Logowanie

Kurs Trenera

Jakub Potocki

Arkadiusz Misiak

Dominik Hałas

Tomasz Kornalewski

Licznik Odwiedzin

Dzisiaj:4859
Wczoraj:3491
W tygodniu:8350
W miesiącu:65247
Ogólnie:6205022

Kto jest online

10
Online

wtorek, 18, czerwiec 2024 22:32

Marek Olejniczak

KS PACO

GH Twierdza Zamość

PACO Warszawa

Taniesuple.org

PACOPOWER

Lubelska Karta Seniora

Dominik Hałas

Dominik Hałas, nasz reprezentant i utytułowany kulturysta zawsze lubi do nas wracać. To właśnie w Klubie Paco przy ul. Kiepury 5B zaczął swoją przygodę z tym sportem, także miło wspomina i poleca ćwiczenia w naszym klubie . Kiedy zawitacie do Paco, możecie zobaczyć zawieszone dyplomy z osiągnięć Dominika, ale nie tylko.  W wywiadzie opowie o treningu z Mają Wasilewicz, o której mówi: "Taka partnera to skarb", a także..., a może lepiej będzie nie zdradzać, po prostu zobaczcie sami!

Trening Mai i Dominika bardzo się Wam spodobał. Zobaczcie teraz co ma do powiedzenia Maja Wasilewicz.  Dowiecie się jak zaczęła się jej przygoda z fitness gimnastycznym, dlaczego podjęła się bycia weganką i wegetarianką, a także dlaczego kobiety nie powinny bać się ciężarów! A czy zobaczymy naszą świetną parę, Maję Wasilewicz i Dominika Hałasa razem na scenie? "Nigdy nie mów nigdy!" - stwierdziła mistrzyni.

 Dominik Hałas, reprezentant Klubu Sportowego Paco, doświadczony i utytułowany kulturysta razem z  Mają Wasilewicz Mistrzynią Świata w Fitness Gimnastycznym i Wielokrotną Mistrzynią Polski w Fitness Gimnastycznym, byli gośćmi w Klubie Paco przy ul. Kiepury 5B. Ta świetna para zaprezentowała ćwiczenia na mięśnie pleców i rąk (biceps, triceps).

Musicie to zobaczyć!  

Dominik Hałas zaprezentował się w tym roku na scenie cztery razy. Nie spadł poniżej drugiego miejsca ani razu, co świadczy o jego świetnym przygotowaniu. Poziom zawodów z roku na rok się zwiększa, więc trzeba bardzo pracować nad formą startową, co na pewno nie jest łatwe. Jednak Dominik, który już od 16 lat reprezentuje Paco Lublin zna na tyle swoje ciało, że potrafi odpowiednio przygotować swoją sylwetkę, co z resztą można zauważyć na prezentowanych w wywiadzie zdjęciach. Podczas Mistrzostw Polski w Kielcach padła rekordowa liczba zawodników, a Dominik wyszedł w kategorii kulturystyka mężczyzn do 100kg. Reprezentant Paco wie nad czym chce pracować i ulepszyć - zwiększenie masy mięśniowej i wystąpienie w kategorii +100kg to jego cel. Wierzymy, że w przyszłym roku uda mu się zostać złotym medalistą Mistrzostw Polski, ale jak sam mówi, ze srebra też jest zadowolony. Zapraszamy do obejrzenia rozmowy z Dominikiem, a zespół KS PACO jeszcze raz gratuluje wyników!

Reprezentant Klubu Sportowego Paco, Dominik Hałas jest osoba bardzo ambitną. Zawsze chce zaprezentować swoją formę na zawodach jak najlepiej i na pewno mu się to udaje. Wziął udział już w dwóch zawodach, gdzie zajął drugie miejsce. Jest z tego zadowolony, szczególnie z zawodów, które odbyły się w Bytowie, bo tam poziom rywalizacji był zdecydowanie większy. Mamy nadzieję, że Dominik podczas Mistrzostw Polski zaprezentuje formę na złoto. Jego determinacja i chęć walki jest ogromna za co można go podziwiać, a także za świetne układy dowolne o których warto wspomnieć. Zapraszamy do obejrzenia wywiadu z Dominikiem.

Zasady splasha, akcji która ogarnęła cały świat są proste, a jego wykonanie przeważnie niezwykle widowiskowe i ograniczone wyłącznie fantazją wykonującego. Zobaczcie krótki filmik z udziałem Dominika Hałasa, czołowego kulturysty Klubu Sportowego Paco, który w sobotę na Słonecznym Wrotkowie wskoczył do jednego z basenów.
Dominik nominował kolejne osoby, które będą musiały zrobić to samo (obląć się zimną wodą lub wskoczyć do basenu) w ciągu najbliższych 48 godzin: naszego byłego mistrza Europy weteranów w kulturystyce Jakuba Potockiego, Marcina Myśliwieckiego, Sylwię Taczłę i Weronikę Jedlińską. Jeżeli któraś z nominowanych osób nie zdąży lub odmówi - stawia nominującemu obiad.

Młody, zdolny, świetny trener i reprezentant naszego klubu od 2000 roku. Sam nie brał nigdy udziału w debiutach, ale chętnie przygotowuje swoich zawodników do rywalizacji na scenie. Podopieczny Dominika Hałasa i reprezentant Klubu Paco, Marcin Myśliwiecki wystartował w kategorii 70kg. Dominik liczył na złoto i jak się później okazało - nie mylił się. Zapraszamy do obejrzenia wywiadu

Dominik Hałas, nasz czołowy kulturysta na swojej stronie internetowej (dominikhalas.pl) podsumowuje miniony rok. Najwięcej miejsca były brązowy medalista mistrzostw świata juniorów poświęcił przygotowaniom i startowi w Pucharze Polski, który na początku października odbył się w Kielcach. W zawodach Dominik zajął w doborowej stawce piąte miejsce w kategorii open seniorów i zakwalifikował się do mistrzostw świata w Marrakeszu, na które ostatecznie jednak nie pojechał bo PZKFiTS zabrakło funduszy.
W rozwinięciu przeczytacie co napisał na swojej stronie internetowej Dominik Hałas.

Dominik Hałas, nasz czołowy kulturysta znalazł się na okładce najnowszego, styczniowego numeru magazynu KiF!
Zawodnika Paco, który w ubiegłorocznym Pucharze Polski w Kielcach zajął piąte miejsce i zakwalifikował się na mistrzostwa świata seniorów w Marrakeszu (ostatecznie nie pojechał na zawody bo PZKFiTS zabrakło funduszy) po raz kolejny możemy oglądać na "jedynce". W 2013 roku był na okładce kwietniowego wydania (możecie zobaczyć w rozwinięciu).

Dominik Hałas czołowy kulturysta i reprezentant Klubu Sportowego Paco 2013 rok zaczął nieciekawie. O tym co się stało i jakie potoczyły się losy Hałasa przeczytacie na stronie Dziennika Wschodniego. Przeczytacie też o występie w Pucharze Polski i o mistrzostwach świata, z których musiał zrezygnować. Zapraszamy do lektury (LINK)

Dominik Hałas nasz czołowy kulturysta znalazł się wśród nagrodzonych przez prezydenta Krzysztofa Żuka podczas podsumowania sportowego roku 2012. Srebrny medalista mistrzostw Polski seniorów w kat. do 100kg w tym roku musi zrobić sobie przerwę od startów. Co jest powodem i jakie plany ma Dominik? Zapraszamy do obejrzenia krótkiego wywiadu

Dominik Hałas z Klubu Sportowego  Paco Lublin został wicemistrzem Polski w kulturystyce w kategorii do 100 kg!

Nasz reprezentant podczas rozgrywanych w miniony weekend w Katowicach 36. Mistrzostw Polski w Kulturystyce i Fitness musiał uznać wyższość jedynie utytułowanego Andrzeja Maszewskiego z BodyLine Łódź, także zwycięzcy kategorii open. Brązowy medal wywalczył Emanuel Sobieszczyk z Violetty Bydgoszcz.
Wyniki kategorii do 100 kg oraz zdjęcie finalistów:

Nasz Sklep on-line 

Partnerzy

Zadanie w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej realizowane jest przy pomocy finansowej Miasta Lublin

 


OFERTA WYNAJMU

Gościmy

Odwiedza nas 1204 gości oraz 0 użytkowników.

Dawne Kino

Paco Zana 72

Spot PACO

Spot sklepu PACO

Kluby Sportowe PACO