Logowanie

Kurs Trenera

Jakub Potocki

Arkadiusz Misiak

Dominik Hałas

Tomasz Kornalewski

Licznik Odwiedzin

Dzisiaj:349
Wczoraj:673
W tygodniu:349
W miesiącu:21563
Ogólnie:4922746

Kto jest online

4
Online

poniedziałek, 27, marzec 2023 14:43

Marek Olejniczak

KS PACO

GH Twierdza Zamość

PACO Warszawa

Taniesuple.org

PACOPOWER

Lubelska Karta Seniora

 Tuż przed wylotem na mistrzostwa Europy do Sofii rozmawialiśmy z Jakubem Potockim, naszym najlepszym kulturystą, aktualnym mistrzem kraju. - Chodzi o to, aby mieć pełne mięśnie i dobrą formę - mówi zawodnik Klubu Sportowego Paco. 

Na udany start w mistrzostwach Europy doświadczonego Jakuba Potockiego szczególnie liczy Bogdan Szczotka, trener kadry narodowej - Ja też - przyznaje nasz kulturysta, aczkolwiek po ubiegłorocznych mistrzostwach świata, gdzie wydawało mi się, że jestem w bardzo dobrej formie, a zająłem dopiero 16. miejsce spokojnie podchodzę do kolejnych występów.

Potocki jeszcze w piątkowy ranek nie wiedział ostatecznie w jakiej kategorii wystartuje, do 90 kg czy może 100 kg. -  Decyzja zapadnie na miejscu, ale raczej skłaniałbym się ku niższej wadze - mówi.
Wśród najgroźniejszych rywali do medalu w kategorii do 90 kilogramów wymienia Słowaka Stevo Havlíka - To najbardziej utytułowany zawodnik, mistrz Europy, wicemistrz świata. On jest zdecydowanym faworytem - dodaje.
Zapraszamy do wysłuchania wywiadu z naszym zawodnikiem, jaki przeprowadziliśmy w piątkowy ranek na lotnisku Okęcie, tuż przed wylotem kadry na mistrzostwa Europy.

Zaloguj się, by móc komentować

Nasz Sklep on-line 

Partnerzy

Zadanie w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej realizowane jest przy pomocy finansowej Miasta Lublin

 


OFERTA WYNAJMU

Gościmy

Odwiedza nas 470 gości oraz 0 użytkowników.

Dawne Kino

Paco Zana 72

Spot PACO

Spot sklepu PACO

Kluby Sportowe PACO