Logowanie

Kurs Trenera

Paco Power

Karolina Michalczuk

Licznik Odwiedzin

Dzisiaj:1084
Wczoraj:1047
W tygodniu:1084
W miesiącu:16856
Ogólnie:3635236

Kto jest online

7
Online

poniedziałek, 15, lipiec 2019 23:55

Produkty na Allegro

Nasz kanał filmowy

KS PACO

GH Twierdza Zamość

PACO Warszawa

Taniesuple.org

PACOPOWER

Promowane produkty

PACO POWER Multi-Vitamin

PACO POWER Multi-Vitamin

Karta Dużej Rodziny

Lubelska Karta Seniora

Wakacje czy nie Paco Team to potęga 💥👊💣
Zajęcia boksu w obu Klubach moga pochwalić się olbrzymią frekwencją 
Serdecznie zapraszamy na treningi boksu !!!
Do waszsej dyspozycji są trzy godziny boksu dziennie !!!
W klubie Sportowym przy ulicy Zana 72 od poniedziałku do piątku o godzinie 9.30 i 15.30 i w soboty o godzinie 9.00.
W Klubie przy ulicy Kiepury 5b o godzinie 20.00.
Nie ma na co czekać !!!!
Dołączcie do Dream Teamu 🏃‍♂👊🏃‍♀

Nie od dziś wiadomo, że w naszych Klubach oprócz mega profesjonalizmu jest zawsze wesoło 

Na taka atmosferę składacie się przede wszystkim Wy nasi Kochani Klubowicze!

Serdecznie zapraszamy na treningi 
Jesteśmy otwarci od poniedziałku do piątku od 8.00 do 22.00
W sobotę od 8.00 do 12.00.
Dodatkowo Klub przy ulicy Zana 72 od godziny 16.00 do 19.00 

Paco Powe Pure Whey System smakuje pysznie w każdym miejscu 😋
Niezbędny składnikiem diety dla każdej osoby uprawiającej sporty, a w szczególności sporty siłowe, jest białko🥛
Ale nie tylko ilość dostarczanego białka w diecie jest ważna, lecz także, a może przede wszystkim jego jakość. Jednym z najbardziej wartościowych białek jest białko serwatki. 
Pure Whey System to 80 % koncentrat białka serwatki z dodatkiem substancji smakowych,

PACO POWER Creatine Maximize Caps 400 kapsułek
🔥🔥💊💊💊💊
Porcja energetyczno-budującego monohydratu kreatyny zamknięta w żelatynowej otoczce, gwarantuje nie tylko łatwe dawkowanie, ale także powoduje to, że porcja kreatyny trafia do żołądka, bez strat w przewodzie pokarmowym.

Kreatyna jest stałym składnikiem tkanki mięśniowej i odgrywa zasadniczą rolę w przemianach chemicznych powodujących skurcz mięśniowy. Dlatego też

Zalety L-argininy

L-arginina jest jednym z najbardziej niezastąpionych aminokwasów endogennych w naszym organizmie. Chociaż kwalifikuje się jako aminokwas wytwarzany przez organizm, suplementacja nim jest korzystna wraz z wiekem, zwłaszcza dla sportowców i kulturystów. Korzyści L-argininy wynikają z jej roli w syntezie białek i służą jako prekursor tlenku azotu, silnego środka rozszerzającego naczynia. Z tych powodów jest to ważne dla funkcji komórkowych, rozwoju masy mięśniowej i leczenia zaburzeń erekcji, wysokiego ciśnienia krwi i zastoinowej niewydolności serca.

 

Aby spalić tkankę tłuszczową należy stosować określony rodzaj wysiłku. Taki trening ma swoje zasady, między innymi nie powinien trwać krócej niż 30 minut, a tętno powinniśmy utrzymywać w strefie fat burning. Trzymając się podstawowych zasad treningu spalającego tłuszcz bardzo szybko możemy osiągnąć wymarzoną sylwetkę. Zasady dotyczą między innymi rodzaju wykonywania ćwiczeń, ich częstotliwości a także tętna z jakim trenujemy. Jak ćwiczyć by szybko spalić tkankę tłuszczową, po pierwsze...

Beltor T-shirt Stringer Pain is temporary Biały
w sam raz na letnie treningi !ł 
💣💣💣🤾‍♂🏋‍♀🏋‍♀
👉Jest to wysokiej jakości koszulka bez rękawów o gramaturze 180g/m2 przeznaczona dla wszystkich miłośników siłowni i nie tylko. Koszulka"Pain Is Temporary" posiada krój klasycznego stringera oraz hasła motywacyjne na klatce piersiowej i plecach. Aplikacje wykonane zostały metodą trwałego sitodruku

 

ADIDAS - Torba "Silver Stripes"
👊👊🥊
Praktyczna torba marki adidas dla trenujących sztuki walki i nie tylko.

👉Wykonana z grubego technologicznego PU o śliskiej fakturze, dzięki której do torby nic się nie przyczepia.
Jednocześnie ułatwia to czyszczenie torby - wystarczy przetrzeć ją wilgotną szmatką.
👉Panele boczne wykonano z oddychającej siatki.
👉Torbę można założyć jako plecak używając specjalnych chowanych szelek.
👉Zastosowano łatwy do zapinania suwak XXL o szerokości 4 cm.

 

#goodmorning🖤 

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy na boks!
Treningi w KS PACO są otwarte dla wszystkich chętnych, bez ograniczeń na płeć czy wiek.
Odbywają się od poniedziałku do piątku o godzinie 9:30 i 15:30 oraz w sobotę o godzinie 9:00 w Klubie Sportowym Paco przy ul. Zana 72 i od poniedziałku do piątku o godz. 20:00 w Klubie Sportowym Paco przy ul Kiepury 5b.
••••
Boks to idealny sposób na pozbycie się dodatkowych kilogramów!💦

Kochani 💎💙💎
Przypominamy o trwającej od kilku dni naszej szalonej promocji 💰💰💰
Kupując teraz przepyszne białeczko Paco Power System Imax 2200 gr do każdego opakowania dostaniecie Paco Shaker🥤 i Długopis🖊 Gratis !!!

💪System Imax to odżywka białkowa, która zawiera w swoim składzie najbardziej wartościowe białka, którymi są izolat białka serwatki (BV 159) oraz koncentrat białka serwatki (BV 104).

Legendy Kulturystyki to nie tylko ludzie, którzy mieli największe osiągnięcia w tym sporcie to przede wszystkim miejsca gdzie stawiali często swoje kroki.
W tym odcinku Grześ opowie o naszej rodzimej siłowni, która jako jedna z pierwszych rozpopularyzowała kulturystykę w naszym kraju.


Mowa oczywiście o Warszawskim "Herkulesie", który otworzył swoje podwoje w marcu 1960 roku, początkowo w małej salce w szkole podstawowej przy ulicy Rakowieckiej.

Wieczorne zajęcia boksu w Klubie przy ulicy Kiepury 5b 👊👊👊
Przypominamy, że na okres wakacyjny dodatkowe godzina w poniedziałki, środy i piątki o godzinie 16.30 zostaje zawieszona.

 

Serdecznie zapraszamy na Fit Ball ‼

Taka forma fitnessu uaktywnia wszystkie partie ciała.
🤸‍♀Balansując na piłce poprawia sie równowagę, koordynację ruchową, i przy okazji pozbywa się problemów z błędnikiem.
🤸‍♀Próbując zapanować nad toczącą się piłką, mimowolnie napina się mięśnie głębokie. Siedząc, utrzymuje się prawidłową postawę ciała.
🤸‍♀Już po kilku zajęciach poruszać się będziecie z gracją i wdziękiem. 🤸‍♀Chodząc wyprostowanym, zadbacie o kręgosłup.
🤸‍♀Dzięki piłce można zrobić zrzucić wagę, wzmocnić mięśnie, a także rozciągnąć i zrelaksować.
🤸‍♀Systematyczny trening sprawi, że pozbędziecie się brzuszka i ujędrnicie całe ciało.
🤸‍♀ Na zajęciach naprawdę można się zmęczyć, a wysiłek najlepiej pomaga uwolnić się od stresu i ukoić nerwy.

Rozgrzewka jest nieodłącznym elementem każdej sesji treningowej. Każdy powinien o niej pamiętać i rozgrzewać ciało przed treningiem właściwym. To jak powinna wyglądać rozgrzewka zależy od naszego stopnia wytrenowania. Im jesteśmy bardziej zaawansowani tym nasza rozgrzewka powinna być bardziej specjalistyczna. Wyróżniamy dwie metody przeprowadzania rozgrzewki, pasywna- dla początkujących i aktywna- dla bardziej zaawansowanych. Rozgrzewka metodą aktywną...

Każdy powinien pamiętać o rozgrzewce przed treningiem. Poziom zaawansowania i rodzaj uprawianej dyscypliny mają wpływ na to jak powinna ona wyglądać. Osoby, które dopiero zaczynają swoją przygodę z treningami mogą zacząć od rozgrzewki ogólnej, im jesteśmy bardziej zaawansowani tym nasza rozgrzewka powinna być bardziej specjalistyczna. Rozgrzewka jest to seria ćwiczeń, które wykonujemy przed treningiem właściwym. Ćwiczenia te mają za zadanie przygotować nasze ciało do wysiłku fizycznego...

Ćwiczenia wzmacniająco-rozciągające na ból kolan mają za zadanie wzmocnić mięśnie i więzadła w okolicy stawu kolanowego. Wpłynie to na zwiększenie jego stabilności i ochroni przed przeciążeniami. Odpowiednimi ćwiczeniami możemy zapobiec bólowi kolan, wzmocnimy mięśnie, ścięgna i więzadła przy rzepce kolanowej. Kolano będzie bardziej odporne na przeciążenia i kontuzje. Ćwiczenia wzmacniająco-rozciągające głównie opierają się na napinaniu mięśni w sposób izometryczny,

Biosterol - to suplement diety oparty na działających anabolicznie ekstraktach roślinnych zawierających saponiny steroidowe. Starannie opracowana formuła ukierunkowana jest na wzrost środowiska anabolicznego, sprzyjając rozbudowie masy i siły mięśni.

Saponiny modulują strukturę błon komórkowych 🧐zwiększając ich przepuszczalność. To działanie umożliwia jeszcze lepsze wykorzystanie składników odżywczych, które bez problemu dostają się tam gdzie są potrzebne.

Paco Athletic Shop
ul.1 maja 12
Galeria Olimp ul.Spółdzielczości Pracy 32

👉Jak działają napoje hipotoniczne i hipertoniczne?
Napoje hipotoniczne zawierają stężenie elektrolitów i cukrów mniejsze niż stężenie płynów ustrojowych w organizmie. Napój hipotoniczny pozwala szybciej uzupełnić wodę, za to wolniej wyrównuje poziom elektrolitów i energii czerpanej z cukrów. Do tego typu napojów należy na przykład woda mineralna, woda stołowa, źródlana, wodociągowa oraz herbaty, rozcieńczone soki owocowe lub warzywne. Są to zdrowe napoje, które mogą spożywać osoby niemal w każdym wieku. 

Ćwiczenia na plecy obejmują głównie ćwiczenia na mięśnie grzbietu. Silne mięśnie grzbietu zapewniają prostą postawę. Regularne ćwiczenia na plecy spowodują, że mięśnie grzbietu będą lekko zarysowane a sylwetka wydawać się będzie wyższa i smuklejsza. Ćwiczenia na plecy są bardzo wymagające, należy wykonywać je regularnie aby mieć mocne plecy. Oczywiście przed ćwiczeniami na plecy należy przeprowadzić co najmniej 10 minutową rozgrzewkę,

W plecach znajduje się kilkadziesiąt mięśni. Dzielą się one na głębokie, które odpowiadają między innymi za stabilizację kręgosłupa oraz powierzchniowe, których rozwiniecie gwarantuje ładną rzeźbę pleców. Dwa najważniejsze z nich to mięśnie najszersze grzbietu oraz mięsień czworoboczny. Ich praca jest bezpośrednio związana z pracą rąk. Mięśnie pleców składają się z dwóch grup, położone są one jedna na drugiej. Grupę powierzchowną głównie tworzą mięśnie kończyn górnych...

Nasz Sklep on-line 

Partnerzy

Zadanie w zakresie szkolenia sportowego realizowane jest przy pomocy finansowej Miasta Lublin OFERTA WYNAJMU

Gościmy

Odwiedza nas 279 gości oraz 0 użytkowników.

Dawne Kino

Paco Zana 72

Spot PACO

Spot sklepu PACO

Kluby Sportowe PACO