Logowanie

Kurs Trenera

Jakub Potocki

Arkadiusz Misiak

Dominik Hałas

Tomasz Kornalewski

Licznik Odwiedzin

Dzisiaj:5019
Wczoraj:3491
W tygodniu:8510
W miesiącu:65407
Ogólnie:6205182

Kto jest online

8
Online

wtorek, 18, czerwiec 2024 23:10

Marek Olejniczak

KS PACO

GH Twierdza Zamość

PACO Warszawa

Taniesuple.org

PACOPOWER

Lubelska Karta Seniora

Tomasz Kornalewski

Tomasz Kornalewski, nasz wicemistrz świata w kulturystyce klasycznej gościł u nowego burmistrza Oleśnicy, Michała Kołacińskiego - donosi "Panorama Oleśnicka".
Burmistrz wyraził dumę oleśniczan z faktu zdobycia przez Tomasza Kornalewskiego, na co dzień instruktora w siłowni w Kompleksie Rekreacyjnym Atol medalu MŚ. Wręczył mu dyplom z gratulacjami oraz panoramę Oleśnicy namalowaną przez Marka Wałęgę.- czytamy w gazecie.
Miły akcent dzisiejszego poranka (artykuł w Panoramie Oleśnickiej...) Nowy burmistrz naszego miasta Pan Kołaciński docenił moje osiągnięcia sportowe, zapraszając mnie do "siebie", aby pogratulować mi zdobycia srebrnego medalu na Mistrzostwach Świata Hiszpania 2014. Tym wymownym gestem uświadomił mi jak ważną pracę wykonuję, promując nasz bardzo trudny, obarczony licznymi wyrzeczeniami sport.
Panie Burmistrzu raz jeszcze dziękuje za słowo uznania. - napisał na swoim profilu na fb Tomasz Kornalewski, zamieszczając skan artykułu.

Na kanale EastLabs.RU na youtube znaleźliśmy filmową relację z rywalizacji zawodników w kategorii powyżej 180 cm podczas rozgrywanych w hiszpańskiej La Nucia IX Mistrzostw Świata w Kulturystyce Klasycznej. Zobaczcie jak o medal rywalizował nasz Tomasz Kornalewski. Z Hiszpanii reprezentant Paco przywiózł srebrny medal, musiał uznać wyższość jedynie Ukraińca Andrieja Kucharczuka.

W 2014 roku z reprezentantów Paco największy sukces odniósł Tomasz Kornalewski. Nasz kulturysta po zwycięstwie w imponującym stylu w Pucharze Polski rozgrywanym w Mińsku Mazowieckim, w połowie grudnia w hiszpańskiej La Nucia sięgnął po wicemistrzostwo świata w kulturystyce klasycznej w kategorii powyżej 180 cm.
Zobaczcie jak ponad dwa tygodnie po zawodach w Hiszpanii prezentuje się nasz zawodnik.
Od Mistrzostw Świata przybrałem już prawie 20 kg !, ale formę jeszcze udaje mi się utrzymać - napisał na swoim profilu na fb Tomasz Kornalewski, zamieszczając dwie najnowsze fotki.

- Był to bardzo trudny i ciężki okres w moim życiu, zarówno pod względem morderczych przygotowań do zawodów jak i problemów osobistych z jakimi przyszło mi się mierzyć - podsumowuje jakże udany, zakończony w miniony weekend sezon startowy świeżo upieczony wicemistrz świata w kulturystyce klasycznej Tomasz Kornalewski.
- Było kilka momentów załamania nerwowego i zwątpienia w powodzenie zrealizowania założeń startowych, które w świetle narastających problemów osobistych wydawały się niemożliwe do wykonania. Zmagania z własnymi słabościami podczas tego bardzo trudnego dla mnie okresu nauczyły mnie tego, aby nigdy nie tracić wiary w możliwości realizowania własnych marzeń, bez względu na okoliczności w jakich się znajdziemy - dodaje na swoim profilu na facebooku, srebrny medalista MŚ i tegoroczny zwycięzca Pucharu Polski.

Galerię zdjeciową z rywalizacji zawodników, w tym naszego srebrnego medalisty Tomasza Kornalewskiego  rozgrywanych w hiszpańskiej La Nucia w IX Mistrzostw Świata w Kulturystyce Klasycznej możecie znaleźć na www.eastlabs.sk (www.eastlabs.sk/fotogaleria/2014-world-classic-bodybuilding-championships-alicante-spain/2014-world-classic-alicante-prejudging-over-180cm)
Lepszy od reprezentanta Paco w kategorii powyżej 180 cm był jedynie Andrij Kucharczuk (nr 61) z Ukrainy. Trzecie miejsce zajął Słowak Lubos Malinak (66).

Prezentujemy zdjęcia z dekoracji zawodników rywalizujących w kategorii powyżej 180 cm podczas rozgrywanych w miniony weekend w hiszpańskiej La Nucia w IX Mistrzostwach Świata w Kulturystyce Klasycznej. Drugie miejsce zajął Tomek Kornalewski, reprezentant Paco! Wygrał Andrij Kucharczuk z Ukrainy, a trzeci był Słowak Lubos Malinak.
Zdjęcia na profilu na facebooku zamieścił EastLabs.biz

Znakomicie w rozgrywanych w miniony weekend w hiszpańskiej La Nucia w IX Mistrzostwach Świata w Kulturystyce Klasycznej spisał się Tomek Kornalewski. Reprezentant Paco zdobył srebrny medal w kategorii powyżej 180 cm! Nasz ubiegłoroczny brązowy medalista MŚ musiał tym razem uznać wyższość jedynie Ukraińca Andrija Kucharczuka, który okazał się także zwycięzcą wszechkategorii.
Trzecie miejsce w gronie 25 startujących zajął Słowak Lubos Malinak.
Gratulacje!

Zapraszamy do objerzenia zdjęć Tomka Kornalewskiego, naszego znakomitego zawodnika, który w austriackim St. Pölten sięgnął w Mistrzostwach Świata w Kulturystyce Klasycznej w kategorii powyżej 180 cm po brązowy medal! Fotki zamieścił portal ronnie.cz
Zdjęcia pozostałych finalistów MŚ możecie znaleźć na stronie  kulturistika.ronnie.cz tutaj

Zapraszamy do objerzenia filmu z rywalizacji zawodników w kategorii powyżej 180 cm w rozgrywanych w austriackim St. Pölten Mistrzostwach Świata w Kulturystyce Klasycznej. Brązowy medal w zawodach zdobył nasz Tomasz Kornalewski (nr 91). Reprezentant Paco musiał uznać wyższość jedynie zwycięzcy Ukraińca Andrija Kucharczyka (nr 94), który niedawno został brązowym medalistą MŚ w Marrakeszu w kat. 90 kg (w tej wadze 11. miejsce zajął nasz Kuba Potocki) oraz Farshada Valiporu z Iranu (nr 92)!

Pięciu Polaków startowało w austriackim St. Pölten w Mistrzostwach Świata w Kulturystyce Klasycznej. Najlepiej z biało-czerwonych spisał się nasz Tomek Kornalewski! Reprezentant Paco wywalczył w kategorii powyżej 180 cm brązowy medal! A jak wypadli pozostali polscy kulturyści?
O krok od medalu w kategorii do 175 cm był Mariusz Bałaziński z Pabianic (na zdjęciu drugi z lewej), wielokrotny medalista Mistrzostw Świata i Europy, brązowy medalista World Games (Igrzysk Sportów Nieolimpijskich). Niestety, zawodnik Olimpu Zabrze zajął czwarte miejsce przegrywając podium ze zwycięzcą Rosjaninem Viktorem Simkinem, a także srebrnym medalistą Adrianem Ghitem i brązowym Cristianem Martinezem z Hiszpanii.
W kat. do 175 cm czternaste miejsce zajął mistrz Polski weteranów Bogdan Nowakowski z  MTKF Lidzbark Warmiński, z kolei w kat. powyżej 180 cm szósty był Mateusz Kołkowski z Aplauzu Warszawa. Do półfinałów nie udało się awansować Konradowi Balcerzakowi z Sandow Legionowo.

W zakończonych dzisiaj w austriackim St. Pölten Mistrzostwach Świata w Kulturystyce Klasycznej Tomasz Kornalewski z Paco wywalczył w kategorii powyżej 180 cm brązowy medal!
Zdjęcia z rywalizacji zawodników możecie znaleźć na stronie www.eastlabs.sk (tutaj).

Wspaniały sukces odniósł w zakończonych dzisiaj w austriackim St. Pölten Mistrzostwach Świata w Kulturystyce Klasycznej Tomasz Kornalewski. Reprezentant Paco sięgnął w kategorii powyżej 180 cm po brązowy medal. Lepsi od Tomka okazali się jedynie zwycięzca Ukrainiec Andrij Kucharczyk, który niedawno został brązowym medalistą MŚ w Marrakeszu w kat. 90 kg (w tej wadze 11. miejsce zajął nasz Kuba Potocki) oraz drugi Farshad Valiporu z Iranu!
W rozwinięciu wyniki rywalizacji w kategorii powyżej 180 cm.

Nasz Sklep on-line 

Partnerzy

Zadanie w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej realizowane jest przy pomocy finansowej Miasta Lublin

 


OFERTA WYNAJMU

Gościmy

Odwiedza nas 1273 gości oraz 0 użytkowników.

Dawne Kino

Paco Zana 72

Spot PACO

Spot sklepu PACO

Kluby Sportowe PACO