Karol Judin z Klubu Sportowego Paco został mistrzem Polski juniorów w kategorii do 49 kilogramów! Podczas  rozgrywanych w Lesznie zawodów nasz "Pacmany" (ksywka pochodzi od stylu boksowania podobnego do mistrza świata Manny Pacquiao)  pokonał w finale 14:8 Mariusza Kocha z RKS Łódź!
17-letni Karol Judin nie był faworytem finałowej walki, ale starszy o rok i  mający na swoim koncie więcej walk łodzianin. Koch w drodze do finału w odróżnieniu od naszego pięściarza stoczył także jeden pojedynek mniej. Mimo to Judin zachował więcej sił, zwłaszcza w ostatnim, trzecim starciu, które zadecydowało o mistrzowskim tytule!

Podczas 19. Mistrzostw Polski Juniorów Karol Judin walczył w znakomitym stylu.W 1. rundzie wygrał jednogłośnie z Jakubem Zającem z Bukowiny Wałcz (5:0), w ćwierćfinale rozprawił się z  Rafałem Bergielem z Wisły Kraków (20:5), a w półfinale zdecydowanie pokonał rozstawionego Grzegorza Dywala z Kaczor Team Box Wałbrzych (23:11).
Zwycięstwo Karola Judina w Mistrzostwach Polski Juniorów to największy sukces naszego pięściarza i... kolejny jego medal w imprezie rangi mistrzowskiej. Przed rokiem podczas Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Sokółce wywalczył brąz.