Logowanie

Paco Power

Karolina Michalczuk

Licznik Odwiedzin

Dzisiaj:627
Wczoraj:1120
W tygodniu:3991
W miesiącu:22316
Ogólnie:3190813

Kto jest online

5
Online

czwartek, 21, czerwiec 2018 15:35

Produkty na Allegro

Nasz kanał filmowy

Promowane produkty

PACO POWER Multi-Vitamin

PACO POWER Multi-Vitamin

Karta Dużej Rodziny

Lubelska Karta Seniora

Długo oczekiwane Mistrzostwa Amatorów w Siłowaniu na ręce w końcu nadeszły. 06 listopada 2005 roku w Centrum Handlowym M1 w Łodzi odbędą się po raz drugi w Polsce Debiuty w siłowaniu na ręce.

Organizatorem są sympatycy tego sportu, a zarazem Łódzcy dziennikarze sportowi: Robert Blesiński i Tomasz Brzesiński. Oczywiście (podobnie jak w roku poprzednim) gospodarzem jest Łódzki Hipermarket M1.
W turnieju mogą brać udział tylko i wyłącznie zawodnicy początkujący (osoby, które nie startowały w Mistrzostwach Polski i Pucharach Polski i nie osiągnęły sukcesów armwrestlingowych na innych, większych zawodach rangi krajowej).Wszystkich sympatyków, początkujących albo, tych armwrestlerów (z małym stażem treningowym), którzy chcieliby spróbować swoich sił podczas profesjonalnego turnieju serdecznie zapraszamy 06 listopada na godzinę 10.00 (ważenie i weryfikacja) - Łódź, Hipermarket M1, ul. Brzezińska 27/29. Dla zwycięzców poszczególnych kategorii wagowych (Mężczyźni: do 63kg, do 70kg, do 78kg, do 86kg, do 95kg, +95kg, Kobiety: OPEN oraz mini turniej dla dzieci) organizatorzy przewidzieli nagrody rzeczowe. AMATORZY – DO DZIEŁA!!!

Paweł Podlewski FAP
Więcej informacji: www.armpower.net .

Zaloguj się, by móc komentować

Nasz Sklep on-line 

Partnerzy

Zadanie w zakresie szkolenia sportowego realizowane jest przy pomocy finansowej Miasta Lublin

  OFERTA WYNAJMU

Gościmy

Odwiedza nas 508 gości oraz 0 użytkowników.

Dawne Kino

Paco Zana 72

Spot PACO

Spot sklepu PACO

Kluby Sportowe PACO