Logowanie

Jakub Potocki

Arkadiusz Misiak

Dominik Hałas

Tomasz Kornalewski

Licznik Odwiedzin

Dzisiaj:1252
Wczoraj:1162
W tygodniu:2414
W miesiącu:18843
Ogólnie:3296147

Kto jest online

7
Online

wtorek, 18, wrzesień 2018 23:48

Marek Olejniczak

KS PACO

GH Twierdza Zamość

PACO Warszawa

Taniesuple.org

PACOPOWER

Lubelska Karta Seniora

Arkadiusz Misiak

Zmaganiom zawodników rywalizujących w rozgrywanym w Kielcach Pucharze Polski w Kulturystyce i Fitness przyglądał się między innymi Arkadiusz Misiak, nasz ubiegłoroczny mistrz Polski. Niestety, Arek nie zdecydował się na start w pucharowych zawodach, jedynie dopingował klubowych kolegów Dominika Hałasa i Kubę Potockiego. Dlaczego nie zdecydował się na start? Jak ocenia formę startujących zawodników? Zapraszamy do obejrzenia rozmowy.

Arka Misiaka, naszego nowego mistrza Polski w kulturystyce w kategorii do 80 kilogramów wspierało wielu kibiców, nie tylko oglądających relacie live na stronie internetowej www.kluby.paco.pl, ale także i na żywo w Centrum Kultury w Katowicach, gdzie przez dwa weekendowe dni toczyła się rywalizacja.
Najmocniej kciuki za naszego kulturystę zasiciskały panie Sylwia, partnerka Arka oraz jej koleżanka Agnieszka. "Misiak Team" za każdym razem, gdy tylko zawodnik Paco pojawiał się na scenie bardzo żywiołowo reagował. Już pierwszego dnia panie skandowały "Arek Mistrz, Arek Mistrz' i nie pomyliły się. Nic chyba w tym dziwnego, przecież kobiety najlepiej znają się na facetach, zwłaszcza tak pięknie umięśnionych...


Arkadiusz Misiak został mistrzem Polski w kulturystyce w kategorii do 80 kg! Nasz zawodnik wygrał rywalizację podczas rozgrywanych w Katowicach 36. Mistrzostw Polski w Kulturystyce i Fitness!
W łączonych kategoriach do 75 i 80 kg wystartowało dziewięciu zawodników! Srebrny medal zdobył Artur Szudrowicz z Violetty Bydgoszcz, a brązowy Jarosław Sypniewski z Olimpu Zabrze.
Arkadiusz Misiak przed rokiem w Częstochowie był czwarty. Wcześniej dwukrotnie stawał na drugim stopniu podium i raz na trzecim.
Gratulujemy.

Nasz Sklep on-line 

Partnerzy

Zadanie w zakresie szkolenia sportowego realizowane jest przy pomocy finansowej Miasta Lublin OFERTA WYNAJMU

Gościmy

Odwiedza nas 217 gości oraz 0 użytkowników.

Dawne Kino

Paco Zana 72

Spot PACO

Spot sklepu PACO

Kluby Sportowe PACO