Logowanie

Kurs Trenera

Jakub Potocki

Arkadiusz Misiak

Dominik Hałas

Tomasz Kornalewski

Licznik Odwiedzin

Dzisiaj:197
Wczoraj:783
W tygodniu:4849
W miesiącu:12796
Ogólnie:4464000

Kto jest online

2
Online

niedziela, 17, październik 2021 06:57

Marek Olejniczak

KS PACO

GH Twierdza Zamość

PACO Warszawa

Taniesuple.org

PACOPOWER

Lubelska Karta Seniora

 Fitnesska Patrycja Kozyra i kulturysta Jakub Potocki z Klubu Sportowego Paco wystartują w sobotę w czeskiej Opavie w zawodach Grand Prix PEPA. Dla naszej eksportowej dwójki to kolejny występ u naszych południowych sąsiadów.

Kozyra w Grand Prix PEPA uczestniczyć będzie już po raz szósty. Tegoroczny start zdecydowanie będzie jednak różnił się od poprzednich. - Dwa tygodnie temu brałam udział w Madrycie w zawodach Arnold Classic Europe, a w poprzedni weekend w Nowym Sadzie w Mistrzostwach Świata. Nie ma co ukrywać, że jestem nieco zmęczona. Do Opavy jednak się wybieram, zawsze startuje tam wielu moich znajomych - mówi Patrycja Kozyra, która przed rokiem zajęła w zawodach szóste miejsce, a na najlepszej trzeciej pozycji uplasowała się w 2007 roku.

Jakub Potocki po raz pierwszy w Grand Prix PEPA w Opavie wystartował w 2004 roku i zajął drugie miejsce. Dwa lata później odniósł podwójny sukces, zwyciężając w kategorii do 90 kg i open. Przed rokiem był drugi tuż za Peterem Tatarką. Czy teraz jest w stanie w kategorii weteranów powalczyć o zwycięstwo? Jego głównym rywalem będzie Mariusz Bałaziński, który przed dwoma tygodniami zajął drugie miejsce w Arnold Classic Europe.- Na pewno to Mariusz jest faworytem. Obecnie znajduje się w znakomitej formie. Dla mnie najważniejsze są mistrzostwa świata weteranów, które odbędą się za pięć tygodni w Hiszpanii i na te zawody staram się trafić z jak najlepszą formą - mówi Jakub Potocki, który w styczniu skończył 40-lat, dwukrotny złoty medalista tegorocznych mistrzostw weteranów, srebrny mistrzostw Europy seniorów w kategorii do 90 kg.

W Opavie oprócz Patrycji Kozyry i Jakuba Potockiego startować będzie sześcioro reprezentantów Polski.

BAS

Reprezentacja Polski na Grand Prix PEPA 2011 w Opavie

kulturystyka: Marek OLEJNICZAK i Andrzej KOŁODZIEJCZYK

kulturystyka weteranów: Mariusz BAŁAZINSKI i Jakub POTOCKI

fitness sywetkowe: Alicja KLARKOWSKA, Magdalena KRAJKOWSKA i Agnieszka NAWROCKA (do 163 cm) oraz Patrycja KOZYRA (powyżej 163 cm)

bikini fitness: Ewa ZEGAN

Zaloguj się, by móc komentować

Nasz Sklep on-line 

Partnerzy

Zadanie w zakresie szkolenia sportowego realizowane jest przy pomocy finansowej Miasta Lublin 


OFERTA WYNAJMU

Gościmy

Odwiedza nas 381 gości oraz 0 użytkowników.

Dawne Kino

Paco Zana 72

Spot PACO

Spot sklepu PACO

Kluby Sportowe PACO