roczną pracę nad swoimi wadami i siłą. I mam tu na myśli zarówno siłę psychiczną, jak i mięśni – moje gratulacje!

Jaworzno już po raz trzeci organizowało zawody w siłowaniu na ręce. Wcześniej były to eliminacje do Pucharu Świata Zawodowców i Gala Armwrestlingu zawodowego. Tym razem - VI Mistrzostwa Polski. Zarówno eliminacje, jak i półfinały czy finały elektryzowały wszystkich. Po dwudniowych zmaganiach okazało się, że na równi z faworytami do gry wkroczyło młode pokolenie. Nadeszła nowa era polskiego armwrestlingu!

Oczywiście należało by tu podziękować organizatorom i wszystkim sponsorom VI Mistrzostw Polski, w szczególności Mariuszowi Grochowskiemu, który w 100 % stanął na wysokości zadania organizacyjnego. W imieniu FAP – wielkie dzięki Mariusz!

Następne -VII Mistrzostwa Polski w Wołominie. A jak będzie, zobaczymy. Organizacji podjął się Zbigniew Bielicki. Ale biorąc pod uwagę fakt, iż w Wołominie Zbyszek z powodzeniem organizował już duże zawody, to przyszłoroczne mistrzostwa Polski zapowiadają się na bardzo udane. Tym bardziej, że w kuluarach słychać było: ja im w przyszłym roku wszystkim pokaże!


Fighterzy VI Mistrzostw Polski

Co jak co, ale to, że na VI Mistrzostwach Polski nie było iście zawodowych pojedynków z udziałem prawdziwych armwrestlerów nie można powiedzieć. Każda kategoria wagowa, czy to na lewą, czy tez na prawą rękę obfitowała w gwiazdy polskiego armwrestlingu. Każdy medalista tegorocznych mistrzostw został championem! Championem poszczególnej kategorii wagowej! Dla niektórych medal przyszedł z łatwością, a dla niektórych z dużym trudem.

Niektóre pojedynki, czy to eliminacyjne, czy tez finałowe od razu pokazywały nam Mistrzów Polski danej kategorii. Ale z cała pewnością co niektóre pojedynki na stałe zapisały się na kartach historii tego sportu. Przykładem jest starcie na rękę prawą w kat. do 75 kg seniorów, pomiędzy Piotrem Szczerbą z Koniecpola a Maciejem Stelmaszykiem z Bydgoszczy. Obaj zawodnicy stoczyli morderczy, finałowy pojedynek zwycięzcą którego został Piotrek. Warto tu wspomnieć o innych pojedynkach, czy tez samych zawodnikach. W kat. do 80 kg, walczyli dwaj odwieczni rywale: Wiktor Zaklicki vs Rafał Budzowski – wymienili się medalami mistrzowskimi, Rafał wziął złoto na lewa rękę, natomiast Wiktor na prawą. W kat. do 100 kg ciekawe pojedynki stoczyli Krystian Kruszyński i Artur Głowiński. Co prawda Krystian okazał się nie do pokonania zarówno na lewą, jak i na prawą rękę, ale tutaj korzystając z okazji chciałbym przypomnieć o postawie fair play Artura przy walce eliminacyjnej na rękę prawą (zawodnik z Choszczna poczekał na Krystiana, który niefortunnie poślizgnął się pod stół) – nagroda fair play dla ciebie! Udany debiut zanotował Mariusz Grzywacz z klubu Atlas Stara Miłosna w kat. do 110 kg (wygrał złoto na rękę prawą), czy też Grzegorz Nowak z klubu Złoty Tur Gdynia, który wywalczył dwa złote medale w kategorii osób niepełnosprawnych oraz jedno złoto i srebro w kategorii juniorów.

W tym miejscu można by napisać o wielu zawodnikach, ich startach i porażkach. Ale niestety, nie sposób opisać wszystkich kategorii wagowych lewej, czy też prawej ręki. Medalistom gratulujemy, a innych zachęcamy do dalszej, ciężkiej pracy, by w przyszłym roku być ... najlepszym!


Puchar drużynowy pojechał do Gdyni

VI Mistrzostwa Polski – Jaworzno 2006 obfitowały w zaciętą rywalizację, nie tylko indywidualną, ale i drużynową. Przez dwa dni z rzędu (29-30 kwietnia 2006) na Hali Sportowo – Widowiskowej MCKiS prawie dwustu zawodników walczyło o jak najlepsze miejsca w klasyfikacji ogólnej.

Zeszłoroczny tytuł drużynowy wywalczył UKS 16 Koszalin. Tegoroczny powrócił do Gdyni. Złoty Tur Gdynia pokonał wszystkich. W klasyfikacji ogólnej zdobył 371 pkt. Miejsce drugie z 340 pkt na koncie powędrowało do UKS16 Koszalin. Miejsce trzecie natomiast wywalczył Złoty Orzeł Choszczno (pkt. 243).

Gospodarz zawodów, czyli MCKiS Tytan Jaworzno niestety uplasował się na najgorszym miejscu dla każdego sportowca, miejscu czwartym. Wcześniejsze przewidywania legły więc w gruzach.

Na razie pozostało nam pogratulować „turom” z Gdyni tytułu Mistrza Polski 2006, a wszystkim medalistom drużynowym wspaniałej, czystej rywalizacji. Swoją drogą, ciekawe do kogp trafi przyszłoroczny, główny puchar drużynowy? Ale tego dowiemy się dopiero za rok.

Postanowienia kongresu VI Mistrzostw Polski:

30 kwietnia 2006 roku odbył się coroczny kongres członków Federacji Armwrestling Polska. Najważniejszym punktem kongresu było ustanowienie regulaminu klubowego oraz zawodniczego, w tym praw i obowiązków poszczególnych zrzeszonych klubów, a tym samym ich członków.

W skrócie: od 1 czerwca 2006 roku kluby zrzeszone w Federacji Armwrestling Polska muszą posiadać licencje klubową. Wszyscy zawodnicy, którzy chcą startować w Mistrzostwach Polski i Pucharze Polski musza posiadać licencję zawodniczą. Zawodnik może otrzymać licencję poprzez klub , w którym jest zrzeszony. Zawodnicy, którzy posiadają licencję FAP mogą startować jedynie w zawodach organizowanych przez FAP lub pod jej patronatem.
Zawody organizowane przez klub posiadający licencje klubowa FAP, automatycznie są zawodami posiadającymi patronat FAP.

Oczywiście ustalenia kongresu nie zabraniają startu w innych zawodach nie patronowanych przez FAP, tylko, że organizator, lub zawodnik musi poprosić o zgodę Federacji Armwrestling Polska. Tak właśnie uczyniła podczas kongresu firma Mazurenko Armwrestling Promotion Sp. z o.o. przedstawiciel na Polskę międzynarodowej organizacji Professional Armwrestling League.

Kolejnymi ważnymi punktami kongresu było:
Przyszłoroczne -VII Mistrzostwa Polski odbędą się w Wołominie
opłaty startowe z tegorocznych Mistrzostw Polski zostaną przeznaczone na wyjazd kadry ma ME
Od tego roku Puchar Polski odbywać się będzie przez dwa dni (jeden dzień – ręka lewa, drugi – prawa).

Paweł Podlewski FAP
Więcej informacji: www.armpower.net

Klasyfikacja drużynowa VI Mistrzostw Polski:

1 ZŁOTY TUR GDYNIA - 371
2 UKS 16 - 340
3 ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO - 243
4 MCKIS TYTAN JAWORZNO - 172
5 WIKING NISKO - 90
6 ZŁOTY NIEDŹWIEDŹ BYDGOSZCZ - 75
7 ZŁOTY LEW LĘBORK - 55
8 POSIR TOMASZÓW MAZOWIECKI - 51
9 ARMFIGHT PIASECZNO - 45
10 SK OSTRY STRZEGOM - 40
11 OLIMP JASTRZEBIE - 37
12 SZAKI ŻARY - 35
14 SOKÓŁ KONIECPOL - 24
15 ZŁOTY SMOK KIELCE - 23
16 STALOWE RAMIONA KROSNIEWIC - 20
17 WŁOMET MYSZKÓW - 15
18 ARMHAMMER WARSZAWA - 14
19 ECO POWER BIELSKO BIAŁA - 14
20 CIESZYN - 11
21 KARTUZJA KARTUZY - 11
22 ATLAS STARA MIŁOSNA - 10
23 FORMA WOŁOMIN - 9
24 WISŁA - 8
25 OPALENICA - 7
26 GOLIAT ŻARY - 7
27 HULK WĘGRÓW – 5

Klasyfikacja indywidualna:

Lewa ręka:

Kategoria: Woman lewa junior 45
1 IZABELA CHUDYCKA UKS16
2 MAGDALENA CHECHELSKA TYTAN JAWORZNO
3 OLIWIA SENTYSZ UKS16
4 JOANNA MATUSZAK UKS16

Kategoria: Woman lewa junior 49
1 MILENA SNOCH UKS16
2 PATRYCJA LASOTA POSIR
3 AGNIESZKA SZAKOŁA SZAKI ŻARY
4 ANGELIKA GURAZDA ZŁOTY ORZEŁ
5 KATARZYNA MORAWSKA UKS16

Kategoria: Woman lewa junior 54
1 MAGDALENA GUTTETER ZŁOTY TUR GDYNIA

Kategoria: Woman lewa junior 60
1 MAŁGORZATA OSTROWSKA SK OSTRY
2 MONIKA CZERWONKA ZŁOTY TUR GDYNIA
3 ALEKSANDRA ZWOLAK UKS16
4 DARIA KOWANDA UKS16
5 KAMILA KULESZA UKS16

Kategoria: Woman lewa junior 67
1 ALEKSANDRA LEWANDOWSKA ZŁOTY TUR
2 MAGDALENA NIŻUŃSKA KOSZALIN

Kategoria: Woman lewa junior +67
1 KAROLINA SZAFRAN UKS16
2 ANETA FIOŁEK UKS16
3 KAROLINA FLIS UKS16

Kobiety Seniorki Lewa Ręka
Kategoria: Woman lewa senior 50
1 MAŁGORZATA MIELCZAREK MCKIS
2 MILENA SNOCH UKS16
3 OLIWIA SENTYSZ UKS16
4 IZABELA CHUDYCKA UKS16
5 MAGDALENA CHECHELSKA TYTAN JAWORZNO
6 JOANNA MATUSZAK UKS16
7 KASIA MORAWSKA UKS16

Kategoria: Woman lewa senior 55
1 WALENTYNA ZAKLICKA ZŁOTY TUR GDYNIA
2 MAGDALENA GUTTETER ZŁOTY TUR GDYNIA

Kategoria: Woman lewa senior 60
1 MAŁGORZATA OSTROWSKA SK OSTRY
2 MONIKA CZERWONKA ZŁOTY TUR GDYNIA
3 ALEKSANDRA ZWOLAK UKS16
4 DARIA KOWANDA UKS16
5 KAMILA KULESZA UKS16
6 JUDYTA LASOTA ZŁOTY NIEDŹWIEDŹ
7 ANGELIKA GURAZDA ZŁOTY ORZEŁ

Kategoria: Woman lewa senior 65
1 KATARZYNA BANACH UKS16
2 ALEKSANDRA LEWANDOWSKA ZŁOTY TUR
3 MAGDALENA NIŻUŃSKA KOSZALIN

Kategoria: Woman lewa senior +65
1 KAROLINA SZAFRAN UKS16
2 KINGA MOCZYDŁOWSKA OLIMP JASTRZĘBIE
3 ANETA FIOŁEK UKS16
4 PAULINA NOWAK ZŁOTY NIEDŹWIEDŹ
5 KAROLINA FLIS UKS16

Kategoria: Man lewa disabled 85
1 BARTOSZ JAKUBOWSKI ORZEŁ CHOSZCZNO
2 KAROL LUDWIK ZŁOTY TUR GDYNIA
3 ADRIAN MIKOŁAJCZYK UKS16

Kategoria: Man lewa disabled +85
1 GRZEGORZ NOWAK ZŁOTY LEW
2 JANUSZ KOPEĆ STALOWE RAMIONA
3 DANIEL JANUSZKIEWICZ ZŁOTY ORZEŁ
4 DARIUSZ GABRYNOWICZ ZŁOTY LEW

Kategoria: Man lewa junior 48
1 ROBERT GURAZDA ZŁOTY ORZEŁ
2 PIOTR KANIA OLIMP
3 EMIL SZAKOŁA SZAKI ŻARY
4 ARTUR TROCHIMOWICZ UKS16

Kategoria: Man lewa junior 52
1 DAWID SOBCZYK ZŁOTY ORZEŁ
2 TADEUSZ FAJFEREK ECO POWER
3 ŁUKASZ SNOCH UKS16
4 ROBERT DECZYŃSKI UKS16
5 ŁUKASZ GŁOWACKI ZŁOTY NIEDŹWIEDŹ
6 RADEK JAŚKIEWICZ UKS16
7 DAMIAN CZRZĄSZCZ OLIMP
8 KRZYSZTOF ŁĄCKI ZŁOTY ORZEŁ
9 DOMINIK SZCZECHOWSKI ZŁOTY NIEDŹWIEDŹ

Kategoria: Man lewa junior 57
1 MICHAŁ GADZIAŁOWSKI ZŁOTY TUR GDYNIA
2 ERYK LEBIECKI UKS16
3 ADRIAN KOWAL � WIKING WIKING
4 ADAM ŁUCZKA UKS16

Kategoria: Man lewa junior 63
1 DAWID GROCH WIKING
2 BARTŁOMIEJ BEDNARSKI MCKIS
3 ŁUKASZ DROZD ZŁOTY ORZEŁ
4 RAFAŁ DELĄG ZŁOTY SMOK
5 PAWEŁ ONOCHOWSKI ZŁOTY TUR GDYNIA
6 ŁUKASZ SAGAN � UKS16 UKS16
7 GRZEGORZ NIEDZIELA UKS16

Kategoria: Man lewa junior 70
1 CHRYSTIAN RIEGER ZŁOTY TUR GDYNIA
2 KRZYSZTOF PENC WIKING
3 ŁUKASZ PIECHNA POSIR
4 PAWEŁ KOKOT ZŁOTY ORZEŁ
5 ŁUKASZ BEWICZ ZŁOTY NIEDŹWIEDŹ
6 MATEUSZ CECH MCKIS
7 JAKUB BUZIAŁOWSKI UKS16
8 MARIUSZ MULAK NZ
9 PIOTR BEBEROK NZ
10 PRZEMYSŁAW STADLER MCKIS
11 MARIUSZ NOWAK MCKIS

Kategoria: Man lewa junior 78
1 MICHAŁ KAPŁAN ZŁOTY TUR GDYNIA
2 PAWEŁ GOMOLA NZ
3 ADRIAN SZYMCZUK � ARMFIGHT ARMFIGHT
4 MARCIN WILCZAK POSIR
5 KRZYSZTOF ZIELIŃSKI OLIMP
6 KONRAD ROMANOWSKI SZAKI ŻARY
7 MATEUSZ MIKOŁAJEWSKI ARMFIGHT
8 DAMIAN KOLASA ZŁOTY SMOK
9 GRZEGORZ MAKOWSKI OLIMP
10 TYMOTEUSZ PRUCHNIEWSKI NZ

Kategoria: Man lewa junior +78
1 GRZEGORZ NOWAK ZŁOTY TUR GDYNIA
2 BARTOSZ RACZYŃSKI ZŁOTY ORZEŁ
3 RADOSŁAW JANUSZKIEWICZ CHOSZCZNO
4 GRZEGORZ KĘSEK NZ
5 MATEUSZ ADAMCZYK ARMFIGHT
6 PAWEŁ CZARNOWSKI FORMA
7 WIKTOR HUBCZEŃKO MCKIS
8 KAMIL LETKOMILLER ZŁOTY ORZEŁ
9 WOJCIECH LABUDA ZŁOTY TUR GDYNIA

Kategoria: Man lewa senior 55
1 MATEUSZ CIWIŃSKI ZŁOTY ORZEŁ
2 MICHAŁ GADZIAŁOWSKI ZŁOTY TUR GDYNIA
3 ADRIAN KOWAL WIKING
4 DAWID SOBCZYK ZŁOTY ORZEŁ
5 KAROL LUDWIK ZŁOTY TUR
6 TADEUSZ FAJFEREK ECO POWER
7 KAMIL BZUKAŁA TYTAN
8 ROBERT GURAZDA ZŁOTY ORZEŁ

Kategoria: Man lewa senior 60
1 MAREK PACHLA WIKING NISKO
2 DAWID BARTOSIEWICZ ZŁOTY ORZEŁ
3 MATEUSZ WYRWA WIKING
4 JAKUB KAPŁAN ZŁOTY TUR
5 DAWID GROCH WIKING
6 BARTŁOMIEJ BEDNARSKI � MCKIS MCKIS
7 RAFAŁ FIOŁEK SZAKI ŻARY

Kategoria: Man lewa senior 65
1 DAREK GROCH WIKING NISKO
2 TOMASZ SZEWCZYK � POSIR POSIR
3 DAWID GRACZYK ZŁOTY ORZEŁ
4 MATEUSZ KWIATKOWSKI MCKIS
5 TOMASZ RUCZ ARMHAMMER
6 MARCIN JUDASZ MCKIS
7 RAFAŁ DELĄG ZŁOTY SMOK
8 ŁUKASZ DROZD ZŁOTY ORZEŁ
9 SYLWESTER WOREK TYTAN
10 PRZEMYSŁAW STADLER MCKIS
11 DARIUSZ MAKOWSKI OLIMP JASTRZĘBIE

Kategoria: Man lewa senior 70
1 PIOTR BARTOSIEWICZ ZŁOTY ORZEŁ
2 PIOTR LACHOWSKI ZŁOTY SMOK
3 DANIEL GAJDA ZŁOTY TUR GDYNIA
4 PIOTR KAJSTURA TYTAN
5 PIOTR ANDRZEJEWSKI WISŁA
6 MARIUSZ NOWAK MCKIS
7 KRZYSZTOF PENC WIKING
8 ADRIAN GIEMZA NZ
9 MATEUSZ CZECH MCKIS
10 MARIUSZ MULAK NZ
11 MARIUSZ MACKIEWICZ ECO POWER

Kategoria: Man lewa senior 75
1 CHRYSTIAN RIEGER ZŁOTY TUR GDYNIA
2 MICHAŁ KAPŁAN ZŁOTY TUR GDYNIA
3 PIOTR SZCZERBA SOKÓŁ
4 PIOTR KŁODA CIESZYN
5 GRZEGORZ PAŁASZEWSKI WŁOMET
6 TOMASZ POZORSKI ARMFIGHT
7 ADRIAN ŁUKASIEWICZ OLIMP
8 TOMASZ STEFANIAK OLIMP
9 MACIEJ STELMASZYK ZŁOTY NIEDŹWIEDŹ
10 DOMINIK WYSTĘPSKI NZ
11 RAFAŁ GLINA ZŁOTY ORZEŁ
12 MARCIN ŁACIAK ECO POWER
13 KAMIL KAPAŁA POSIR
14 MARCIN TORBIAK ECO POWER
15 MARCIN SOBCZAK ZŁOTY ORZEŁ
16 STANISŁAW MACIEJEWSKI NZ
17 MATEUSZ MIKOŁAJEWSKI ARMFIGHT

Kategoria: Man lewa senior 80
1 RAFAŁ BUDZOWSKI ZŁOTY LEW
2 WIKTOR ZAKLICKI ZŁOTY TUR GDYNIA
3 TOMASZ PIOTROWICZ ZŁOTY TUR
4 MAREK MAKOWSKI ZŁOTY ORZEŁ
5 PAWEŁ CZARNOWSKI FORMA
6 MARCIN GOŁUCH ZŁOTY SMOK
7 BRODA KAROL ZŁOTY TUR GDYNIA
8 MACIEJ SKOCZYLAS ZŁOTY ORZEŁ
9 WALDEMAR PODOLSKI ZŁOTY ORZEŁ
10 ADRIAN SZYMCZUK � ARMFIGHT ARMFIGHT
11 DAMIAN KOLASA ZŁOTY SMOK
12 PAWEŁ GOMOLA NZ
13 KONRAD ROMANOWSKI SZAKI ŻARY

Kategoria: Man lewa senior 85
1 MARIUSZ GROCHOWSKI MCKIS
2 DAMIAN DROGOSZ MCKIS
3 ŁUKASZ BIEGUN TYTAN
4 KRZYSZTOF KRYSZCZUK GOLIAT ŻARY
5 WIKTOR SZYSZKOWSKI ZŁOTY TUR
6 ZBIGNIEW BIELICKI � FORMA FORMA
7 DANIEL JANUSZKIEWICZ ZŁOTY ORZEŁ
8 EMIL WOJTYRA HULK
9 KAMIL LETKOMILLER ZŁOTY ORZEŁ
10 JAKUBOWSKI BARTOSZ ZŁOTY ORZEŁ
11 ŁUKASZ ZELEK MCKIS

Kategoria: Man lewa senior 90
1 LUCJAN FUDAŁA MCKIS
2 DARIUSZ MUSZCZAK WŁOMET MYSZKÓW
3 TOMASZ SYPNIEWSKI ARMHAMMER
4 MARCIN FORMELA KARTUZJA
5 GRZEGORZ NOWAK ZŁOTY TUR GDYNIA
6 MARCIN ZAWADA NZ
7 PIOTR ZAWADA ATLAS
8 ANDRZEJ SKÓRA ZŁOTY NIEDŹWIEDŹ
9 WOJCIECH LABUDA ZŁOTY TUR GDYNIA
10 MATEUSZ ADAMCZYK ARMFIGHT
11 KRZYSZTOF SOBÓTKA ARMHAMMER
12 GRZEGORZ KĘSEK NZ
13 RAFAŁ ZIELIŃSKI � NZ

Kategoria: Man lewa senior 100
1 KRYSTIAN KRUSZYŃSKI ZŁOTY TUR GDYNIA
2 ARTUR GŁOWIŃSKI ZŁOTY ORZEŁ
3 KRZYSZTOF HORDECKI OPALENICA
4 ROBERT RYSZKOWSKI ZŁOTY NIEDŹWIEDŹ
5 JANUSZ KOPEĆ STALOWE RAMIONA
6 MICHAŁ KACZMARSKI ARMHAMMER

Kategoria: Man lewa senior 110
1 MARCIN LACHOWICZ ARMFIGHT
2 MACIEJ BUDYCH ZŁOTY ORZEŁ
3 MARCIN BIEGUN TYTAN
4 SEBASTIAN KRAWCZYK SOKÓŁ KONIECPOL
5 MIROSŁAW SATŁAWA MCKIS
6 MACIEJ NOWAK ZŁOTY NIEDŹWIEDŹ
7 PRZEMYSŁAW GAJDOWICZ OLIMP
8 PAWEŁ RYCHTER NZ

Kategoria: Man lewa senior +110
1 MARCIN KREFT ZŁOTY LEW
2 PRZEMYSŁAW GRZENKOWICZ ZŁOTY NIEDŹWIEDŹ
3 SŁAWOMIR GŁOWACKI ZŁOTY NIEDŹWIEDŹ
4 WIKTOR HUBCZEŃKO MCKIS
5 SŁAWOMIR SZAKOŁA SZAKI ŻARY

Kategoria: Man lewa masters OPEN
1 ANDRZEJ GŁĄBAŁĄ ZŁOTY TUR GDYNIA
2 ANDRZEJ SKÓRA ZŁOTY NIEDŹWIEDŹ
3 DARIUSZ GABRYNOWICZ ZŁOTY LEW
4 ANDRZEJ HYMER UKS16
5 WIESŁAW ŁĄCKI ZŁOTY ORZEŁ

Prawa ręka:

Kategoria: Woman prawa junior 45
1. IZABELA CHUDYCKA UKS16
2. OLIWIA SENTYSZ UKS16
3. MAGDALENA CHECHELSKA TYTAN JAWORZNO
4. JOANNA MATUSZAK UKS16

Kategoria: Woman prawa junior 49
1. MILENA SNOCH UKS16
2. PATRYCJA LASOTA POSIR
3. AGNIESZKA SZAKOŁA SZAKI ŻARY
4. KATARZYNA MORAWSKA UKS16

Kategoria: Woman prawa junior 54
1. MAGDALENA GUTTETER ZŁOTY TUR GDYNIA
2. ANGELIKA GURAZDA ZŁOTY ORZEŁ

Kategoria: Woman prawa junior 60
1. MAŁGORZATA OSTROWSKA SK OSTRY
2. MONIKA CZERWONKA ZŁOTY TUR GDYNIA
3. KAMILA KULESZA UKS16
4. ALEKSANDRA ZWOLAK UKS16
5. DARIA KOWANDA UKS16

Kategoria: Woman prawa junior 67
1. ALEKSANDRA LEWANDOWSKA ZŁOTY TUR
2. MAGDALENA NIŻUŃSKA KOSZALIN

Kategoria: Woman prawa junior +67
1. KAROLINA SZAFRAN UKS16
2. ANETA FIOŁEK UKS16
3. KAROLINA FLIS UKS16

Kategoria: Man prawa disabled 85
1. BARTOSZ JAKUBOWSKI ORZEŁ CHOSZCZNO
2. KAROL LUDWIK ZŁOTY TUR GDYNIA
3. ADRIAN MIKOŁAJCZYK UKS16

Kategoria: Man prawa disabled +85
1. GRZEGORZ NOWAK ZŁOTY TUR
2. JANUSZ KOPEĆ STALOWE RAMIONA
3. DANIEL JANUSZKIEWICZ ZŁOTY ORZEŁ
4. DARIUSZ GABRYNOWICZ ZŁOTY LEW

Kategoria: Man prawa junior 48
1. ROBERT GURAZDA ZŁOTY ORZEŁ
2. EMIL SZAKOŁA SZAKI ŻARY
3. PIOTR KANIA OLIMP
4. ARTUR TROCHIMOWICZ UKS16

Kategoria: Man prawa junior 52
1. DAWID SOBCZYK ZŁOTY ORZEŁ
2. ŁUKASZ SNOCH UKS16
3. TADEUSZ FAJFEREK ECO POWER
4. PRZEMYSŁAW ROMANOWSKI MUSTANG
5. ROBERT DECZYŃSKI UKS16
6. RADEK JAŚKIEWICZ UKS16
7. DAMIAN CZRZĄSZCZ OLIMP
8. ŁUKASZ GŁOWACKI ZŁOTY NIEDŹWIEDŹ
9. DOMINIK SZCZECHOWSKI ZŁOTY NIEDŹWIEDŹ

Kategoria: Man prawa junior 57
1. MICHAŁ GADZIAŁOWSKI ZŁOTY TUR GDYNIA
2. ADRIAN KOWAL WIKING
3. RADOSŁAW STEC NZ
4. ERYK LEBIECKI UKS16
5. KRZYSZTOF ŁĄCKI ZŁOTY ORZEŁ
6. ADAM ŁUCZKA UKS16

Kategoria: Man prawa junior 63
1. ŁUKASZ DROZD ZŁOTY ORZEŁ
2. BARTŁOMIEJ BEDNARSKI MCKIS
3. MARIUSZ SOBOCIŃSKI MUSTANG
4. RAFAŁ DELĄG ZŁOTY SMOK
5. PAWEŁ ONOCHOWSKI ZŁOTY TUR GDYNIA
6. DAWID GROCH WIKING
7. GRZEGORZ NIEDZIELA UKS16

Kategoria: Man prawa junior 70
1. CHRYSTIAN RIEGER ZŁOTY TUR GDYNIA
2. KRZYSZTOF PENC WIKING
3. ŁUKASZ PIECHNA POSIR
4. PAWEŁ KOKOT ZŁOTY ORZEŁ
5. DANIEL DROŻYŃSKI MUSTANG SKĘPE
6. MATEUSZ CECH MCKIS
7. MARIUSZ NOWAK MCKIS
8. ŁUKASZ BEWICZ ZŁOTY NIEDŹWIEDŹ
9. SEBASTIAN PATAŁĄG NZ
10. PRZEMYSŁAW STADLER MCKIS
11. JAKUB BUDZIAŁOWSKI UKS16

Kategoria: Man prawa junior 78
1. MICHAŁ KAPŁAN ZŁOTY TUR GDYNIA
2. PAWEŁ GOMOLA NZ
3. ADRIAN SZYMCZUK ARMFIGHT
4. MATEUSZ MIKOŁAJEWSKI ARMFIGHT
5. MARCIN WILCZAK POSIR
6. KONRAD ROMANOWSKI SZAKI ŻARY
7. KRZYSZTOF ZIELIŃSKI OLIMP
8. PAWEŁ ZAWADZKI FORMA
9. DAMIAN KOLASA ZŁOTY SMOK
10. GRZEGORZ MAKOWSKI OLIMP
11. TYMOTEUSZ PRUCHNIEWSKI NZ

Kategoria: Man prawa junior +78
1. BARTOSZ RACZYŃSKI ZŁOTY ORZEŁ
2. GRZEGORZ NOWAK ZŁOTY TUR GDYNIA
3. KAMIL LETKOMILLER ZŁOTY ORZEŁ
4. GRZEGORZ KĄSEK NZ
5. MATEUSZ GUCZALSKI TYTAN JAWORZNO
6. PAWEŁ CZARNOWSKI FORMA
7. WIKTOR HUBCZEŃKO MCKIS
8. WOJCIECH LABUDA ZŁOTY TUR GDYNIA
9. MATEUSZ ADAMCZYK ARMFIGHT
10. RADOSŁAW JANUSZKIEWICZ UKS
11. TOMASZ KLOS NZ

Kategoria: Man prawa masters OPEN
1. ANDRZEJ GŁĄBAŁĄ ZŁOTY TUR GDYNIA
2. ANDRZEJ SKÓRA ZŁOTY NIEDŹWIEDŹ
3. DARIUSZ GABRYNOWICZ ZŁOTY LEW
4. JANUSZ PIECHOWSKI ZŁOTY TUR
5. WIESŁAW ŁĄCKI ZŁOTY ORZEŁ
6. ANDRZEJ HYMER UKS16

Kategoria: Woman prawa senior 50
1. IZABELA CHUDYCKA UKS16
2. MILENA SNOCH UKS16
3. MAŁGORZATA MIELCZAREK MCKIS
4. MAGDALENA CHECHELSKA TYTAN JAWORZNO
5. PATRYCJA LASOTA POSIR
6. OLIWIA SENTYSZ UKS16
7. JOANNA MATUSZAK UKS16
8. KASIA MORAWSKA UKS16

Kategoria: Woman prawa senior 55
1. WALENTYNA ZAKLICKA ZŁOTY TUR GDYNIA
2. MAGDALENA GUTTETER ZŁOTY TUR GDYNIA
3. ANGELIKA GURAZDA ZŁOTY ORZEŁ

Kategoria: Woman prawa senior 60
1. MAŁGORZATA OSTROWSKA SK OSTRY
2. MONIKA CZERWONKA ZŁOTY TUR GDYNIA
3. KAMILA KULESZA UKS16
4. DARIA KOWANDA UKS16
5. ALEKSANDRA ZWOLAK UKS16
6. JUDYTA LASOTA ZŁOTY NIEDŹWIEDŹ

Kategoria: Woman prawa senior 65
1. KATARZYNA BANACH UKS16
2. ALEKSANDRA LEWANDOWSKA ZŁOTY TUR
3. MAGDALENA NIŻUŃSKA KOSZALIN

Kategoria: Woman prawa senior +65
1. KINGA MOCZYDŁOWSKA OLIMP JASTRZĘBIE
2. KAROLINA SZAFRAN UKS16
3. PAULINA NOWAK ZŁOTY NIEDŹWIEDŹ
4. ANETA FIJOŁEK UKS16
5. NATALIA BEBICH UKS16
6. KAROLINA FLIS UKS16

Kategoria: Man prawa senior 55
1. MATEUSZ CIWIŃSKI ZŁOTY ORZEŁ
2. EMIL SKOTNICKI CIESZYN
3. PRZEMYSŁAW ROMANOWSKI MUSTANG
4. MICHAŁ GADZIAŁOWSKI ZŁOTY TUR GDYNIA
5. KAROL LUDWIK ZŁOTY TUR
6. ADRIAN KOWAL WIKING
7. KAMIL BZUKAŁA TYTAN
8. DAWID SOBCZYK ZŁOTY ORZEŁ
9. ROBERT GURAZDA ZŁOTY ORZEŁ
10. TADEUSZ FAJFEREK ECO POWER

Kategoria: Man prawa senior 60
1. DAWID BARTOSIEWICZ ZŁOTY ORZEŁ
2. MAREK PACHLA WIKING NISKO
3. JAKUB KAPŁAN ZŁOTY TUR
4. RAFAŁ FIOŁEK SZAKI ŻARY
5. MATEUSZ WYRWA WIKING
6. BARTŁOMIEJ BEDNARSKI MCKIS
7. DAWID GROCH WIKING

Kategoria: Man prawa senior 65
1. TOMASZ SZEWCZYK POSIR
2. DAREK GROCH WIKING NISKO
3. DAWID GRACZYK ZŁOTY ORZEŁ
4. MATEUSZ KWIATKOWSKI MCKIS
5. MARCIN JUDASZ MCKIS
6. MICHAŁ GOŁUCH ZŁOTY SMOK
7. SYLWESTER WOREK TYTAN
8. TOMASZ RUCZ ARMHAMMER
9. RAFAŁ DELĄG ZŁOTY SMOK
10. ŁUKASZ DROZD ZŁOTY ORZEŁ
11. MARIUSZ SOBOCIŃSKI MUSTANG
12. PRZEMYSŁAW STADLER MCKIS
13. DARIUSZ MAKOWSKI OLIMP JASTRZĘBIE

Kategoria: Man prawa senior 70
1. DANIEL GAJDA ZŁOTY TUR GDYNIA
2. PIOTR KAJSTURA TYTAN
3. MICHAŁ ROSIŃSKI ARMFIGHT
4. PIOTR LACHOWSKI ZŁOTY SMOK
5. PIOTR BARTOSIEWICZ ZŁOTY ORZEŁ
6. PIOTR ANDRZEJEWSKI WISŁA
7. ŁUKASZ KACORZYK ECO POWER
8. KRZYSZTOF PENC WIKING
9. MARIUSZ NOWAK MCKIS
10. ŁUKASZ DOROSZ NZ
11. MATEUSZ CZECH MCKIS
12. ADRIAN GEMZA NZ
13. MARIUSZ MACKIEWICZ ECO POWER

Kategoria: Man prawa senior 75
1. PIOTR SZCZERBA SOKÓŁ
2. MACIEJ STELMASZYK ZŁOTY NIEDŹWIEDŹ
3. CHRYSTIAN RIEGER ZŁOTY TUR GDYNIA
4. MICHAŁ KAPŁAN ZŁOTY TUR GDYNIA
5. ADRIAN ŁUKASIEWICZ OLIMP
6. MARCIN SOBCZAK ZŁOTY ORZEŁ
7. TOMASZ POZORSKI ARMFIGHT
8. MARCIN ŁACIAK ECO POWER
9. PIOTR KŁODA CIESZYN
10. DOMINIK WYSTĘPSKI NZ
11. TOMASZ STEFANIAK OLIMP
12. PRZEMYSŁAW NOWAK OLIMP
13. KAMIL KAPAŁA POSIR
14. RAFAŁ GLINA ZŁOTY ORZEŁ
15. MARCIN TORBIAK ECO POWER
16. GRZEGORZ PAŁASZEWSKI WŁOMET
17. STANISŁAW MACIEJEWSKI NZ
18. MATEUSZ MIKOŁAJEWSKI ARMFIGHT

Kategoria: Man prawa senior 80
1. WIKTOR ZAKLICKI ZŁOTY TUR GDYNIA
2. RAFAŁ BUDZOWSKI ZŁOTY LEW
3. TOMASZ PIOTROWICZ ZŁOTY TUR
4. MARIUSZ CHODYNA ARMFIGHT
5. ŁUKASZ ANDRZEJEWSKI WISŁA
6. GRZEGORZ LASOTA OSP BOLO
7. MARCIN GOŁUCH ZŁOTY SMOK
8. ADRIAN SZYMCZUK ARMFIGHT
9. MAREK MAKOWSKI ZŁOTY ORZEŁ
10. MACIEJ SKOCZYLAS ZŁOTY ORZEŁ
11. DAMIAN KOLASA ZŁOTY SMOK
12. WALDEMAR PODOLSKI ZŁOTY ORZEŁ
13. BRODA KAROL ZŁOTY TUR GDYNIA
14. KONRAD ROMANOWSKI SZAKI ŻARY

Kategoria: Man prawa senior 85
1. MARIUSZ GROCHOWSKI MCKIS
2. MARCIN LACHOWICZ ARMFIGHT
3. EMIL WOJTYRA HULK
4. WIKTOR SZYSZKOWSKI ZŁOTY TUR
5. KRZYSZTOF KRYSZCZUK GOLIAT ŻARY
6. ŁUKASZ BIEGUN TYTAN
7. SYLWESTER RZEPECKI OSP BOLO
8. ZBIGNIEW BIELICKI FORMA
9. DANIEL JANUSZKIEWICZ ZŁOTY ORZEŁ
10. ARTUR KAŹMIERCZAK ZŁOTY TUR GDYNIA
11. ŁUKASZ CIOŁCZYK NZ
12. ŁUKASZ ZELEK MCKIS

Kategoria: Man prawa senior 90
1. LUCJAN FUDAŁA MCKIS
2. MARCIN FORMELA KARTUZJA
3. DARIUSZ MUSZCZAK WŁOMET MYSZKÓW
4. KRZYSZTOF SOBÓTKA ARMHAMMER
5. MARCIN ZAWADA NZ
6. ANDRZEJ SKÓRA ZŁOTY NIEDŹWIEDŹ
7. TOMASZ SYPNIEWSKI ARMHAMMER
8. TOMASZ TAŃSKI OSP BOLO
9. GRZEGORZ KĄSEK NZ
10. PIOTR ZAWADA ATLAS
11. ROBERT LESZKO HERAKLES
12. MATEUSZ ADAMCZYK ARMFIGHT
13. GRZEGORZ NOWAK ZŁOTY TUR GDYNIA
14. RAFAŁ ZIELIŃSKI NZ
15. WOJCIECH LABUDA ZŁOTY TUR GDYNIA

Kategoria: Man prawa senior 100
1. KRYSTIAN KRUSZYŃSKI ZŁOTY TUR GDYNIA
2. ARTUR GŁOWIŃSKI ZŁOTY ORZEŁ
3. SEBASTIAN WYSZYŃSKI HERAKLES
4. ROBERT RYSZKOWSKI ZŁOTY NIEDŹWIEDŹ
5. JANUSZ KOPEĆ STALOWE RAMIONA
6. KRZYSZTOF HORDECKI OPALENICA
7. ADAM ZAWADZKI NZ
8. ANDRZEJ HYMER UKS16
9. MICHAŁ KACZMARSKI ARMHAMMER

Kategoria: Man prawa senior 110
1. MARIUSZ GRZYWACZ ATLAS
2. MARCIN BIEGUN TYTAN
3. SEBASTIAN KRAWCZYK SOKÓŁ KONIECPOL
4. MACIEJ BUDYCH ZŁOTY ORZEŁ
5. BARTOSZ RACZYŃSKI ZŁOTY ORZEŁ
6. PRZEMYSŁAW GAJDOWICZ OLIMP
7. PAWEŁ RYCHTER NZ
8. MIROSŁAW SATŁAWA MCKIS
9. MACIEJ NOWAK ZŁOTY NIEDŹWIEDŹ
10. KRZYSZTOF SIWEK NZ

Kategoria: Man prawa senior +110
1. MARCIN KREFT ZŁOTY LEW
2. SŁAWOMIR GŁOWACKI ZŁOTY NIEDŹWIEDŹ
3. MACIEJ KUCZA OSP BOLO
4. PRZEMYSŁAW GRZENKOWICZ ZŁOTY NIEDŹWIEDŹ
5. WIKTOR HUBCZEŃKO MCKIS
6. SŁAWOMIR SZAKOŁA SZAKI ŻARY.

Zaloguj się, by móc komentować

Nasz Sklep on-line 

Partnerzy

Zadanie w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej realizowane jest przy pomocy finansowej Miasta Lublin

 


OFERTA WYNAJMU

Gościmy

Odwiedza nas 209 gości oraz 0 użytkowników.

Dawne Kino

Paco Zana 72

Spot PACO

Spot sklepu PACO

Kluby Sportowe PACO