Logowanie

Kurs Trenera

Jakub Potocki

Arkadiusz Misiak

Dominik Hałas

Tomasz Kornalewski

Licznik Odwiedzin

Dzisiaj:5115
Wczoraj:3491
W tygodniu:8606
W miesiącu:65503
Ogólnie:6205278

Kto jest online

5
Online

wtorek, 18, czerwiec 2024 23:43

Marek Olejniczak

KS PACO

GH Twierdza Zamość

PACO Warszawa

Taniesuple.org

PACOPOWER

Lubelska Karta Seniora

×

Błąd

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów Aktualnosci/misiak.JPG oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Arkadiusz Misiak

Zmaganiom zawodników rywalizujących w rozgrywanym w Kielcach Pucharze Polski w Kulturystyce i Fitness przyglądał się między innymi Arkadiusz Misiak, nasz ubiegłoroczny mistrz Polski. Niestety, Arek nie zdecydował się na start w pucharowych zawodach, jedynie dopingował klubowych kolegów Dominika Hałasa i Kubę Potockiego. Dlaczego nie zdecydował się na start? Jak ocenia formę startujących zawodników? Zapraszamy do obejrzenia rozmowy.

Arka Misiaka, naszego nowego mistrza Polski w kulturystyce w kategorii do 80 kilogramów wspierało wielu kibiców, nie tylko oglądających relacie live na stronie internetowej www.kluby.paco.pl, ale także i na żywo w Centrum Kultury w Katowicach, gdzie przez dwa weekendowe dni toczyła się rywalizacja.
Najmocniej kciuki za naszego kulturystę zasiciskały panie Sylwia, partnerka Arka oraz jej koleżanka Agnieszka. "Misiak Team" za każdym razem, gdy tylko zawodnik Paco pojawiał się na scenie bardzo żywiołowo reagował. Już pierwszego dnia panie skandowały "Arek Mistrz, Arek Mistrz' i nie pomyliły się. Nic chyba w tym dziwnego, przecież kobiety najlepiej znają się na facetach, zwłaszcza tak pięknie umięśnionych...


Arkadiusz Misiak został mistrzem Polski w kulturystyce w kategorii do 80 kg! Nasz zawodnik wygrał rywalizację podczas rozgrywanych w Katowicach 36. Mistrzostw Polski w Kulturystyce i Fitness!
W łączonych kategoriach do 75 i 80 kg wystartowało dziewięciu zawodników! Srebrny medal zdobył Artur Szudrowicz z Violetty Bydgoszcz, a brązowy Jarosław Sypniewski z Olimpu Zabrze.
Arkadiusz Misiak przed rokiem w Częstochowie był czwarty. Wcześniej dwukrotnie stawał na drugim stopniu podium i raz na trzecim.
Gratulujemy.

Nasz Sklep on-line 

Partnerzy

Zadanie w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej realizowane jest przy pomocy finansowej Miasta Lublin

 


OFERTA WYNAJMU

Gościmy

Odwiedza nas 1237 gości oraz 0 użytkowników.

Dawne Kino

Paco Zana 72

Spot PACO

Spot sklepu PACO

Kluby Sportowe PACO