Logowanie

Kurs Trenera

Jakub Potocki

Arkadiusz Misiak

Dominik Hałas

Tomasz Kornalewski

Licznik Odwiedzin

Dzisiaj:4783
Wczoraj:3491
W tygodniu:8274
W miesiącu:65171
Ogólnie:6204946

Kto jest online

4
Online

wtorek, 18, czerwiec 2024 22:09

Marek Olejniczak

Produkty na Allegro

Nasz kanał filmowy

KS PACO

GH Twierdza Zamość

PACO Warszawa

Taniesuple.org

PACOPOWER

Lubelska Karta Seniora

Robert Rydz – ur. 1984 r., absolwent Uniwersytetu Rzeszowskiego na Wydziale Wychowania Fizycznego w zakresie nauczania WF oraz gimnastyki korekcyjnej. W roku 2008 ukończył kursy na Instruktora Rekreacji Ruchowej o specjalności fitness oraz nowoczesne formy gimnastyki. W latach 2009 – 2010 był kierownikiem drużyny STAL WOLA w ekstraklasie koszykarzy oraz sędzią PZKOSZ. Pracę w klubie rozpoczął w czerwcu 2012 r. Jego miła aparycja i osobowość pozwala mu na łatwe i szybkie nawiązywanie kontaktów z klientami. Jako trener pomaga w układaniu zestawów ćwiczeń oraz instruuje prawidłowy przebieg treningów.

Każdy klient może wziąć też udział w indywidualnych treningach pod okiem Roberta Rydza.

Wyposażone na najwyższym poziomie sale treningowe i miła atmosfera to podstawa sukcesu naszego klubu. Jesteś początkujący, nie wiesz jak ćwiczyć?

Zawsze służymy fachową poradą! Ponadto istnieje możliwość wykupienia indywidualnych treningów z osobistym trenerem.

Instruktor kulturystyki

Urodzony 1979 r., absolwent politologii. Kulturystykę trenuje od ponad 10 lat, jako instruktor pracuje w Klubie Paco od 2006. Posiada licencję trenera międzynarodowego, którą uzyskał w szkole Instruktorów i Trenerów Pawła Filleborna, uznawaną przez Europejską Federację Kulturystyki i Fitness. Każdego dnia doradza klientom, jak dbać o sylwetkę i dobrą kondycję.

Trener II klasy kulturystyki

Pracownik klubu "PACO" od początku jego istnienia na ul. Zana. Jest magistrem wychowania fizycznego i nauczycielem w Gimnazjum nr 10 w Lublinie. Posiada uprawnienia trenera II klasy kulturystyki i podnoszenia ciężarów. Ponadto ma uprawnienia ratownika wodnego WOPR oraz patent sternika motorowego i jachtowego

Instruktor kulturystyki


Absolwent Uniwersytetu Przyrodniczego, magister Zarządzania. Ukończył kurs instruktora w szkole Instruktorów i Trenerów Pawła Fileborna. Od lat pasjonuje się i zajmuje sportami siłowymi i fitness. Pracuje w Klubie Sportowym PACO dwa lata, służąc profesjonalną poradą ćwiczącym. Proponuje programy treningowe pozwalające pozbywać się nadwagi, kształtujące sylwetkę i takie które zwiększają masę mięśniową. Fachowiec w dziedzinie treningów i suplementacji.

Andrzej Gładyszewski -  ur.1966r, absolwent Technikum samochodowego w Puławach. Ukończył Kurs Instruktora Rekreacji Ruchowej - specjalność Kulturystyka w 2011r. Ćwiczy na siłowni od 17-go roku życia. Uprawiał również Taekwon-Do i Aikido. Z prawdziwą pasją i zaangażowaniem chętnie pomaga każdemu na siłowni. Współpracuje z Klubem Sportowym Paco zarówno przy ul. Kiepury 5b jak i Zana72. Posiada dużą wiedzę z zakresu treningu i suplementacji. Chętnie służy pomocą i radą. Pomaga w prawidłowym wykonywaniu ćwiczeń.

Sławomir Gozdal (trener personalny) -  kulturystykę trenuje od 25 lat. Były zawodnik reprezentujący siłownie, biorący udział w zawodach i pokazach. Posiadający dużą wiedzę w zakresie ćwiczeń z umiejętnością ułożenia odpowiedniego treningu w zależności od: wieku, zdrowia, stopnia wytrenowania i warunków fizycznych. Jest osobą kontaktową, tolerancyjną, pogodną, potrafiącą dzielić się swoją fachową wiedzą.

 

 

 

 

 Trening pod okiem Sławka: 

Artykuły Kulturystyka

Nasz Sklep on-line 

Partnerzy

Zadanie w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej realizowane jest przy pomocy finansowej Miasta Lublin

 


OFERTA WYNAJMU

Gościmy

Odwiedza nas 1344 gości oraz 0 użytkowników.

Dawne Kino

Paco Zana 72

Spot PACO

Spot sklepu PACO

Kluby Sportowe PACO