Ogólnie:5863496

2

sobota, 20, kwiecień 2024 14:07

Marek Olejniczak

Dominik Hałas, czołowy kulturysta Klubu Sportowego Paco oraz nasza fitnesska Marta Kornyluk zajęli trzecie miejsca w VIII Pucharze Ziemi Puckiej. Rozgrywana w niedzielę w Strzelnie impreza dla większości zawodniczek i zawodników była pierwszym i zarazem ostatnim sprawdzianem przed 36. Mistrzostwami Polski, które w trzeci weekend kwietnia odbędą się w Katowicach.
Dominik Hałas w kategorii powyżej 90 kg musiał uznać wyższość Macieja Ropniaka z Olsztyna, wicemistrza świata juniorów z 2005 roku oraz Karola Gębskiego z Gdyni.
Martę Kornyluk na podium w kategorii fitness sylwetkowe wszechwag wyprzedziły jedynie Katarzyna Ludowicz z TKKF Winogrady Poznań oraz gdynianka Marzena Kamrowska-Berlik.