Logowanie

Kurs Trenera

Jakub Potocki

Arkadiusz Misiak

Dominik Hałas

Tomasz Kornalewski

Licznik Odwiedzin

Dzisiaj:6468
Wczoraj:7610
W tygodniu:20307
W miesiącu:155936
Ogólnie:6089098

Kto jest online

5
Online

środa, 22, maj 2024 22:41

Marek Olejniczak

Produkty na Allegro

Nasz kanał filmowy

KS PACO

GH Twierdza Zamość

PACO Warszawa

Taniesuple.org

PACOPOWER

Lubelska Karta Seniora

Galeria

Wyposażone na najwyższym poziomie sale treningowe i miła atmosfera to podstawa sukcesu naszego klubu. Jesteś początkujący, nie wiesz jak ćwiczyć?

Zawsze służymy fachową poradą! Ponadto istnieje możliwość wykupienia indywidualnych treningów z osobistym trenerem.

data ur. 16 sierpnia 1978

TRENER PERSONALNY

Studentka III roku Akademii Wychowania Fizycznego w Białej - Podlaskiej. Od 4 czerwca 2006 roku instruktor sportu o specjalności: kulturystyka i fitness. Zdobyła uprawnienia personalnego trenera kulturystyki i została wyróżniona Certyfikatem Europejskiej Federacji Kulturystyki i Fitness. W grudniu 2003 roku ukończyła szkolenie w Inka Szymański Fitness School - APF Basic Step. Uczestniczka wielu konwencji m. in. Międzynarodowej Konwencji Inka Szymański Fitness School w 2004 roku. Uczennica i podopieczna trenera reprezentacji Polski Juniorów w Kulturystyce Leszka Michalskiego Magister Politologii o specjalności dziennikarstwo, doktorantka na Wydziale Politologii Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. W dzieciństwie uprawiała taniec towarzyski w Klubie Lider uzyskawszy klasę taneczną E. Jej specjalność to: -układanie diet dostosowanych do indywidualnych cech osobowych jak: typu budowy ciała, stanu zdrowia, wieku czy trybu życia -układanie treningów pod kątem: pozbycia się nadwagi, wyrzeźbienia sylwetki, wyszczuplenia i ujędrnienia ciała, zbudowania masy mięśniowej

Trener na siłowni, związany z klubem PACO od wielu lat. W latach 1980-82 zajmował się boksem w klubie "Motor Lublin", zaś od roku 1982 trenuje na siłowni. Jest absolwentem kursu instruktorskiego o specjalności kulturystyka.

ur. 1977r., student 5 roku Akademii Rolniczej w Lublinie, dyplomowany instruktor kulturystyki, wielokrotny uczestnik w zawodach trójboju siłowego i wyciskania sztangi leżąc, od 2 lat pracuje jako trener w Klubie Sportowym "PACO".

ur. 20.02.1984 r. w Poniatowej, jeden z czołowych młodych kulturystów w Polsce. W 2002 oraz w 2004 roku został mistrzem Polski juniorów. Dwukrotnie reprezentował kraj w mistrzostwach świata zajmując 10 miejsce w 2003 r. oraz zdobywając brązowy medal w 2004 r. W przyszłości ma szanse walczyć o najwyższe laury w gronie seniorów.

Przygodę z kulturystyką rozpoczął w 1979 r. w pierwszej siłowni lubelskiej klubie "Samson". W latach 1982-1983 trzeci zawodnik woj. lubelskiego w kategorii +90 kg, w latach 1988-1993 szef klubu "Samson". W 1990 organizator otwartych mistrzostw Lublina w kulturystyce. Były to ostatnie, jak dotychczas, zawody w kulturystyce w naszym mieście. Od 2004 r. ćwiczy w klubie PACO.

Instruktor kulturystyki

Absolwent Lubelskiej Szkoły Wyższej o kierunku ekonomia .Od 2004 roku ćwiczy w Klubie Sportowym Paco. Sporty siłowe trenuje od ponad 6 lat natomiast od 3 lat interesuje się kulturystyką. W 2007 r otrzymał uprawnienia trenera i został wyróżniony Międzynarodowym Certyfikatem Europejskiej Federacji Kulturystyki i Fitness. Zawsze chętnie służy pomocą oraz fachową poradą. Współpracując z klientami stosuje najskuteczniejsze metody w celu redukcji lub przyrostu masy mięśniowej oraz poprawy wyglądu i samopoczucia klienta.

Absolwent Uniwersytetu Marii Curie - Skłodowskiej w Lublinie o kierunku Administracja. Sporty siłowe trenuje od 2002 roku. Swoje pierwsze doświadczenia zdobywał w 2007 pracując w lubelskim klubie sportowym KM Magnum. Z KS Paco związany jest od 2008, kiedy to rozpoczął ćwiczenia pod czujnym okiem Sebastiana Nogala (były instruktor i zawodnik kulturystyki KS PACO). Przy jego osobie rozwijał dalsze tajniki wiedzy o ćwiczeniach, suplementacji, diecie. Pracę jako trener w klubie Paco rozpoczął w październiku 2011 roku.

Na co dzień zajmuje się także muzyką. Jest gitarzystą, wokalistą i liderem własnego zespołu muzycznego. Uczestniczy w wielu projektach muzycznych.

W swojej pracy jako trener pomaga w układaniu odpowiednich planów treningowych, diety oraz suplementacji pod indywidualne potrzeby klienta. Jego osobowość pozwala mu szybko i łatwo nawiązać kontakt z ćwiczącymi.

Artykuły Kulturystyka

Nasz Sklep on-line 

Partnerzy

Zadanie w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej realizowane jest przy pomocy finansowej Miasta Lublin

 


OFERTA WYNAJMU

Gościmy

Odwiedza nas 419 gości oraz 0 użytkowników.

Dawne Kino

Paco Zana 72

Spot PACO

Spot sklepu PACO

Kluby Sportowe PACO