Logowanie

Kurs Trenera

Jakub Potocki

Arkadiusz Misiak

Dominik Hałas

Tomasz Kornalewski

Licznik Odwiedzin

Dzisiaj:4673
Wczoraj:3491
W tygodniu:8164
W miesiącu:65061
Ogólnie:6204836

Kto jest online

7
Online

wtorek, 18, czerwiec 2024 21:48

Marek Olejniczak

KS PACO

GH Twierdza Zamość

PACO Warszawa

Taniesuple.org

PACOPOWER

Lubelska Karta Seniora

Jakub Potocki

 Jakub Potocki, nasz doświadczony kulturysta na zakończenie tego sezonu wziął udział w Grand Prix Opole. Zawody odbyły się 31 maja w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym, w Opolu. Zorganizowane były w ramach targów Sport & Fitness Days – Power Fit Expo. Kategorie które zaprezentowały się na scenie: bikini fitness debiutantek oraz bikini fitness kobiet OPEN, męska sylwetka zawodowców oraz debiutantów OPEN, kulturystyka klasyczna debiutantów OPEN, kulturystyka klasyczna mężczyzn do 180 cm wzrostu oraz powyżej 180 cm wzrostu, kulturystyka debiutantów OPEN, kulturystyka mężczyzn do 90 kilogramów i powyżej 90kg. Kuba Potocki wystartował w kulturystyce mężczyzn do 90kg i zajął pierwsze miejsce! W tej samej kategorii wystartował też Mariusz Przybyła - nasz reprezentant, który zajął trzecie miejsce! W fitness plażowym open Piotr Zieliński (Paco Lublin) zajął czwarte miejsce, natomiast Michał Gliszczyński, od niedawna reprezentujący nasz klub uplasował się na dziesiątej pozycji w tej samej kategorii. Dwóch naszych kulturystów wystąpiło w kulturystyce klasycznej powyżej 180cm, gdzie Maksymilian Ziarkowski zajął drugie miejsce, a zaraz za nim na trzecim miejscu znalazł się Klaudiusz Nocoń! Wszystkim zawodnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!  

  Tegoroczne Mistrzostwa Europy w Kulturystyce i Fitness zaczęły się dla nas wyjątkowo udanie – od Mazurka Dąbrowskiego, granego podczas dekoracji w pierwszej kategorii – kulturystyce klasycznej juniorów. Jakub Szczerba – czwarty zawodnik poprzednich Mistrzostw, teraz wspiął się na szczyt, zostając mistrzem Europy. Ale to nie koniec naszego żniwa medalowego tej kategorii, gdyż Patryk Jaśkiewicz zdobył brązowy medal. Naszych zawodników przedzielił Szwed Calle Bolund.

 Jakub Potocki, nasz kulturysta jest już po weryfikacjach podczas Mistrzostw Europy w Hiszpanii. Po ważeniu "udusił" na wadze 89,9kg. Na razie odpoczywa i ładuje akumulatory na jutro, żeby móc zaprezentować swoją formę w kategorii senior i masters w kategorii kulturystyka mężczyzn do 90kg.

To nie pierwsze Mistrzostwa Europy dla naszego mistrza. Warto przypomnieć, że w 2011 roku Jakub zajął 2 miejsce na Mistrzostwach Europy Seniorów w Sofii w kat. 90 kg, oraz na Mistrzostwach Europy Weteranów w Alcala de Henares pod Madrytem, gdzie zdobył złoto w kategorii 90 kg i wygrał kategorię Open.

 Czy nasz kulturysta powtórzy swój świetny wynik? Będziemy trzymać za to mocno kciuki!

 Podczas tegorocznych Mistrzostw Polski w Kielcach, nasz doświadczony kulturysta, Jakub Potocki w kategorii kulturystyka mężczyzn do 95kg zajął trzecie miejsce! Obecnie zawodnik Paco Lublin przygotowuje się do występu na Mistrzostwach Europy, które odbędą się w Hiszpanii od 12 do 17 maja. Jak wyglądają przygotowania naszego mistrza?

Tomasz Słodkiewicz (SSKiR Sopot) zdeklasował swoich rywali w kategorii kulturystyka mężczyzn do 95kg. Drugie miejsce w tej kategorii zajął Andrzej Maszewski (Body Line Łódź), natomiast trzecie miejsce zajął nasz wieloletni reprezentant - Jakub Potocki (Paco Lublin) - serdeczne gratulacje Kuba! Zapraszamy do obejrzenia materiału filmowego

Jakub Potocki, czołowy kulturysta Klubu Sportowego Paco, podwójny złoty medalista Mistrzostw Europy weteranów z 2011 roku, były mistrz Polski obchodzi dzisiaj 44. urodziny!
Redakcja paco.pl, a także grono licznych przyjaciół życzy naszemu mistrzowi dużo zdrowia, kolejnych sukcesów na międzynarodowej arenie i spełnienia wszystkich najskrytszych marzeń.
Sto lat!

Jakub Potocki, nasz czołowy kulturysta na swoim profilu na facebooku zamieścił najnowsze fotki. - Tak to wygląda na dzisiaj, waga 102,5 - 103 - napisał Kuba.
Były mistrz Europy weteranów zdradził także tegoroczne plany. - Na pewno sezon jesienny, choć wiosna też kusi.. czasu na podjęcie decyzji jeszcze trochę zostało - oznajmił.

Jakub Potocki z Klubu Sportowego Paco Lublin, były dwukrotny mistrz Europy weteranów zajął dziesiąte miejsce w kategorii do 95 kg podczas rozgrywanych w Brasilli 68. Mistrzostw Świata w Kulturystyce: Konkurencja była kosmiczna - przyznaje nasz zawodnik.
Po weryfikacji Jakub Potocki wyznał, że finałowa szóstka byłaby marzeniem. Niewiele zabrakło. Wprawdzie ostatecznie zakończył zmagania na dziesiątym miejscu, ale z powodzeniem mógł być też siódmy - Tak wynikało z porównań w półfinale. Co do formy, to byłem bardzo zadowolony, ale byli ode mnie lepsi - mówi wielokrotny mistrz Polski - Dziękuję wszystkim, którzy mi kibicowali, wspierali i umożliwili wyjazd na te zawody - dodaje Jakub Potocki.
W wyjeździe do Brazylii, poprzez ufundowanie biletu lotniczego, naszemu zawodnikowi pomogli między innymi Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego (szczególne podziękowania dla marszałka Sławomira Sosnowskiego oraz wielkiego przyjaciela sportu wicemarszałka dr Krzysztofa Grabczuka), a także Fundacja Rozwoju Sportu w Lublinie i prezes Zarządu Marcin Bielski.

Zapraszamy do obejrzenia fragmentów eliminacji kategorii do 95 kg mężczyzn podczas 68. Mistrzostw Świata w Kulturystyce rozgrywanych w Brasilli. Do półinałów bez problemów awansował Jakub Potocki, nasz znakomity zawodnik. Ostatecznie reprezentant Paco, były dwukrotny mistrz Europy, zajął dziesiąte miejsce. Wygrał Mahdi Ayari z Iranu przed Andriejem Kucharczukiem z Ukrainy i Brazylijczykiem Leksem dos Anjos.
Przypominamy! W wyjeździe do Brazylii, poprzez ufundowanie biletu lotniczego, naszemu reprezentantowi pomogli Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego (szczególne podziękowania dla marszałka Sławomira Sosnowskiego oraz wielkiego przyjaciela sportu wicemarszałka dr Krzysztofa Grabczuka), a także Fundacja Rozwoju Sportu w Lublinie i prezes Zarządu Marcin Bielski.

Jakub Potocki, nasz znakomity zawodnik, były dwukrotny mistrz Europy zajął dziesiąte miejsce w 68. Mistrzostwach Świata w Kulturystyce rozgrywanych w Brasilli. Kategorię 95 kg, w której wystartowało ponad 20 zawodników wygrał Mahdi Ayari z Iranu przed Andriejem Kucharczukiem z Ukrainy i Brazylijczykiem Aleksem dos Anjos.
Przypominamy w wyjeździe do Brazylii, poprzez ufundowanie biletu lotniczego, naszemu reprezentantowi pomogli Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego (szczególne podziękowania dla marszałka Sławomira Sosnowskiego oraz wielkiego przyjaciela sportu wicemarszałka dr Krzysztofa Grabczuka), a także Fundacja Rozwoju Sportu w Lublinie i prezes Zarządu Marcin Bielski.

W czwartek w Brasilii rozpoczęły się 68. Mistrzostwa Świata w Kulturystyce. Pierwszego dnia zawodów odbywających się w stolicy Brazylii odbyła się weryfikacja, w której wziął udział Jakub Potocki, nasz znakomity zawodnik, jedyny reprezentant Paco startujący w tegorocznym czempionacie.
Już po weryfikacji. Startuję do 95 kg, waga pokazała 92,750. Konkurencja jest kosmiczna, finałowa szóstka byłaby marzeniem, grubo ponad 20 zawodników w mojej kat. Kilka fotek na szybko z pokoju. Bałaganu nie komentujcie - napisał w relacji z zawodów na swoim profilu na fb Kuba Potocki.
Przypominamy w wyjeździe do Brazylii, poprzez ufundowanie biletu lotniczego, naszemu reprezentantowi pomogli Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego (szczególne podziękowania dla marszałka Sławomira Sosnowskiego oraz wielkiego przyjaciela sportu wicemarszałka dr Krzysztofa Grabczuka), a także Fundacja Rozwoju Sportu w Lublinie i prezes Zarządu Marcin Bielski.

Dzisiaj w Brasilii rozpoczynają się 68. Mistrzostwa Świata w Kulturystyce. W zawodach wystąpi znakomity zawodnik Kuba Potocki. Były mistrz Europy, nasz wielokrotny złoty medalista mistrzostw kraju cały i zdrowy dotarł do stolicy Brazylii.
Na swoim profilu na facebooku Kuba zamieścił kilka zdjęć między innymi z biura zawodów i hotelu. "Widok z balkonu hotelowego i pobliska stacja gdzie kupujemy wodę. W ogóle z zakupami jest kiepsko, wszędzie daleko.. jakby się ktoś pytał po ile paliwo , to sporo tańsze niz w Polsce ;))" - napisał na swoim profilu na fb nasz mistrz.
Przypominamy w wyjeździe do Brazylii, poprzez ufundowanie biletu lotniczego, naszemu reprezentantowi pomagają Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego (szczególne podziękowania dla marszałka Sławomira Sosnowskiego oraz wielkiego przyjaciela sportu wicemarszałka dr Krzysztofa Grabczuka), a także Fundacja Rozwoju Sportu w Lublinie i prezes Zarządu Marcin Bielski.

13 listopada w Brasilii rozpoczną się Mistrzostwa Świata w Kulturystyce. W zawodach wystąpi nasz znakomity zawodnik Kuba Potocki. Po dzisiejszym treningu (klata i tricepsy + izometryczne napinanie mięśni) były mistrz Europy zamieścił na swoim profilu na fb zdjęcia.
Zobaczcie w jakiej formie na kilka dni przed zawodami jest Kuba.
Przypominamy w wyjeździe do stolicy Brazylii, poprzez ufundowanie biletu lotniczego, naszemu reprezentantowi pomagają Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego (szczególne podziękowania dla marszałka Sławomira Sosnowskiego oraz wielkiego przyjaciela sportu wicemarszałka dr Krzysztofa Grabczuka), a także Fundacja Rozwoju Sportu w Lublinie i prezes Zarządu Marcin Bielski.


Jakub Potocki, nasz znakomity zawodnik wystartuje w Mistrzostwach Świata w Kulturystyce, które od 13 do 17 listopada odbędą się w Brasilii!
Od początku tygodnia ważyły się losy czy Kuba, który został zakwalifikowany przez trenera Bogdana Szczotkę do startu w MŚ, poleci do stolicy Brazylii. Wszystko rozbijało się o pieniądze potrzebne na bilet lotniczy. KS Paco zwróciło się do Urzędu Marszałkowskiego - Zarządu Województwa Lubelskiego i wielkiego przyjaciela sportu wicemarszałka dr Krzysztofa Grabczuka, o finansowe wsparcie wyjazdu naszego zawodnika, poprzez ufundowanie biletu. Udało się! Urząd Marszałkowski jako nasz partner w znacznym stopniu pokryje koszty przelotu Kuby na zawody!
- Chciałem bardzo gorąco podziękować Zarządowi Województwa, szczególnie panom marszałkowi Sławomirowi Sosnowskiemu oraz wicemarszałkowi Krzysztofowi Grabczukowi. Będę godnie reprezentował województwo lubelskie w dalekiej Brazylii - zapewnia Jakub Potocki.
Z pomocą naszemu zawodnikowi pośpieszyła także Fundacja Rozwoju Sportu w Lublinie i prezes Zarządu Marcin Bielski, która również dołoży się do biletu.
Dziękujemy za pomoc!

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć Jakuba Potockiego, naszego znakomitego zawodnika, z eliminacji do reprezentacji Polski na Mistrzostwa Świata w Kulturystyce, które od 13 do 17 listopada odbędą się w Brasilii.
Kuba został zakwalifikowany przez trenera Bogdana Szczotkę do startu w MŚ. Czy reprezentant Paco, były mistrz Europy pojedzie do stolicy Brazylii, to okaże się na początku przyszłego tygodnia.
W związku z dużymi kosztami przygotowań i wyjazdu, przekraczającymi kwotę kilkunastu tysięcy złotych, KS Paco zwróciło się do Urzędu Marszałkowskiego - Zarządu Województwa Lubelskiego i wielkiego przyjaciela sportu wicemarszałka dr Krzysztofa Grabczuka, o finansowe wsparcie wyjazdu naszego zawodnika, poprzez ufundowanie biletu lotniczego do Brazylii. Jeśli Urząd Marszałkowski pomoże, Jakub Potocki weźmie udział w zawodach.

Nasz Sklep on-line 

Partnerzy

Zadanie w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej realizowane jest przy pomocy finansowej Miasta Lublin

 


OFERTA WYNAJMU

Gościmy

Odwiedza nas 1341 gości oraz 0 użytkowników.

Dawne Kino

Paco Zana 72

Spot PACO

Spot sklepu PACO

Kluby Sportowe PACO