20 listopada 2006 roku podczas 4. Mistrzostw Świata Kobiet w Boksie, rozgrywanych w New Delhi w Indiach Karolina Michalczuk z Klubu Sportowego Paco w 1/4 finału  kategorii 54 kg pokonała w 1. rundzie przez RSCO Ri Koreankę Kwang Suk. Dzięki wygranej podopieczna trenera Władysława Maciejewskiego awansowała do półfinału i zapewniła sobie medal MŚ jako druga Polka w historii (rok wcześniej w rosyjskim Podolsku brąz wywalczyła Beata Małek).
Jak się później okazało nasza mistrzyni z imprezy wróciła ze srebrnym krążkiem, a Polki w zawodach wywalczyły trzy medale - na podium stanęły także, na najniższym stopniu Jagoda Karge (52 kg) i Beata Małek (80 kg).