Logowanie

Kurs Trenera

Paco Power

Licznik Odwiedzin

Dzisiaj:493
Wczoraj:3439
W tygodniu:6818
W miesiącu:87635
Ogólnie:5546194

Kto jest online

1
Online

środa, 28, luty 2024 02:53

Produkty na Allegro

Nasz kanał filmowy

KS PACO

GH Twierdza Zamość

PACO Warszawa

Taniesuple.org

PACOPOWER

Promowane produkty

PACO POWER Multi-Vitamin

PACO POWER Multi-Vitamin

Karta Dużej Rodziny

Lubelska Karta Seniora

LUBIKA

Po raz kolejny ukraiński zawodnik – Alexey Semerenko udowodnił, że jest naprawdę prawdziwym „fighterem”. Po zmaganiach na rękę prawą w Starogardzie Gdański z Johnem Brzenkiem (18 listopada 2005) podjął wyzwanie i trzy dni później (21 listopad 2005) stoczył kolejny, sześciorundowy, zawodowy pojedynek, tym razem na rękę lewą.

Braynsk.

Rosyjskie miasto położone pomiędzy Moskwą a Ukrainą. To właśnie tu w Filharmonii Miejskiej, 21 listopada 2005, podczas międzynarodowego turnieju kulturystycznego „GRAND PRIX IRON WORLD” odbyła się kolejna Gala Armwrestlingu Zawodowegogdzie główną atrakcją był sześciorundowy ,pojedynek w kategorii Super Ciężkiej Mistrza Europy organizacji PAL z 2004 roku Alexeya Semerenko z Ukrainy z Faridem Uzmanovem z Uzbekistanu.

Obaj siłacze brali udział w tegorocznym „Pucharze Świata Zawodowców – Nemiroff World Cup 2005”, ale niestety nie mieli możliwości spotkać się przy armwrestlingowym stole. Od samego początku widać było, że Ci zawodnicy są dobrze dobrani, zarówno technicznie, jak i siłowo.

„Od lat nie widziałem tak zaciętego, a jednocześnie tak wyrównanego pojedynku” – powiedział Igor Mazurenko, promotor, a zarazem organizator gali – „zobaczcie sami” - mówi dalej Igor:

1 Runda.
Rozerwanie i walka w pasach. Wydaje się, że Alexey bez trudu wygrywa z swoim przeciwnikiem, zdobywając pierwszy punkt. Wynik 1:0

2 Runda.
Ta runda toczy się całkowicie w innym kierunku – zwycięża Farid Uzmanov. Wynik 1:1

3 Runda.
Komenda Ready GO! I wygrywa ukraiński zawodnik. Wynik 2:1.

4 Runda.
Najbardziej dramatyczna. Podczas ustawienia Farid od sędziego głównego stołu - Daniela Gajdy otrzymuje ostrzeżenie za falstart. Następnie faul łokcia otrzymuje Alexey. Ponowny start i drugi faul – tym razem dla Uzmanova. Obaj zawodnicy mają teraz na koncie po jednym faulu. Po komendzie Ready Go! Alexey po kilku sekundach walki znów fauluje. Wynik 2:2.

5 Runda.
Od tego momentu zawodnicy są bardzo zdenerwowani, nie można praktycznie ich ustawić. Alexey otrzymuje Faul. Wznowienie walki, nieuwaga Alexeya i szybki, zwycięski start Farida. Wynik 2:3 dla Uzbekistanu.

Runda 6.
Ostatnia runda. Znów faul, tym razem Farida. Ponowne ustawienie i... zwycięża Alexey Semerenko. Wynik końcowy – remis: 3:3.

Podczas tego pojedynku widać było, jak Farid Uzmanow nie chciał nawiązywać walki w pasach. Zdecydowanie silniejszym zawodnikiem był Alexey Semerenko. Ale remis podpowiada nam, że jeszcze raz będziemy świadkami walki rozstrzygającej.

Paweł Podlewski PAL
Więcej informacji: www.armpower.net .

Zaloguj się, by móc komentować

Nasz Sklep on-line 

Partnerzy

Zadanie w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej realizowane jest przy pomocy finansowej Miasta Lublin

 


OFERTA WYNAJMU

Gościmy

Odwiedza nas 204 gości oraz 0 użytkowników.

Dawne Kino

Paco Zana 72

Spot PACO

Spot sklepu PACO

Kluby Sportowe PACO