Logowanie

Kurs Trenera

Jakub Potocki

Arkadiusz Misiak

Dominik Hałas

Tomasz Kornalewski

Licznik Odwiedzin

Dzisiaj:6370
Wczoraj:7610
W tygodniu:20209
W miesiącu:155838
Ogólnie:6089000

Kto jest online

7
Online

środa, 22, maj 2024 22:15

Marek Olejniczak

KS PACO

GH Twierdza Zamość

PACO Warszawa

Taniesuple.org

PACOPOWER

Lubelska Karta Seniora

Ewa Sędkowska

Dzisiejszy numer "Nowego Tygodnia w Lublinie" na stronie 22 odnotowuje sobotnią wizytę w Lublinie Ewy Sędkowskiej, byłej mistrzyni świata w kulturystyce, trzykrotnej złotej medalistki MŚ w parach z Pawłem Brzózką. – Byłam niedaleko, więc postanowiłam odwiedzić mojego wielkiego przyjaciela, Andrzeja Stachurę. Z prezesem Klubu Sportowego Paco znamy się od kilkunastu lat, gdy jeszcze startował w zawodach. Od 2009 roku startuję także w zawodach w barwach lubelskiego klubu – mówi na łamach tygodnika Ewa Sędkowska. Mistrzyni zdradziła też  „Nowemu Tygodniowi”, że w tym roku zamierza wystartować w Mistrzostwach Świata Weteranów, które odbędą się w październiku w Białymstoku. – Tym zawodom podporządkowany jest cały plan treningowy – wyznała.
W najnowszym wydaniu "Nowego Tygodnia" znajdziemy także

Zapraszamy do obejrzenia występu Ewy Sędkowskiej, naszej najlepszej kulturystki podczas Mistrzostw Polski seniorek, które od 1 do 3 maja 2009 roku odbywały się w Ostrołęce. Zawodniczka Paco rywalizowała o tytuł z Katarzyną Woś z Herkulesa Warszawa. Walkę o złoto z młodszą o... 28 lat reprezentacyjną koleżanką Ewa Sędkowska zdecydowanie wygrała! Podczas zawodów w Ostrołęce w klasyfikacji drużynowej Mistrzostw Polski Kobiet i Mężczyzn w Fitness oraz Kobiet w Kulturystyce Klub Sportowy Paco zajął trzecie miejsce, ustępując pierwszeństwa jedynie Aplauzowi Warszawa i Zawiszy Bydgoszcz!

W sobotę w Paco Athletic Shop przy ulicy 1 Maja 12 w Lublinie gościła Ewa Sędkowska, była mistrzyni świata w kulturystyce, trzykrotna złota medalistka MŚ w parach z Pawłem Brzózką. Skąd obecność naszej mistrzyni w Kozim Grodzie? Jak wspomina zawody w Sydney, w których zwyciężyła w kategorii ciężkiej (+57 kg) oraz OPEN. Jakie ma plany na najbliższe miesiące?.

Znakomicie w rozgrywanych w Mexico City Mistrzostwach Świata Kobiet w Kulturystyce i Fitness spisała się reprezentantka naszego klubu, Ewa Sędkowska. Najbardziej utytułowana polska zawodniczka, w finale kategorii powyżej 55 kilogramów wywalczyła brązowy medal. Rywalizację wygrała Czeszka Jana Stockelova, a drugie miejsce zajęła Niemka Simone Linay.

Nasz Sklep on-line 

Partnerzy

Zadanie w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej realizowane jest przy pomocy finansowej Miasta Lublin

 


OFERTA WYNAJMU

Gościmy

Odwiedza nas 383 gości oraz 0 użytkowników.

Dawne Kino

Paco Zana 72

Spot PACO

Spot sklepu PACO

Kluby Sportowe PACO