Z czterech zawodników z naszego regionu walczących w czwartek w pięściarskiej Grand Prix w Gliwicach, swoje walki wygrało dwóch. Mateusz Gątnicki z Paco pokonał Adama Słojewskiego z Ring Wolny Toruń, a Michał Smerdel z Gwarka Łęczna Piotra Żółkowskiego ze Sztormu Szczecin. Z turniejem już w ćwierćfinale pożegnał się Bartłomiej Krasuski, zwycięzca ostatnich zawodów w Pile. Z kolei Damian Kozłowski z MKS II LO Chełm przegrał przed czasem finał kategorii 49 kilogramów, do której zgłosiło się zaledwie dwóch bokserów.

finał

49 kg: Tomasz Duda (Radomiak) - Damian Kozłowski (MKS II LO Chełm) RSC 2. runda

ćwierćfinały

56 kg: Michał Smerdel (Gwarek Łęczna) - Piotr Żółkowski (SKB Sztorm Szczecin) 3:0

81 kg: Mateusz Gątnicki (Paco Lublin) - Adam Słojewski (Ring Wolny Toruń) 3:0

91 kg: Bartłomiej Krasuski (Olimp Lublin) - Marek Gedroch (Olimp Szczecin) 0:3