Oj działo się w kwietniu! Nasi reprezentanci niezwykle udanie startowali na zamku w Gniewie w XIII Mistrzostwach Polski w Armwrestlingu, a także w Mińsku Mazowieckim w XXXVII  Mistrzostwach Polski Kobiet, Mężczyzn i Par w Kulturystyce. Z obu imprez przywieźli po pięć krążków. Kolejne zwycięstwo na zawodowym ringu zanotował też Łukasz Maciec. W fińskim Tampre "Gruby" zwyciężył przed czasem, w 5. rundzie przez TKO niepokonanego Jusi Koivulę! W Mistrzostwach Polski Juniorów w boksie brąz wywalczył Karol Judin.

W XIII Mistrzostwach  Polski w Armwrestlingu z naszych zawodników najlepiej spisał się Bartek Bielecki, startujący wśród juniorów do lat 18 w wadze +80 kg. Najpierw stanął na drugim stopniu podium, przegrywając jedynie z Piotrem Harkabuzikiem z Niedźwiedzi Orawa, następnie  wygrał rywalizację na rękę lewą!
W kategorii juniorów do lat 18 w wadze do 70 kg złoto zdobył Łukasz Dobrzyński, a srebro Dawid Capała. Dorobek medalowy Paco uzupełnił Marek Monachowicz, trzeci na rękę prawą wśród zawodników do lat 21 w kat. 90 kg.
Z Gniewu bez medalu wrócił nasz jedyny senior Daniel Cichowlas (70 kg) - na rękę lewą zajął czwarte, a na rękę prawą siódme miejsce.

W XXXVII  Mistrzostwach Polski Kobiet, Mężczyzn i Par w Kulturystyce w Mińsku Mazowieckim zdobyliśmy pięć medali: złoty, srebrny i trzy brązowe. Znakomicie spisali się nasi debiutanci. Patryk Szostak wygrał kategorię superciężką i był trzeci w open, a Paweł Gałęzowski w kategorii 85 kg zajął drugie miejsce, ustępując pierwszeństwa jedynie Arturowi Stańczakowi z Sandow Legionowo.
Medalowy dorobek uzupełnili w "najmniejszych" kategoriach w kulturystyce klasycznej Piotr Ściegienny do 168 cm i Jarosław Ogonowski do 171 cm, którzy zajęli trzecie miejsca.
W kwietniu warto odnotować medalowy start w Mistrzostwach Polski Juniorów w Boksie Karola Judina. Wprawdzie reprezentant Klubu Sportowego Paco nie obronił w rozgrywanych w Grudziądzu zawodach wywalczonego przed rokiem złotego medalu w kategorii 46-49 kg, ale brąz też cieszy (podopieczny trenera Władysława Maciejewskiego przegrał półfinałową walkę z Patrykiem Przybyłowskim ze Skorpiona Szczecin).